3:4
    Jakub KRESTA
    (Vávra)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FBC Vikings Kopřivnice 3:4p
branky: 2. Tomáš Kasper, 11. Jan Horský, 32. Martin Mühlfait - 3. Lukáš Vávra, 50. Jan Fojtů, 54. Lukáš Vávra, 62. Jakub Kresta; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 29 - Jan Klinka 30; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:2, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
62:55 Komentář trenéra domácích Rezka: Zbytečnými chybami jsem si nechali ztratit utkání, měli jsme plno šancí které jsem měli proměnit a škoda 2 ztracených bodů který nám budou v tabulce hodně chybět. Děkuji soupeří za zápas a přeji mu hodně štěstí v dalších zápasech
62:55 Komentář Trenéra hostí Jehlara: Dvě třetiny to bylo z naší strany hodně utrápené. Soupeř nám toho moc nedovolil, bylo málo střelby a pokud jsme si nějaké šance vypracovali tak jsme je neproměnili. Ve třetí třetině jsme přidali, podařilo se nám se štěstím vyrovnat a v prodloužení rozhodnout. Díky soupeř, divákům a přeji soupeří hodně štěstí do dalších zápasů
61:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #13 Lukáš Vávra (3:4)
61:55 Chyba při přihrávce stála brod druhý bod
61:20 Kopřivnice na míčku ale golman Frühbauer zakročil a míček se vrátí na hole Brodu
60:50 Střela Kaspera se kterou měl golman hostí dost práce aby jí zlikvidoval
60:15 Začalo prodloužení ve kterém se hraje 3 na 3 a určitě bude k vidění spousta šancí
60:00 Zahájení prodloužení
59:31 V poslední minutě bylo možné vidět šance na obou stranách ale golmano své celky podrželi
59:00 Horského pokus, který golman hostí vychytal nohou
58:30 Sláma před prázdnou brankou, ovšem míček se vzduchu do branky zatlouct nedokázal
57:41 Nebezpečná střela Kopřivnice která minula branku
57:10 Hraje se opět ve vysokém tempu, oba celky chtějí jistě rozhodnout už základní hrací době
56:00 Pokus o přečíslení končí zákrokem obrany hostí
54:59 Brod po obdržené brance se snaží opět získat vedení a vytváří na obranu hostí tlak
53:56 Z nenápadné šance hostí je nakonec gol kterým Kopřivnice srovnává skóre
53:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #20 Daniel Šimíček (3:3)
53:20 Střela hostí od mantinelu pouze do boční sítě branky
52:27 Brod v šanci 2 na 1 ale Sláma trefil brankaře do hrudi
51:22 Brod ustál i druhé vyloučení a snaží se kombinovat u branky hostí
50:38 Kopřivnice sice v přesilové hře tlak mají ale střely se jim zatím nedaří
49:51 Po tvrdém zákroku roztočila budou mít hráči Kopřivnice možnost srovnat skóre
49:15 Fojtova přízemní střela skončila po odrazu tyčky za zády brankaře Frühbauera
49:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Jan Fojtů, asistoval #14 Daniel Opatřil (3:2)
48:40 Zákrok Frühbauera, který neměl moc práce zasáhnout proti střele od mantinelu
47:39 Hráč Hostí byl sám před brankou Brodu ale Sláma včas zasáhl a pokusu o střelu zabránil
46:22 Suchý se prohnal podél mantinelů za branku hostí ale míček pro Brod neudržel
44:55 Střela Horského z velmi ostrého úhlu skočila těsně vedle branky hostí
44:06 přečíslení Brodu 2 na 1 skončilo střelou mimo hřiště
42:30 Pešek se snažil proběhnout kolem nantinelu za branku hostí, byl ale přerušen obranou Kopřivnice
41:50 Standardní situace Kopřivnice, Zmrhal ovšem střelu hostí zblokoval
41:00 Začala třetí třetina a Kopřivnice se snaží co nejrychleji vstřelit kontaktní gol
39:40 Přihrávka Mühlfaita přes šířku hřiště málem skončila vlastní brankou hostí
39:10 Sláma proti brankáři hostí neuspěl
38:34 Hra se teď poněkud uklidnila a oba týmy nechtějí inkasovat
37:39 Další standardní situace před branou Brodu ale brankář Frühbauer svůj tým podržel skvělým zákrokem
36:36 Kopřivnice v přesilovce moc šancí neměla a na míčku ted Brod
34:57 Domácí dobře drží míček na svých holích a šetří tím cenné vteřiny v oslabení
33:51 Brod bude kvůli faulu před svojí brankou hrát oslabení na druhou stranu Kopřivnice budou mít šanci dostat se na dostřel domácím
33:00 Kasper měl dobrou šanci vedení brodu zvýšit na 4 branky ale vystřelil kousek vedle šibenice
31:50 Na hřiště se přiostřuje a vidíme spoustu tvrdých střetů kolem mantinelů
31:06 Horský krásně našel Mühlfaita před brankou hostí a ten ze vzduchu zatloukl míček do sítě
31:01 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #16 Martin Mühlfait, asistoval #91 Tomáš Kasper (3:1)
30:11 A na druhé straně Frühbauer vytáhl nebezpečnou střelu svým ramenem nad svojí branku
29:13 Zmrhal v obrovské šanci ale golman hostí se vytáhl s krásným zákrokem
28:26 Tlak Kopřivnice před branou Brodu který nakonec končí tyčkou
27:25 Střela hostí, ovšem hodně nad branku Brodu
26:14 Hraje se ted hodně nahoru dolů a obrany obou týmů to mají velmi těžké
25:20 Střela Horského ze středu ale brankář Klinka skvěle vychytal
24:19 Kučera s Mühlfaitem chtěli vykombinovat obranu hostí ale neúspěšně
23:15 Zelenka před brankou čekal na přihrávku od Peška ale hráč hostí na poslední chvíli přihrávce zabránil
21:50 Kopřivnice v šanci ale následná střela byla zblokovaná
21:00 V první minutě třetiny jsem žádnou velkou šanci neviděli a hra končí většinou v rozích hřiště
19:20 Zelenka ve skvělé šanci když na něho zívala prázdná branka ale brankář Klinka nohou jeho střelu neuvěřitelně vychytal
17:53 Kopřivnice měla dobru šanci z nabídnuté standardní situace před brankou Brodu ale střelu zeď domácích zablokovala
16:35 Kopřivnice se snaží více držet míček na svých holích ale obrana Brodu funguje dobře a má dobré šance z protiútoků
15:44 Horský v dobré šanci ale na poslední chvíli mu byl míček sebrán
14:40 Kopřivnice se snaží za brankou domácích si vytvořit šanci
13:36 Střela hostí od poloviny hřiště nepříjemně odražená od hráčů před brankou proskákala kolem branky Frühbauera
13:00 Dobrá šance Slámi ale brankář hostí jeho pokus skvěle vychytal
12:09 Na míčku domácí ale rychle o něho přicházejí a šanci vyrovnat skore má opět Kopřivnice
11:23 Kopřivnice ted rozehrává od své branky ale následný pokus o útok obrana Brodu přerušila
10:46 Horský od mantinelu vystřelil pozemní ránu ale ta nakonec prolítla mezi nohy brankáře hostí
10:38 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #58 Jan Horský, asistoval #16 Martin Mühlfait (2:1)
09:39 Střela Peška kousek minula růžek Klinkovi branky
09:07 Brod má dobrou šanci jít opět do vedení díky nabídnuté přesilové hře
07:43 2 Kopřivničtí hráči teď šli sami proti gomanovi Brodu ale Frühbauer střelu do prázdné branky neskutečně vychytal ve stylu Haška v Naganu
07:10 Zelenka se snaží za brankou hostí vymyslet pro spoluhráče přihrávku ale pozorná obrana mu to nedovalí
06:31 Pešek se snažil prokličkovat mezi obranou dvojicí Hostí ale míček mu z hole odskočil
06:16 Hra je pozastavena kvůli ošetření golmana Frühbauera který se zranil při zákroku
05:36 Domácí opět v dobré šanci ale pokus o střelu zablokovala obrana Kopřivnice
05:00 Střela hostí od mantinelu kterou vykryl maskou golman Frühbauer
04:32 Pešek uklidňuje hru a brod si připravuje rozehru u své branky
03:50 Hraje se teď nahoru dolů a můžeme vidět hodně šancí na obou stranách
02:58 Hosté rychle odpovídají na gol Brodu a připisují si také svůj první zásah v dnešním utkání
02:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #4 Ondřej Kubátko (1:1)
01:30 Mühlfaitu střelu ještě obrana hostí zblokovala ale následná dorážka Kaspera už skončila v sítí
01:25 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #91 Tomáš Kasper, asistoval #16 Martin Mühlfait (1:0)
00:20 Utkání již začalo a hned v prvních vteřinách měl pešek dobrou šanci když střílel ze středu hřiště ale golman hostí jeho šanci vychytal
00:00 Vítejte u utkání 18. kola Národní ligy ve florbale, ve kterém se utkají domácí SED Havlíčkův Brod a hosté z FBC Vikings Kopřivnice. Utkání začne za malou chvíli