• 60 59:07
    7:8
    (Sekyra)

TJ Turnov - ASK Orka Čelákovice 7:8
branky: 2. Vojtěch Palatínus, 6. Štěpán Matěcha, 11. Dominik Hiadlovský, 29. Vojtěch Palatínus, 50. Vojtěch Rondoš, 56. Vojtěch Palatínus, 60. Štěpán Matěcha - 4. Kryštof Minařík, 7. Ondřej Špalek, 9. Michal Kubík, 21. Jakub Doutnáč, 30. Jakub Doutnáč, 30. Jakub Doutnáč, 38. Ondřej Špalek, 50. Marek Budil; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 17 - Lukáš Pezl 25; po třetinách: 3:3, 1:4, 3:1
59:59 Komentář trenéra hostů: Velmi bojovné a rychlé utkání, ve kterém jsme ve druhé třetině udělali několik chyb, které soupeř potrestal. V závěru zápasu jsme bojovali ale nestihli jsme vyrovnat. Děkuji soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra hostů: Bojovné utkání z obou stran se šťastnějším koncem pro nás.Děkujeme soupeři a přejeme jim všechno nejlepší do dalších bojů.
59:59 Střely po třetí třetině: Turnov 16- Čelákovice 7.
59:07 GÓL TJ Turnov! 7:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #91 Pavel Sekyra (7:8)
59:07 Protiútok Turnova proveden na jedničku a už je to jen o gól!!!
59:00 Orka drží balónek na polovině Turnova a čas stále neúprosně běží.
56:57 Turnov v šesti!!!
56:37 Timeout TJ Turnov
55:27 GÓL TJ Turnov! 6:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #28 Martin Hejduk (6:8)
55:27 A je tady zápletka!!! Palatínus z voleje dává gól a už je to jenom o dva.
53:59 Dobrá střela Sekyry končí mimo tři tyče hostujícího brankáře.
52:24 Vyloučení také na druhé straně za sekání.
51:12 Turnov zasypává Orku střelami, které zatím nemají úspěch.
50:03 Dra rychlé góly na hřišti zrychlili hru.
49:32 GÓL TJ Turnov! 5:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Vojtěch Rondoš, asistoval #11 Dominik Hiadlovský (5:8)
49:22 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Marek Budil, asistoval #89 Václav Kramel (4:8)
49:00 Smůla pro domácí. Sekyra před odkrytou bránou netrefil balónek
46:00 Orka je od začátku třetiny na své půlce a čelí soustavnému tlaku domácích.
42:49 Na hřišti začíná být patrná nervozita.
40:00 Není cesty zpět. Pokud chce Turnov pomýšlet na play-off tak musí tento zápas vyhrát.
39:59 Střely po druhé třetině: Turnov 8- Čelákovice 6
37:50 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #41 Ondřej Špalek, asistoval #54 Vojtěch Strnad (4:7)
37:50 Dnes Turnov nená potřebnou dávku štěstí.
34:15 Tyč po střele Hiadlovského!
32:30 Turnov se snaží vstřelit kontaktní gól ale né a né to tam spadnout.
30:14 Doutnáč hattrickem komplikuje play-off Turnovu.
29:50 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #54 Vojtěch Strnad (4:6)
29:42 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #21 Jakub Jareš (4:5)
29:10 Nezdara netrefuje prázdnou bránu!!!
28:07 GÓL TJ Turnov! 4:4
28:07 Palatínus skvělou individuální akcí srovnává vývoj utkání.
27:10 Turnov se v přesilovce zatím nedokáže vymanit z čelákovického kolotoče.
23:40 Matěcha v dobré šanci netrefil branku hostí.
22:30 Trenér Čelákovic zřejmě své svěřence v kabině nepochválil a proto se Orka stává lepším týmem na začátku druhé třetiny.
20:08 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #89 Václav Kramel (3:4)
20:08 Orka se z buly rychle prosazuje.
19:59 Střely po první třetině: Turnov 18- Čelákovice 8
19:07 Dobrý zákrok hostujícího golmana drží Orku.
17:10 Palatínus v dobré šanci před brankou netrefil dobře balónek.
15:20 Turnov se dostává do zakončení, které ovšem nevedlo ke zvětšení brankového rozdílu
13:43 Hra se postupně vyrovnává a žádný tým si v posledních minutách nevytvořil žádné gólové šance.
11:00 Švec zatím nepředvádí v turnovské kleci sebejisté zákroky.
10:01 GÓL TJ Turnov! 3:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Dominik Hiadlovský, asistoval #3 Daniel Měkota (3:3)
10:01 Hiadlovský propálil všechny před sebou stojící obránce a je opět vyrovnáno.
08:30 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #34 Michal Kubík, asistoval #26 Michal Němeček (2:3)
08:20 Orka otáčí vývoj zápasu na svou stranu výborným protiútokem.
06:49 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #41 Ondřej Špalek z trestného střílení (2:2)
06:49 Bez problému proměněno.
06:49 Trestné střílení po Hejdukově obraném zákroku v brankovišti! Orka má opět šanci vyrovnat.
05:45 GÓL TJ Turnov! 2:1
05:45 To se ale mění výbornou standartní situací z rohu při které se prosazuje kapitán Štěpán Matěcha.
05:30 Čelákovice mají zatím z utkání více šancí.
03:33 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #28 Kryštof Minařík, asistoval #89 Václav Kramel (1:1)
03:33 Začátek zápasu je nahoru dolů a dobrým protiútokem Orka vyrovnává.
02:05 První zákrok si na druhé straně připisuje Švec.
01:16 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #91 Pavel Sekyra (1:0)
01:16 Turnov se už od začátku utkání dostává do vedení. Palatínus se se svojí dorážkou nemýlil.
00:00 Vítáme Vás u dnešního online přenosu utkání mezi domácím TJ Turnov a hostující ASK Orkou Čelákovice. Přejeme příjemnou zábavu.