8:2
    Jiří ŠINCL
    (Šalda)

FBC MARTECH ZŠ Uničov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 8:2
branky: 5. Lukáš Jemelka, 8. Jiří Šincl, 47. Lukáš Jemelka, 51. Kristián Dufek, 52. Jiří Šincl, 53. Tomáš Šalda, 59. Kristián Dufek, 60. Jiří Šincl - 8. Lukáš Gamrot, 10. Daniel Žurek; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Karolína Spurná; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Adam Doušek 25 - Martin Staník 18; po třetinách: 2:2, 0:0, 6:0
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích: Pro nás velmi důležité a nakonec i zasloužené tři body. Dvě třetiny to bylo vyrovnané utkání, ve třetí třetině jsme měli více sil a to rozhodlo. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme jim šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů:Bohužel jsme toto důležité utkání nezvládli a díky výpadku ve třetí části jsme Uničovu doslova darovali 3 body. Děkuji soupeři za utkání a přeji štěstíčko do dalších ligových bojů.
59:16 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 8:2
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #29 Tomáš Šalda (8:2)
59:07 Jeden z posledních střeleckých pokusů hostů letí vysoko nad branku Douška.
58:47 Domácí tým kráčí k zisku tří bodů.
58:11 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 7:2
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #7 Zdeněk Marčon (7:2)
58:01 Poslední dvě minuty utkání.
57:36 Šesták se vrací do hry a domácí jsou opět v plném počtu.
57:03 Míček na domácí polovině, ale domácí hradba napodobuje Žižkovu kolovou vozbu a nepouští míček až k Douškovi.
55:35 Šesták si zahrál házenou, a rozhodčí to ocenili dvouminutovým trestem.
55:03 Reflexní zákrok Douška levou nohou.
54:45 Hosté stále v náporu u domácí klece.
52:36 Hosté hrají v šesti, gólman Staník je střídačce.
52:35 Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
52:35 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 6:2
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #29 Tomáš Šalda, asistoval #8 Lukáš Jemelka (6:2)
52:35 Domácí využívají přesilovou hru.
51:54 Menší hrubost hostujícího hráče oceněna dvěma minutami.
51:15 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 5:2
51:15 Hříšník Šincl utekl všem a po kličce dává pátou branku Uničova.
50:42 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 4:2
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #68 Stanislav Zámečník (4:2)
50:16 Šincl přeskakuje mantinel a zapojuje se do hry.
50:00 Douškův daleký výhoz na Vaverku, ale bohužel míček uchvátil obránce.
48:49 Douškova levá noha v akci, míček je zastaven.
47:16 Marčon v obranném pokleku, míček se od něho odráží za mantinel.
46:29 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 3:2
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #8 Lukáš Jemelka, asistoval #4 Kristián Dufek (3:2)
46:29 Jemelka dorazil vyražený míček Staníkem do sítě soupeře.
45:21 Soupeř krouží za domácí brankou a čeká na vhodnou příležitost dostat míček před branku.
44:30 Marčon našel číhající Jemelku, ale jeho zátah letěl příliš vysoko nad branku Staníka.
43:45 Domácí v této fázi více běhají a jsou i více na míčku.
42:22 Marčon za brankou soupeře, ale v pozici kohoutka žádající slepičku o vodu, neboť byl sražen obráncem soupeře.
41:55 Šincl se pokusil překvapivou střelu, ale spíše překvapivě koukal, jak mu míček sjel z čepele.
40:40 Skvělý zátah Marčona, ale míček pouze lehce zašvidral na tyčce.
40:23 U míčku opět soupeř a domácí vyčkávají co s míčkem udělají.
40:01 Tož tu máme poslední dějství.
40:00 Baroko v podání domácích pokračuje, Frýdek -Místek je o něco hbitější a více na míčku.
39:52 Druhá třetina končí, Florbal opět plakal, včerejší Harry Potter měl větší náboj než tento duel.
37:54 Po delší se domácí objevili před gólmanem Staníkem, ale míček vystřelený Dufkem přeletěl horní konstrukci branky soupeře.
36:54 Hosté stále u míčku a zle dotírají na Douškovu klec.
35:48 Hosté v plném počtu.
35:01 Zatím přesilová hra pouze s jedním střeleckým pokusem
33:47 Trochu oživení v sále, domácí si zahrají přesilovou hru.
32:43 Marčonův pokus likviduje Staník robinzonádou.
31:23 Frýdek-Místek u míčku, ale vystřelený míček tečovaný Marčonem letí až za mantinel.
30:43 Šaldův pokus skončil těsně pod basketbalovým košem.
29:38 Dalekonosná střela soupeře rozvlnila pouze boční síť Douškovi branky.
29:23 Šesták v akci, naštěstí pouze jen volný úder.
27:34 Včasné vystrčení nohy Douška a míček odskakuje k zadnímu hrazení.
26:05 Doušek nadvakrát krotí malého plastového neposedu po střeleckém pokusu soupeře.
25:22 Opět velmi nepřesná přihrávka na běžícího Šaldu.
24:43 Nepřesnosti na naší straně se navyšují.
23:56 Douškův marný výhoz na běžícího Vaverku.
22:19 Douškův velmi nejistý zákrok nohou, ale míček si naštěstí přivlastnil Macho.
21:12 Dufkův náběh, následný střelecký pokus vyráží gólman Staník hrudí mimo svou klec.
20:43 Zámečníkova přihrávka do území nikoho.
20:01 Florbalové baroko vstupuje do své druhé fáze.
20:00 V první třetině jsme sledovali velmi průměrný florbal,
19:45 Šincl v druhém rohu, ale míček je opět za mantinelem po teči obránce soupeře.
18:44 Marčon si v rohu hřiště vykoledoval faul, i když dnes není Štěpána
17:30 Volný úder Frýdek letí naštěstí příliš vysoko a daleko.
16:35 Marčon sám, ale jeho střelecký pokus byl sražen na zadní mantinel.
14:46 Jemelkův sprint polevé straně, střela na branku, gólman je zasažen do hrudi a následně balónek krotí ve svých dlaních.
14:25 Douškovi nohy sklaply míček po střele soupeře.
12:39 Polovysoký lob na Dufka byl velmi čitelný jako brožovaná kniha, obránce s jeho likvidací neměl žádný problém a chutě si ho přečetl.
11:47 Opět Vaverka po Šaldovi, ale sklepnutí míčku mělo příliš vysokou trajektorii.
10:09 Soupeř za domácí brankou, kde v této chvíli Zámečník masíruje soupeře u mantinelu.
09:28 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:2
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #5 Daniel Žurek, asistoval #11 Václav Štrbák (2:2)
08:57 Agilní Vaverka vyprášil betony Staníka.
08:15 Macho po spolupráci s Jemelkou přestřeluje branku soupeře.
07:23 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 2:1
07:23 Rychlý kontr domácích po inkasované brance.
07:07 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #42 Lukáš Gamrot bez asistence (1:1)
07:07 Machovi hŕátky s míčkem před brankou se nevyplatili a Frýdek-Místek srovnává.
06:26 Soupeř se nastěhoval na domácí polovinu a nemíní ji opustit.
05:34 Kolínko Zámečníka odklání míček do bezpečí od domácí klece.
04:54 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #8 Lukáš Jemelka, asistoval #9 Jiří Šincl (1:0)
04:36 Doušek v pozici ležícího střelce likviduje brejk soupeře.
03:54 Marčon na Dufka, míček mu bohužel sjel z čepele do kouta hřiště.
02:54 Trestné střílení družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov neproměnil #9 Jiří Šincl.
02:54 Šincl trestné střílení neproměnil,nyní nás čeká přesilová hra domácího týmu.
02:25 Šincla zadovka bohužel nenašla přesně Vaverku, kterému míček odklepnul obránce soupeře.
00:48 Dlouhý výhoz Douška na Vaverku, míček skončil na betonech gólmana Frýdku.
00:23 První vteřiny zápasu a na míčku je soupeř.
00:01 První hvizd rozhodčích a utkání bylo zahájeno.