60
  • 60 59:08
    Orca

FbC Asper Šumperk - FBC ORCA KRNOV 4:5
branky: 10. Daniel Venouš, 23. Jakub Hruban, 24. Petr Matěj, 30. Matěj Mondek - 25. Tomáš Zakopčan, 31. Ondřej Janáč, 44. Tomáš Zakopčan, 46. Ondřej Miškov, 55. Matěj Krvač; rozhodčí: Daniel Kunz - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Martin Vašíček 22 - Jan Chrást 35; po třetinách: 1:0, 3:2, 0:3
60:00 Trenér Krnovu Štěpán Lhoťan : 'Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za podporu. Nemohli jsme se dostat do utkání, tempo nám nevyhovovalo, ale nakonec se obrat podařil díky třetí třetině.'
60:00 Vedoucí Šumperka Petr Matěj: 'Dnes vyhrál horší soupeř. Krnov dosáhl třech neuvěřitelně šťastných branek, ale takový někdy sportovní život je. My jsme odehráli krásný zápas, byli jsme jednoznačně lepší, bohužel jsme trefili snad čtyřikrát tyčku. Krnovu ale vyhrál a tak mu musíme poblahopřát. Musím vyzdvihnout výkon našich juniorů, kteří odehráli perfektní zápas. Máme na čem stavět.'
59:08 Timeout FBC ORCA KRNOV
54:27 Timeout FbC Asper Šumperk
54:27 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Matěj Krvač, asistoval #17 David Matušinský (4:5)
50:19 Asper dává do zápsu všechno !
49:39 Daniel Venouš unikl obraně hostí , bohužel golmana neprostřelil.
45:46 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (4:4)
43:00 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #49 Tomáš Zakopčan, asistoval #28 Jan Pavlica (4:3)
30:00 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #33 Ondřej Janáč, asistoval #31 Jan Šulavík (4:2)
30:00 Maťej Mondek dnes prožívá snový den.
29:24 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek, asistoval #24 Matyáš Zapletal (4:1)
25:15 Sledujeme doslova strhující druhou třetinu.
24:57 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #49 Tomáš Zakopčan, asistoval #87 Jiří Planý (3:1)
23:34 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #13 Ondřej Mrázek (3:0)
22:59 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #11 Jakub Hruban, asistoval #24 Matyáš Zapletal (2:0)
22:59 Matyáš Korvín nám právě ukázal své utočné vlohy.!
21:00 U sledování online přenosu tohoto utkání vás vítá Viktor Patsch.
09:38 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #71 Vojtěch Šmehlík (1:0)