• 58 57:27
    8:3
    ()

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC MARTECH ZŠ Uničov 8:3
branky: 1. Tomáš Vežranovský, 15. Tomáš Vežranovský, 18. Vít Kahánek, 39. Radek Měrka, 45. Filip Závodný, 50. Václav Štrbák, 55. Tomáš Tobola, 58. Tomáš Vežranovský - 43. Jiří Novák, 47. Josef Veselík, 47. Josef Veselík; rozhodčí: Vít Gattnar - Štěpán Kostolány; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Marek Hrabec 20 - Patrik Šenk 18; po třetinách: 3:0, 1:0, 4:3
60:00 Komentář trenéra domácího celku, Tomáše Vežranovského: Dnes jsme hráli více na míčku a mohli tvořit hru. V začátku jsme určovali tempo hry, ve slabé chvilce nás ale soupeř překvapil a snížil na rozdíl dvou branek, ale zvládli jsme to. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 V poslední třetině byl střelecky aktivnější Uničov. Poměr střel byl 5:11.
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu, Marka Zmrzlého: Po většinu utkání jsme působili unavenějším dojmem, než domácí. Přesto jsme bojovali, ale na body to nestačilo. Vitězství domácích je zasloužené.
59:20 Nádherný zákrok Brabce na konci utkání. Frýdek už svůj náskok nejspíše udrží.
57:27 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 8:3
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #10 Tomáš Vežranovský z trestného střílení (8:3)
55:11 Štrbák dostal přihrávku od Gřunděla před prázdnou bránu. Jenže asi se trochu unáhlil, protože ji z metru netrefil.
54:46 Timeout FBC MARTECH ZŠ Uničov
54:46 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 7:3
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #14 Tomáš Tobola bez asistence (7:3)
53:58 Tím jak Frýdek většinu času drží míček, tak Uničov se dostává do šancí převážně z brejků, ale o to více jsou tyto šance nebezpečnější.
53:11 Pěkný zákrok Hrabce proti vyběhnutému Veselíkovi.
50:23 U míčku je převážně Frýdek, ale hraje se jen na půli hřiště.
49:17 Frýdek hraje v plném počtu.
49:08 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 6:3
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #11 Václav Štrbák, asistoval #10 Tomáš Vežranovský (6:3)
48:34 Uničov má hezky rozehranou přesilovku. Rozhýbali obranu a dostávají se i do střel.
46:24 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 5:3
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #75 Josef Veselík, asistoval #9 Jiří Šincl (5:3)
46:13 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 5:2
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #75 Josef Veselík, asistoval #71 Matěj Kvapil (5:2)
45:44 Hra je mnohem vyrovnanější. Vypadá to, že Frýdek má až přehnaně moc sebedůvěry a nechce se mu to odmakat.
44:15 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 5:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #49 Filip Závodný, asistoval #10 Tomáš Vežranovský (5:1)
42:37 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 4:1
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #3 Jiří Novák bez asistence (4:1)
42:37 Po obrovské chybě v obraně Uničov snižuje náskok.
40:00 V druhé části byl poměr střel na bránu vyrovnanější. Frýdek poslal na brankáře 8 střel a Uničov 7.
38:41 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 4:0
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #93 Radek Měrka, asistoval #10 Tomáš Vežranovský (4:0)
38:41 Tak se asi nemusejí hýbat.
38:20 Frýdek má na hřišti o hráče více, tak si asi myslí, že se nemusí hýbat. Hra je velmi statická.
35:50 Je vidět, že domácí hráči oplývají sebevědomím.
33:30 Uničov se dostává do střel více než dříve, ale ještě by to chtěli zvýšit přesnost.
32:55 Novák se dostává do brejku a zkouší kličku před brankářem. Hrabec však míček vyráží nohou.
31:31 Lukáš Žurek dostává krásnou přihrávku do běhu a následuje přesná střela do protilehlého růžku brány, ale Šenk míček na poslední chvíli zachytil.
29:20 Další střelu zkouší Lojkásek. Ovšem mimo bránu.
28:55 Uničov se dostává k míčku víc a víc, jenže nedaří se jim nic kloudného vymyslet.
27:14 Uničov dostal šanci ke hře v útočné třetině. Pár sekund se drželi u mantinelu a pak přišli o míček. Hru opět určuje Frýdek.
25:52 Uničov si zkusil standardku s přebíhajícími hráči přes míček a následnou střelou, ale obránce neoklamali.
24:20 A další tyč od Vežranovského.
23:48 Měrka střílí z dálky a trefuje tyč.
23:08 Frýdek Uničovu opět nepůjčuje balonek. Jenže sami toho zatím moc nevymysleli.
21:36 Uničov si zkouší standardní situaci před bránou Hrabce. Rychlá přihrávka a střela přesně do nohy golmana.
20:05 Frýdek vyhrává úvodn buly a pokračuje v krasojízdě.
20:00 V první třetině byl poměr střel 13:5 pro Frýdek-Místek.
19:29 Blíží se konec třetiny a Frýdek nepolevuje. Naopak zesiluje tlak a Uničov se zmáhá na pouhé výhozy mimo hřiště.
17:35 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 3:0
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #21 Ivan Valigura (3:0)
17:23 Žurek přestřeluje branku. Těch akcí je spousta, ale buď tam schází závěrečná střela, nebo míří úplně mimo.
15:17 Frýdek je v této třetině jasně lepším hráčem. Jen ta produktivita kdyby byla o něco lepší.
14:36 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:0
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #10 Tomáš Vežranovský, asistoval #12 Vojtěch Gřunděl (2:0)
12:12 Pěkná střela Dana Žurka. Šenk vyráží ramenem.
11:31 Domácí teď naběhli na hřiště a zcela přehrávají soupeře. Vypadá to skoro jako by hráli přesilovku.
08:44 Trio 10, 11 a 12 zase zkouší ty svoje parádičky, ale nakonec se přece jen něco zvrtlo a ke střele nedošlo. Oko diváka to však zcela jistě potěší.
07:46 Frýdek je u míčku, ale jen na své polovině a nedaří se mu dostat nějak použitelně dopředu.
07:07 Frýdek svou hru trochu zpomalil, uvidíme jestli na to nedoplatí.
06:01 Po zhruba dvou minutách přerušení pokračujeme dále. Hrabec je opět v bráně.
06:00 Hra je přerušena kvůli zranění ruky brankáře Hrabce. Nyní je ošetřován....
05:20 Fojtík zkouší střelu v chumlu hráčů před bránou, ale neprostřelil míček až za brankovou čáru.
04:29 Frýdek napadá obránce hodně vepředu. Nenechávají soupeři prostor ani vzadu v obraně.
03:32 Uničov je u míčku a zkouší nahodit míček po mantinelu dopředu na vysunutého hráče. Po vrácení na obránce o něj ovšem zase přicházejí.
02:42 Zápasu zatím dominuje domácí tým, snad nepřepálili start a vydrží až do konce zápasu.
00:27 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:0
00:10 Hned ze startu se do akce hrne Gřunděl, ale Šenk jeho kličku zpacifikoval.