1

3

3.

FBC MARTECH ZŠ Uničov - 1. FBK Eagles Orlová 5:6pn
branky: 10. Jiří Šincl, 16. Lukáš Jemelka, 53. Tomáš Šalda, 57. Kristián Dufek, 58. Lukáš Jemelka - 23. Lukáš Milerský, 43. Michal Starostka, 45. Michal Starostka, 47. Tomáš Kříž, 50. Michal Starostka, N Tomáš Milerský; rozhodčí: Martin Fráňa - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Patrik Šenk 27 - Daniel Fukala 32; po třetinách: 2:0, 0:1, 3:4, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč #12 Lukáš Louda a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov hráč #9 Jiří Šincl a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč #2 Tomáš Milerský a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov hráč #7 Zdeněk Marčon , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč #7 Radek Jantoš a vstřelil gól.
65:59 Navíc jsme zde měli mnoho vyloučených hráčů a díky tomu jsme nenavýšili skóre. Ve třetí třetině soupeř vývoj zápasu otočil a my jsme nakonec byli rádi alespoň za prodloužení. V nájezdech jsme však neuspěli. Nedá se nic dělat, musíme bojovat dál. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.'
65:00 Zahájena trestná střílení
69:59 Komentář domácího asistenta trenéra pana Zmrzlého: 'Celkem vyrovnaný zápas, který jsme měli vyhrát za tři body, bohužel to se nestalo. Pravděpodobně rozhodujícím momentem zápasu bylo několik našich opravdu vyložených nevyužitých šancí ve druhé třetině.
65:00 Komentář hostů: 'Začátek pomalý a druhá půlka byla lepší až na ten konec, který musíme ubránit ať se děje co se děje. Děkujeme soupeři za zápas a zdravíme paní Horákovou do Troubelic.'
64:54 Tyčka po střele Dufka! Jaká škoda.
64:50 O posledním bodu rozhodnou zřejmě nájezdy.
64:15 Lavička Orlové na nohou, Dufek ale na trestnou lavici neputuje.
64:01 Poslední minuta prodloužení.
63:48 Volný úder pro Uničov a na palubovku nastupuje lajna s Jemelkou a spol.
61:56 Honza Steidl má dnes plné ruce práce s mantinely. Sotva si dojde sednout může znovu vyrazit. Evidentně ho to hodně baví.
61:32 Volný úder pro Orlovou z poloviny hřiště.
61:22 Zatím hraje na míčku více Uničov.
60:20 Šalda byl blízko ovšem střela mu nesedla jak by si představoval.
60:00 Kdo si dnes z nové palubovky v Uničově odnese bod navíc? Nechme se překvapit.
59:59 Uvidíme prodloužení a možná i případně nájezdy. Uničov měl špatný vstup do poslední části. Ovšem se zvedl a dokázal vyrovnat.
59:41 Timeout 1. FBK Eagles Orlová
59:41 Volný úder z rohu pro Orlovou a ta si bere timeout.
59:00 Poslední minuta základní hrací doby.
58:36 Šincl se poctivě vrátil a získal míček pro Uničov.
57:52 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 5:5
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #8 Lukáš Jemelka, asistoval #48 Tomáš Pudil (5:5)
57:52 A je vyrovnáno! Pudil přes šířku hřiště našel Jemelku a jeho střela prošla brankáři pod rukou.
57:38 Hosté se snaží držet míček co nejvíc za brankou domácích.
57:18 Milerský drží míček v rohu a získává pro Orlovou volný úder.
57:05 Uničov na míčku.
56:47 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 4:5
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #4 Kristián Dufek bez asistence (4:5)
56:47 A nervy tečou. Dufek na hraně vysoké snižuje na rozdíl jedné branky. Hráči Orlové protestují, ale branka platí.
55:00 Domácí se tlačí stále více a více za další brankou.
53:58 Volný úder pro domácí. Šalda trefuje boční síťku.
53:13 Začíná se přiostřovat. Hraje se hodně na obě strany.
52:29 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 3:5
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #29 Tomáš Šalda, asistoval #9 Jiří Šincl (3:5)
52:29 Šalda snižuje z krosu od Šincla. Pěkně trefená šibenice.
51:11 Uničov se ještě snaží ovšem Fukala je zásadně proti tomu.
49:41 Timeout FBC MARTECH ZŠ Uničov
49:41 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Michal Starostka, asistoval #2 Tomáš Milerský (2:5)
49:41 Starostka se dostal v poslední části do velké pohody a přidává další branku Orlové.
48:39 Šalda střílí. Fukala rukou vyráží nad.
48:00 Domácí okupují Fukalu ten je ovšem pevný jako skála.
46:49 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #16 Tomáš Kříž, asistoval #4 Lukáš Milerský (2:4)
46:49 Kříž s novou hokejkou si nedělal příliš těžkou hlavu, projel středem hřiště a posílá Orlovou do dvoubrankového vedení,
46:10 Starostku je najednou plné hřiště. Vysílá na Šenka jednu střelu za druhou.
45:10 Domácím se v posledním dějství příliš nedaří,
44:41 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Michal Starostka, asistoval #10 Kamil Cieślar (2:3)
44:41 Starostka si zasekl míček a prostřelil Šenka. Hosté se po nenápadné akci otáčejí průběh utkání.
43:08 Aby dnes domácí tým ještě nemrzelo množství neproměněných šancí. Bylo jich opravdu mnoho.
42:36 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Michal Starostka, asistoval #7 Radek Jantoš (2:2)
42:36 Starostka vyrovnává po střele od mantinelu.
42:13 Šincl vyhazuje a osvobozuje tím svůj tým.
41:45 Šesták odpálil míček z brankové čáry. Orlová byla velmi blízko vyrovnání.
40:58 Adámek špatně nahrál a následně hasil situace faulem a Orlová si tím pádem zahraje další přesilovku.
40:38 První střídání zatím nic zajímavého nepřineslo.
40:00 Nechme se překvapit co nám přinese třetí třetina dnešního zápasu. Domácí potřebují po minulém kole nutně zvítězit.
39:03 Hodně hektické pokračování přesilovky 5 na 4. Šance na obou stranách.
37:40 Orlová měla krátkou přesilovku 5 na 3. Nic ovšem nevymyslela.
36:50 Orlová měla velkou šanci. Žabka Milerského přeletěla Šenka, ale zamířila těsně vedle.
36:15 Marčoň se vytočil kolem branky a snažil se zasunout míček ovšem Fukalova noha byla proti.
35:40 Šincl si zpracoval míček rukou a uvidí za to náležitý trest v podobě dvou minut. Moc s tím nesouhlasí. Ovšem rozhodčí si stojí nekompromisně za svým.
35:32 Orlová se po delší době dostala ke střele. Ta letí ovšem vysoko nad branku.
33:14 Orlová se vysvobozuje lobem přes celé hřiště.
31:33 Uničov tlačí Orlovou. Brankář Fukala je zatím pozorný a všechny pokusy chytá.
30:40 Šalda nasadil jesličky hostujícímu hráči.
30:30 Domácí Vaverka se v dnešním utkání stále hledá.
29:44 Hosté v plném počtu.
29:25 Domácí se ve hře 5 na 4 dostali do přečíslení 3 na 1 ovšem Šincl nepochopitelně zakončoval a nenahrál na volného Jemelku.
27:44 Domácí si zahrají po hře rukou od hostujícího Zbořila další přesilovou hru.
27:10 Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Jemelka po křižné od Pudila přestřelil branku hostů.
25:42 Cihlářova hůl nevydržela a po střele Adámka se rozpůlila. Cihlář nevypadal moc nadšeně.
25:08 Orlová druhou přesilovku nevyužila.
24:47 Střela Loudy proletěla těsně vedle tyčky.
24:07 Šincl nastřádal nějaké vteřinky za brankou Orlové.
23:01 Orlová má výhodu po sekeře od domácího Pudila.
22:27 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #4 Lukáš Milerský, asistoval #7 Radek Jantoš (2:1)
22:27 Orlová svoji přesilovku po střele Milerského využívá. Šenk byl bez šance.
21:45 Šincl v oslabení utekl všem hráčům Orlové, ale svůj nájezd neproměnil.
20:39 Hosté si po faulu Jemelky zahrají přesilovku.
19:37 Marčoň úplně sám na Fukalu. Ten ho opět fantasticky vychytal.
17:53 Marčoň sám na Fukalu ten ho vychytal a následná dorážka Šaldy vysoko nad.
16:58 Uničov zatím nepouští Orlovou příliš do hry.
15:23 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 2:0
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #8 Lukáš Jemelka, asistoval #9 Jiří Šincl (2:0)
15:23 Jemelka z úhlu po přihrávce od Šincla prostřeluje brankáře Fukalu.
15:04 Šaldova střela vedle.
14:22 Domácí si po sekeře na Marčoně zahrají první přesilovku v utkání.
13:40 Hosté zatím hrozí převážně z brejků.
13:17 Šenk podruhé na Dufka posílá výhoz přes celé hřiště. Dufkova žabka trefuje horní tyčku.
12:29 Orlová bude zahrávat volný úder z poloviny hřiště.
11:50 Šenk vyhodil přes celé hřiště na Dufka. Tomu míček utekl.
09:26 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #29 Tomáš Šalda (1:0)
09:26 Šincl si pěkně vyjel od mantinelu a trefuje přesně nad ruku hostujícího brankáře.
07:00 Z následného útoku domácích se ke střele po přihrávce od Jemelky dostal aktivní Pudil. Jeho střela branku přeletěla.
06:25 Cieslar trefuje tyčku domácí branky.
05:40 Pudilova chyba v rozehrávce nabídla hostům šanci. Nic z toho ovšem nebylo.
05:02 Hostující Kříž trefuje připraveného Šenka.
03:41 Jemelka na Pudila, ale k ničemu to nevedlo.
02:30 Hráč hostů sám před Šenkem, ale trefil přímo střed branky.
00:25 Macho netrefil branku hostů.
00:01 Utkání právě začalo. Domácí tým dnes hraje o hodně.