13:6
    Kristián DUFEK
    (Pudil)

Zlín Lions - FBC MARTECH ZŠ Uničov 13:6
branky: 8. Jaroslav Vaněk, 10. Jan Němeček, 17. Vlastimil Červenka, 20. Miroslav Tkadlec, 29. Lukáš Ondroušek, 29. Jaroslav Vaněk, 29. Petr Graclík, 30. Vlastimil Červenka, 44. Jan Němeček, 47. Filip Horník, 48. Jaroslav Vaněk, 50. Vlastimil Červenka, 50. Josef Obdržálek - 16. Daniel Vaverka, 20. Jiří Šincl, 21. Jiří Šincl, 34. Jiří Šincl, 49. Tomáš Pudil, 59. Kristián Dufek; rozhodčí: Pavel Gajan - Jindřich Zich; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 35 - Patrik Šenk 11, Adam Doušek 20; po třetinách: 4:2, 4:2, 5:2
60:02 Vyjádření trenéra domácích Macury: Po několika porážkách a špatné morálce v týmu je výhra povzbuzením do dalších utkání a doufám také do zlepšené tréninkové docházky. V tabulce to vypadá, že už nemáme o co hrát, nicméně o to více bychom se měli na každé utkání soustředit a využít toho, že můžeme leccos vyzkoušet, když nám teď nejde o každý bod.
60:01 Vyjádření asistenta trenéra hostí Zmrzlého: První třetinu, jsme v klidu mohli vyhrát o dva góly, bohužel se tak nestalo. Od druhé třetiny byli domácí lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Gratulujeme k vítězství.
59:59 Střely ve 3. třetině 18:17 pro Zlín
58:45 Povedenou útočnou akci dokázali hosté potrestat
58:44 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 13:6
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #48 Tomáš Pudil (13:6)
55:55 Bartík opět skvěle zasahuje proti Šinclovi.
54:45 Čevela trefuje vrchní tyč.
51:21 Zapisovatel právě ošetřuje jemně zraněného Honzu Němečka, tak zaskakuji já.
49:55 GÓL Zlín Lions! 13:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #7 Josef Obdržálek, asistoval #89 Petr Graclík (13:5)
49:34 GÓL Zlín Lions! 12:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #8 Jaroslav Vaněk (12:5)
49:25 Ondrušek opět trefuje tyč
48:00 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 11:5
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #48 Tomáš Pudil, asistoval #11 Stanislav Zámečník (11:5)
48:00 Další gólový příspěvek je na světě, postaral se o to hostující Tom Pudil.
47:04 GÓL Zlín Lions! 11:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #8 Jaroslav Vaněk, asistoval #42 Jan Němeček (11:4)
46:45 Mohutný řev teď byl slyšet od domácího kapitána při vstřelení branky.
46:43 GÓL Zlín Lions! 10:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Filip Horník, asistoval #19 Lukáš Ondroušek (10:4)
45:30 Bartík si připisuje další bizardně pohlídaný zákrok.
43:49 Pohlednou přesilovku domácích potrestal Němeček.
43:48 GÓL Zlín Lions! 9:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #42 Jan Němeček, asistoval #8 Jaroslav Vaněk (9:4)
42:25 Luke Ondrušek trefuje tyč.
41:50 Střela Marti Macha šla mimo 3 tyče.
40:01 První buly poslední třetiny vyhrává Zlín.
40:00 Střely po 2. třetině 14:13 pro Zlín.
37:55 Tvrdý hit Peti Graclika na Šincla nebyl potrestán dvouminutovým trestem.
35:01 Chybná rozehrávka hostí
33:51 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 8:4
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #48 Tomáš Pudil (8:4)
33:37 Hra je hodně koukatelná a vidíme hodně šancí na obou stranách.
31:49 Čevela trefuje tyč.
31:00 Zlín je teď jako na koni po vstřelených brankách
29:49 Timeout FBC MARTECH ZŠ Uničov
29:49 GÓL Zlín Lions! 8:3
28:53 GÓL Zlín Lions! 7:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #89 Petr Graclík, asistoval #16 Miroslav Tkadlec (7:3)
28:53 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Adam Doušek družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov
28:35 GÓL Zlín Lions! 6:3
28:24 GÓL Zlín Lions! 5:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #19 Lukáš Ondroušek, asistoval #87 Jaromír Roth (5:3)
28:00 Druhá lajna domácích se pohybuje na útočné polovině velmi zpomaleně
26:50 Signál lvů ze standartky blokuje obrana.
26:30 Peťa Graclík z brejku trefuje vrchní tyč.
24:50 Sólo akci Vaňka zastavuje až hostující brankář.
23:30 Baroň teď neproměnil šanci, kdy se ocitl sám před brankářem.
20:51 Zachycenou přihrávku Zlína teď trestá hostující ostrostřelec s číslem 9 a trestá tak chybu domácích.
20:50 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 4:3
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #9 Jiří Šincl bez asistence (4:3)
20:40 Začala nám 2. třetina, kde domácí opět kontrolují hru, jako tomu bylo na začátku první třetiny.
20:00 Střely v 1. třetině 12-11 pro Zlín
19:45 Domácí již byli byly myšlenkama v šatně a nechali si dát branku ze šance 2na1.
19:44 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 4:2
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #4 Kristián Dufek (4:2)
19:28 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #16 Miroslav Tkadlec, asistoval #74 Michal Baroň (4:1)
19:20 Hrase přelévá ze strany na stranu a oba brankáři si připisují pár hezkých zákroků.
17:30 Hodně šancí na každé straně teď způsobilo gól u obou z družstev.
16:18 GÓL Zlín Lions! 3:1
15:58 GÓL FBC MARTECH ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil #21 Daniel Vaverka, asistoval #8 Lukáš Jemelka (2:1)
13:15 Bartík má dokonce i štěstí. Pravě 2x zazvonila tyč.
10:40 Hostující hráč Šincl neproměnil tutovku a ze zlosti zlomil hokejku o tyč. Přitom sekl domácího brankáře Bartíka, který sice s bolestivou grimasou se chytl za ruku, ale na výkonu to zatím není znát
09:54 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #42 Jan Němeček, asistoval #6 Vlastimil Červenka (2:0)
09:40 Po vstřeleném gólu lvům stouplo sebevědomí a tlačí soupeře na vlastní polovině.
07:16 Vaněk po chybné rozehrávce hbitě potrestal.
07:15 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #8 Jaroslav Vaněk bez asistence (1:0)
07:01 Střelu Graclíka z protiútoku chytil hostující prankář.
05:02 Hráči si střídavě vyměňují kotouč a útočné výpady jsou vždy za modrou zblokovány.
02:17 Červenka trefuje z úhlu tyč.
01:52 První střela hostí zblokována.
01:30 Zlín zatím nepustil Uničov k míčku.
00:01 Vyhrané buly ve prospěch Zlína.