(Kristek)
  • 58 57:55
    Rožnov p/R

1. FBK Rožnov p/R - Florbal Primátor Náchod 4:9
branky: 8. Lukáš Kratochvíl, 22. Petr Krhut, 58. Pavel Barabáš, 58. Lukáš Novosad - 3. Jan Světlík, 6. Vojtěch Bureš, 10. Jiří Vlček, 18. Vojtěch Bureš, 20. Ondřej Bachtík, 50. Jan Hrubý, 50. Ondřej Bachtík, 53. Jan Světlík, 55. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 130; zásahy brankářů: Marek Obšivač 18 - Vlastimil Skalický 30; po třetinách: 1:5, 1:0, 2:4
60:02 Komentář hrajícího trenéra domácích, Pavla Barabáše: Soupeř byl výborný v brejcích a přesilovkách, což rozhodlo. Myslím si, že výsledek je pro nás krutý, naše hra nebyla tak špatná, ale pustili jsme soupeře do brejkových situací v úvodu a pak už bylo těžké proti tak kvalitnímu soupeři v utkání něco udělat. Děkuji soupeři za férovou hru a divákům za podporu.
60:01 Komentář trenéra hostí, Tomáše Třešňáka: V první a ve třetí třetině jsme podali výkon, který si představujeme. Ovšem druhá třetina pro nás musí být velkým vykřičníkem před blížícím se play-off. V play-off, pokud chceme být úspěšní, si takové zaváhání nemůžeme dovolit. Díky soupeři za těžké a férové utkání.
60:00 Dnešní utkání je u konce. Domácí Rožnov pod Radhoštěm podlehl Náchodu 4:9. Poměr střel na branku ve třetí hrací části 10:12 pro Náchod. Celkově tedy 34:26.
59:00 Probíhá poslední minuta hrací části.
58:13 Rožnovští probuzeni a snaží se vytvořit gólové šance.
57:55 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
57:55 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:9
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #26 Lukáš Novosad, asistoval #4 Filip Kristek (4:9)
57:13 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:9
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #46 David Žniva (3:9)
56:45 Bureš mohl zvýšit, ale Obšivačovo výborné postavení chrání rožnovskou svatyni!
56:00 Rožnov si ještě zahraje přesilovou hru!
55:17 Domácí chtějí přidat další góly, ale hosté bojují do poslední sekundy zápasu.
54:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš bez asistence (2:9)
54:20 Bureš zvyšuje stav ve prospěch Náchodu o 7 branek a kompletuje tím HATTRICK!
53:18 Sršní zkouší opět v šesti.
52:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #83 Filip Geisler (2:8)
52:39 Kratochvíl střílel do prázdné brány! Skalický však perfektním zákrokem podržel tým a následněNáchod střílí branku do prázdné brány!
52:03 Žlutočerní v šesti!
51:51 Domácí se nevzdávají a stále se snaží prosadit.
49:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík bez asistence (2:7)
49:59 Bachtík utekl rožnovským obráncům a zvyšuje tím stav utkání na 2:7 ve prospěch svého týmu.
49:33 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #9 Jan Hrubý, asistoval #37 Václav Grulich (2:6)
49:14 Přesilovka nevyužita!
48:28 Domácí drží postavení a oslabení jim zatím nedělá větší problémy.
47:41 Náchod až teď ztrácí míček, Sršni se snaží něco vymyslet ve čtyřech.
47:14 Kratochvíl ztěžuje situaci svému týmu!
46:26 Hosté uzavřeli rožnovské, ale Obšivač je vysvobodil svým výborným zákrokem.
46:09 Náchod až teď udělal Rožnovu problémy, které zachránil Obšivač.
45:01 Hosté ještě nebyli delší dobu na míčku. Domácí vynikají svým pohybem po hřišti a nedávají Náchodu šance.
43:27 Domácí se nemůžou střelecky prosadit! Obrana a gólman z Náchodu stojí vždy ve správný čas na správném místě.
42:08 Náchod se snaží ubírat důležité sekundy utkání, ale žlutočerní útočníci agresivně napadají.
41:17 Rožnovský junior Žniva v šanci snížit stav utkání! Skalický je ovšem všude.
40:09 Rožnov ihned napadá a hosté mají problémy.
40:01 Právě začala poslední část základní hrací doby! Buly ve prospěch hostí.
40:00 Poměr střel na branku činí 14:4 ve prospěch domácích.
39:58 Drama v posledních sekundách třetiny! Náchodský útočník utekl domácím obráncům, ale Obšivačovo postavení bylo neprostřelitelné!
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:47 Náchodští se snaží míčky vyhazovat dopředu a na domácí polovině získat standartku. Obránci však chytají každý míček, na který dosáhnou.
37:53 Barabáš vyvedl míček na útočnou polovinu, nahrál Krhutovi, který to dal na druhou stranu Viktoříkovi. Tato akce končí odrazem od mantinelu a Rožnov přesilovou hru nevyužívá.
37:11 Viktořík crossovou nahrávku na Kratochvíla! Tomu míček ujel a Sršni si vytváří další šance.
36:29 První střela této přesilovky končí nad brankou Skalického! Náchod následně vyhazuje míček z rohu na obrannou polovinu domácích.
35:41 Rožnovská obrana má problémy před Obšivačem!
34:58 Na dnešní utkání se přišlo podívat 130 diváků! Děkujeme.
34:20 Viktoříkova rána mimo branku! Hosté klidí míček zpoza brány.
33:02 Sršni vystřídali a zaujímají své pozice. Náchod opět uzavřen.
32:32 Domácí drží hosty už minutu pod tlakem!
30:51 Žlutočerní vytváří obrovský tlak na obránce hostí!
29:33 Bureš shodil Doležela na zem. Rožnov rozehrává z poloviny hřiště.
28:15 Domácí line-up drží náchodské na jejich obranné polovině. Zatím však bez střely.
26:59 Hosté napadají ve dvou, ale žlutočerní obránci si bez větších problémů kryjí míček.
26:18 Doleželova crossová přihrávka na Kratochvíla! Rožnovský hrot však trefil pouze bránícího hráče.
25:17 Burýškovu nahrávku před Skalického nenašel žádný Sršeň.
24:31 Domácí si nahrávají před Obšivačem a náchodští v klidu pozorují a čekají na útočný tah soupeře.
23:39 Bachtík v šanci sám na gólmana! Obšivač výborným zákrokem STOPuje hostujícího střelce a opět svůj tým úspěšně podržel.
22:17 Dvě minuty druhé třetiny jsou za námi a hra se přelévá ze strany na stranu. Šance zastavují obránci.
21:09 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #73 Pavel Barabáš (2:5)
21:09 Domácí snižují náchodské vedení!
20:49 První střela ve prospěch rožnovských.
20:01 Pro změnu buly nyní vyhrává tým z Náchodu.
20:00 V první hrací části se již nic nestane. Poměr střel na branku je 10:10.
19:55 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #26 Vojtěch Bureš (1:5)
19:55 Další brejk hostí využívá Bachtík!
19:48 Domácí několik šancí na Skalického, který však nepustí žádnou střelu za svá záda.
19:00 Poslední minuta první hrací části.
17:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #10 Ondřej Bachtík (1:4)
17:53 Po chybě rožnovského Barabáše, který ztratil míček a vytvořil tím šanci 2 na 1 ve prospěch Náchoda, střílí Vojtěch Bureš svoji již druhou branku v dnešním utkání.
16:55 Střelec jediného domácí gólu půjde na trestnou lavičku! Náchod si svou početní výhodu prodloužil o 10 sekund čistého času.
16:19 Viktořík hezky kombinoval s Krhutem. Do střely šel nejlepší rožnovský střelec, tedy Viktořík, míček letí nad branku a následně za mantinel.
14:49 Bachtík v brejku sám na Obšivače! Ten však Rožnov podržel skvělým zákrokem.
13:20 Náchod chce hrát na míčku, ale domácí si na jistotu přihrávají a míček nechávají pro sebe,
12:30 Sršni hrají agresivně dopředu. Snahy o snížení zastavují obránci a dobře postavený brankář Skalický.
11:35 Žlutočerný Pavel Barabáš zklidňuje hru za zády Obšivače a do hřiště naskakují čerstvé síly.
11:05 DOmácí napadají ve 2 až za brankou hostí.
09:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #10 Ondřej Bachtík (1:3)
09:54 Druhá přesilová hra utkání opět využita! Náchod si bere zpět svůj náskok o 2 branky.
09:28 Rožnovský Kittel trefil míček ve vzduchu a Skalický měl hodně práce, aby se míček nedostal za jeho záda.
09:11 Rožnov se po vstřelené brance postavil na nohy a hra probíhá obdobně jako na začátku utkání.
07:24 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #44 Lukáš Kratochvíl, asistoval #17 Petr Krhut (1:2)
07:24 DOmácí využívají přesilové hry! Konkrétně Lukáš Kratochvíl, který vstřelil branku z pravé strany Skalického. Čečetka se vrací ke svému týmu.
06:44 Rožnovští rozehráli a drží hostující hráče uzavřené.
06:15 Rozhodčí zvedá ruku do vzduchu a Rožnov odvolává brankáře! Náchodští si po přerušení hry zahrají oslabení.
05:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #23 Ondřej Hušek (0:2)
05:23 Po perfektní rozehrávce zvyšuje Náchod svůj náskok!
05:20 Oba týmy střídají. Hosté rozehrávají pár metrů před Obšivačem.
04:46 Náchodský obránce pod tlakem získává standartku na vlastní polovině.
04:08 První šance Sršňů! Končí v dobře postaveném Skalickém.
03:33 Po první inkasované brance se domácí nemůžou dostat k míčku.
02:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík bez asistence (0:1)
02:51 Po necelých 3 minutách zde máme úvodní branku! Po chybě jednoho z rožnovských obránců se dostává Světlík do brejku a využívá šance sám na gólmana!
02:04 Náchodští mají problémy v obraně.
01:32 Hostující útočníci vybojovali standartku z rohu. Následně získává míček opět tým žlutočerných.
01:02 Sršni rozehrávají z obranné poloviny. Náchod má menší problémy s držením svých hráčů.
00:38 Rožnov ještě nepůjčil soupeři míček.
00:17 Týmy začaly hrát ve vysokém tempu.
00:01 Úvodní buly ve prospěch domácích.