2:11
    Vladislav KITTEL
    (Kristek)

ASK Bystřice n.P. - 1. FBK Rožnov p/R 2:11
branky: 18. Jaromír Chocholáč, 23. Tomáš Trentin - 5. Jakub Štůsek, 12. Jakub Štůsek, 17. Tomáš Knebl, 19. Pavel Barabáš, 26. Patrik Hegar, 33. Lukáš Novosad, 43. David Žniva, 50. Lukáš Novosad, 55. Lukáš Kratochvíl, 56. Denis Zimmer, 59. Vladislav Kittel; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Radek Šejnoha 47 - Marek Obšivač 31; po třetinách: 1:4, 1:2, 0:5
60:00 Komentář hostujícího týmu, trenéra Barabáše: Jsem rád za tři body i vysoukou výhru po dvou porážkách, ale musíme si uvědomit, že soupeř byl opravdu špatný a tento pěkný výsledek nás nesmí uchlácholit. V zápase rozhodla technika, fyzička a v neposlední řadě morálka. Děkuji soupeři za férovou hru.
60:00 Komentář domácího týmu, kapitána Petra Zavadila: Co k tomu říct, stále stejná písnička. Díky soupeřům a šťastnou cestu domů.
59:59 Počet střel po 3. třetině: ASK Bystřice nad Pernštejnem 13, Rožnov p/R 22.
59:20 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:56 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:11
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #51 Filip Kristek (2:11)
56:00 Zmar domácích. Tři na nikoho a branka žádná.
55:08 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:10
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #2 Denis Zimmer, asistoval #75 Petr Červený (2:10)
54:36 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:9
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #44 Lukáš Kratochvíl, asistoval #73 Pavel Barabáš (2:9)
54:14 Domácí hrají v plném počtu.
53:21 Kombinace v přesilové hře končí střelou Chocholáče.
50:07 Chocholáč jde sám na bránu, jenže zakopává o svoji nohu.
49:02 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:8
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #26 Lukáš Novosad, asistoval #13 Tomáš Knebl (2:8)
48:12 Standartní situace domácích,
46:51 Hosté si vyměňují balónek na půlce hřiště.
44:34 Domácí zavřeli hosty, ale nevypracovali si střeleckou pozici.
42:18 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:7
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #46 David Žniva, asistoval #13 Tomáš Knebl (2:7)
42:17 Domácí si špatně rozebrali hráče a už to bylo.
40:59 Třetí třetina začíná opět tlakem hostů.
40:01 Úvodní buly do poslední třetiny vyhrává hostující celek.
39:48 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
39:01 Šejnoha vychytává sadu střel hostujících.
35:20 Hra se přelívá ze strany na stranu- útok střídá útok.
32:28 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #26 Lukáš Novosad bez asistence (2:6)
32:27 Novosad proměnil svůj samostatný únik.
29:35 Hosté se dostávají k jednoduchým střelám po dlouhých nahrávkách.
25:06 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #44 Lukáš Kratochvíl (2:5)
25:05 Nedůraz domácího týmu před svojí bránou.
22:40 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:4
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #9 Tomáš Trentin, asistoval #3 Jaromír Chocholáč (2:4)
22:39 Svoboda získal balónek na své polovině a domácí tým jde do protiútoku.
21:44 Šejnoha vychytal tvrdou střelu od mantinelu.
20:01 Úvodní buly do druhé třetiny vyhrává domácí celek.
19:59 Počet střel po 1. třetině: ASK Bystřice nad Pernštejnem 8, Rožnov p/R 18.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:18 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #17 Petr Krhut (1:4)
18:17 Přesná střela Barabáše k pravé tyčce.
17:07 GÓL ASK Bystřice n.P.! 1:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #3 Jaromír Chocholáč, asistoval #14 Roman Mach (1:3)
17:06 Chocholáč vyráží sám do rychlého protiútoku.
16:34 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 0:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #13 Tomáš Knebl, asistoval #28 Vladislav Kittel (0:3)
16:33 Rychlá rozehrávka z rohu.
14:14 Hra tělem se přiostřuje.
12:13 Dvořák střílel do prázdné brány, jenže jeho spoluhráč naneštěstí vychytává jeho střelu.
11:35 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 0:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek, asistoval #26 Lukáš Novosad (0:2)
11:34 Rychlá střela od mantinelu na bližší tyč.
09:46 Domácí tým se nemůže dostat od své brány.
07:40 Hostující tým drží míček pod svou kontrolou.
04:50 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 0:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek, asistoval #73 Pavel Barabáš (0:1)
04:49 Červený našel před bránou volného Štůstka, který se nespletl.
02:31 Trentin orazítkoval hostující břevno.
00:56 Novosad poprvé v tomto zápase vyzkoušel Šejnohovu pozornost.
00:01 Zahajovací buly získává domácí tým.
00:01 Dobrý večer. Vítáme vás na dnešním utkání,ve kterém proti sobě nastupují domácí ASK Bystřice nad Pernštejnem a hosté Rožnov p/R.