58
  • 58 57:39
    Náchod

FbC Aligators Klobouky - Florbal Primátor Náchod 8:7
branky: 15. Tomáš Líznar, 17. Josef Můčka, 34. Denis Jakubec, 46. Jakub Gremmel, 48. Jakub Gremmel, 51. Denis Jakubec, 52. Denis Jakubec, 53. Pavel Volek - 11. Ondřej Hušek, 13. Marek Kovář, 27. Jiří Juhász, 39. Vojtěch Bureš, 47. Ondřej Bachtík, 50. Vojtěch Bureš, 52. Jan Světlík; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 36 - Vlastimil Skalický 20; po třetinách: 2:2, 1:2, 5:3
60:00 Komentář trenéra domácích pana Martina Slabého: 'Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Obdrželi jsme goly po individuálních chybách a nešťastných tečí. Jsme rádi, že se nám podařilo naplno bodovat, jsou to pro nás důležité body. Děkuje soupeřům, rozhodčím a divákům, škoda jen, že tu žádní nebyli.'
60:00 Komentář trenéra hostů pana Tomáše Třešňáka: 'Dnes jsme soupeři hodili spoustu záchranných kruhů. Soupeř toho dostatečně využil a získal 3 body. Musíme probudit medvěda ze zimního spánku a vrátit se k výkonům z podzimu. Díky soupeři za utkání.'
60:00 Počet střel na branku celkem: FbC Aligators Klobouky 28; Florbal Primátor Náchod 43
60:00 Počet střel na branku ve 3. třetině: FbC Aligators Klobouky 10; Florbal Primátor Náchod 15
59:10 Nebezpečná situace před brankou domácích, míček však končí za mantinelem.
57:40 Hosté zkouší hru bez brankáře.
57:39 Timeout Florbal Primátor Náchod
56:16 Nebezpečná střela hostujícího útočníka letěla pouze za branku.
55:08 Zatím vidíme hodně golů, díky špatné obraně obou celků.
52:29 GÓL FbC Aligators Klobouky! 8:7
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #99 Pavel Volek, asistoval #7 Tomáš Líznar (8:7)
52:29 Domácí poprvé v zápase ve vedení.
52:29 Na přesilovku přichází Pavel Volek a po pár vteřinách skoruje.
51:22 GÓL FbC Aligators Klobouky! 7:7
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #16 Denis Jakubec, asistoval #6 Dominik Král (7:7)
51:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #8 Tomáš Matoulek (6:7)
51:14 Po ztrátě zkušeného útočníka Gremmela, navyšují hosté.
50:50 GÓL FbC Aligators Klobouky! 6:6
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #16 Denis Jakubec, asistoval #25 Michal Šíma (6:6)
50:50 Z méně nebezpečné akce domácí nakonec vytěžili gol.
50:10 Domácí se snaží hrát více na míčku, to se jim zatím daří.
49:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #23 Ondřej Hušek (5:6)
49:01 Po skryté střele Bureše zvyšují hosté na rozdíl jedné branky.
47:25 GÓL FbC Aligators Klobouky! 5:5
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #9 Jakub Gremmel, asistoval #87 Lukáš Gregr (5:5)
46:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #26 Vojtěch Bureš (4:5)
46:57 Domácí po minutě odpovídají a navyšují svým golem.
45:54 GÓL FbC Aligators Klobouky! 4:4
45:54 Gremmel po nabídce od Gregra vymetá protilehlou šibenici hostující branky.
43:50 Kapitán domácích teď uklidnil situaci, aby mohli vystřídat.
42:50 Nebezpečné střely během pár sekund na obou stranách.
40:55 Šíma teď prokazuje své kvality, trefuje spoj tyček nad ramenem hostujícího golmana.
39:55 Domácí ke konci třetiny zkouší vyrovnat, však marně.
38:33 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #10 Ondřej Bachtík (3:4)
38:33 Hráč hostů využívá přesilové hry, když vymetá bránu ze středu hřiště.
37:00 Nebezpečná střela hostů z volného úderu, v brance však neskončila
35:55 Gregr sám před golmane, vracející se obránce stihl zakročit.
35:11 Domácí teď sevřeli soupeře, golu se však nedočkali.
34:00 Po vstřelené brance domácí určují tempo hry.
33:22 GÓL FbC Aligators Klobouky! 3:3
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #16 Denis Jakubec, asistoval #33 František Chmela (3:3)
33:22 Individuální akce Jakubce skončila v brance.
33:05 Brankář domácích je momentálně na vojenské střelnici.
32:45 Na druhé straně zase neuvěřitelný zákrok Rychlého
32:00 Po nebezpečné střele Jakubce, golman zasáhl roztažením 'betonů'
30:30 Hosté teď zatlačili domácí na vlastní polovinu.
26:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #15 Jiří Juhász, asistoval #90 Jan Světlík (2:3)
26:51 Po breakové situaci končí míček v bráně domácích.
25:11 Hra se pomalu přelévá z jedné strany na druhou.
21:13 Hosté vstoupili do třetiny s vyšší aktivitou.
20:00 Počet střel na branku v 1. třetině: FbC Aligators Klobouky 11; Florbal Primátor Náchod 12
17:00 Hosté zvýšili svoji produktivitu a napadají soupeře.
16:55 GÓL FbC Aligators Klobouky! 2:2
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #55 Josef Můčka bez asistence (2:2)
16:55 Můčka teď potrestal chybu hostujícího obránce, který měl problém se zpracováním míčku.
14:50 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:2
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #9 Jakub Gremmel (1:2)
14:50 Špatné postavení golmana, střela do středu branky pod horní tyčku.
12:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Marek Kovář, asistoval #72 Tomáš Zíbr (0:2)
12:58 Po špatném pokrytí hráčů při volném úderu zvyšují hosté na rozdíl dvou branek.
12:50 Hos z půlky střílí golfem nebezpečnou střelu, golman však nekompromisně vyráží.
10:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #23 Ondřej Hušek, asistoval #83 Filip Geisler (0:1)
10:38 Bohužel pro domácí hosté využívají přesilové hry.
10:00 Rozruch před hostující brankou, bohužel pro domácí bez golu.
07:02 Kvalitu hry můžete posoudit na živém streamu.
06:40 Krosová na Gregra, ten však netrefil letící míček ze vzduchu.
05:20 Dvě rychlé střely před bránou Rychlého, ten však chytá.
03:30 Hosté teď drží míč v útočném pásmu.
02:20 Zatím vidíme pohledné utkání.
00:50 Bachtík po průniku do pásma domácích střílí, golman však chytá.