59
  • 59 58:43
    Náchod

Hippos Žďár n/S. - Florbal Primátor Náchod 4:3
branky: 5. Petr Tlustoš, 22. Ondřej Dvořák, 26. František Košík, 37. Filip Dvořák - 23. Vojtěch Bureš, 33. Filip Geisler, 47. Tomáš Matoulek; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 17 - Brandon Bulis 21; po třetinách: 1:0, 3:2, 0:1
60:00 Komentář trenéra týmu Hippos Žďár nad Sázavou - Filipa Dvořáka: Dnes jsme si ukázali, že florbal umíme. Jenom škoda neproměněných šancí, efektivita v zakončení nás poslední dobou trápí.Teď za vším udělat tlustou čáru a připravit se na důležité zápasy. Děkujeme soupeřům.
60:00 Komentář trenéra týmu Florbal Primátor Náchod - Tomáše Třešňáka:Dvě třetiny nehodný výkon prvního týmu tabulky. Nestačí hrát pouze jednu třetinu. V play-off nesmíme takové výkonu opakovat, pokud chceme být úspěšní. Děkujeme soupeři za lekci a hodně štěstí v play-down.
60:00 Celkový počet střel na branku 25:20.
60:00 Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni domácí Lukáš Kratochvíl a hostující Geisler Filip.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Hippos Žďár nad Sázavou 7 Florbal Primátor Náchod 7
59:00 Poslední minuta a hosté si neví rady jak projít obranu domácích.
58:43 Timeout Florbal Primátor Náchod
58:20 Hosté uspěšně zahání domácí na na jejich obranou plochu, ale nedokáží proměnít skóre.
56:53 Domácí vkladají všechny svoje síly do obrany i útoku, nechtějí si nechat utéct své vítězství 3 minuty před koncem.
55:31 Domací tým dokázal ubránit oslabení, opět je v plném počtu a převládá v držení míčku.
54:34 Domáci se v oslabení drží jak jen to jde.
53:31 Rozhodčí opět vyloučili dalšího hráče domácích, ti zatím poctivě oslabení brání, a dokonce se dostávají i do gólových šancí.
52:07 Hráč domácich č. 89 je vylooučen za nesportovní chování.
51:00 Hosté se snaží o snížení náskoku domácích, prozatím se jin nedaří gól vstřelit.
49:05 Hra se přesouvá velice rychle z jedné poloviny na druhou, oba týmy chtějí skórovat.
47:48 Oba týmy mají veliké šance, více střel mají hosté, ale nedokáží proměnit.
46:16 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #90 Jan Světlík (4:3)
46:16 Rychlou akci hostů Kratochvíl napoprvé vyráží, z dorážky však padá zatím celkově třetí gól Náchoda.
45:27 Hraje se na obou starnách hrací plochy, jsou tu veliké šance na obou staranách, ale prozatím žádná branka.
43:27 Hráč č. 21 byl zasažen do hlavy holí soupeře, pokračuje však ve hře.
41:21 Hosté převážně útočí, domácí zatím odolávají nátlaku a snaží se poctivě rozebírat hráče.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Hippos Žďár nad Sázavou 8 Florbal Primátor Náchod 6
39:21 Domácí tlačí soupeře jak jen to jde, to stejné i pro hosty a hra jde ze strany na stranu.
36:29 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #89 Ondřej Dvořák (4:2)
36:29 Domáci jsou více na míčku, a po nahrávce ze standartky z pravého rohu jejich útočné poloviny dává Filip Dvořák gól. Hippos opět od soupeře odskakuje, a to dvoubrankovým rozdílem.
34:12 Domácí se nevzdavají a útočí na soupeřovu polovinu, ale nedokáží vstřelit branku.
32:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #83 Filip Geisler, asistoval #10 Ondřej Bachtík (3:2)
32:08 Domácí oslabení nedokáží ubránit a soupeř přesnou střelou do pravého horního rohu snižuje náskok domácích pouze o 1 gól.
30:50 Domácí hrač č. 89 je vyloučen za blokovaní hole týmu hostů.
29:05 Šance jsou na obou stranách, oba týmy se snaží poctivě bránit, zakončení se však více daří domácím.
27:10 Domácí neustale vyvíjí velký nátlak a dostavají se do výhodných šancí.
25:43 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 František Košík, asistoval #17 Vít Petříček (3:1)
25:43 Domácí se nenechali zatáhnout do své obranné poloviny, zaútočili a také skórovali.
24:23 Zápas je velmi vyrovnaný a hoste i domáci jsou velmi dobře připraveni.
22:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #21 Ondřej Nosek (2:1)
22:46 Hostům se přes velký nátlak domácich podaří skorovat.
21:29 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #7 František Košík (2:0)
21:28 I přes veliký nátlak hostů se domácim podaříilo skorovat.
20:00 Počet střel ve první třetině: Hippos Žďár nad Sázavou 10 Florbal Primátor Náchod 7
19:20 Domácí využívají poslední síly na útok proti hostům avšak bez gólu, stejná situace platí i u hostů.
17:21 Hosté začínají tlačit domácí zpět na jejich obrannou polovinu, ale bez zakončení.
15:54 Dobrá akce, přečíslení hostů - Kratochvíl však připraven.
13:30 Rozhodčí převážně pískají fauly hostům a domácí se tím dostavají do ofenzivy.
12:20 Domácí předvádí soustředěný výkon a převažují v počtu střel na soupeřovu bránu.
11:10 I přes velký nátlak domácí přesilovku nevyužili a hosté hrají v plném počtu.
09:10 Při pokusu o překažení akce domácích vyloučen hráč č. 19 Čečetka Jan za vysokou hůl.
07:45 Oba týmy jsou velice dobře připravené a hraje se na celé délce hřiště.
04:50 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #25 Daniel Halm (1:0)
04:50 Již od začátku třetiny se domácí dostávali do šancí a po jejich čtvrté střele padl gól.
00:00 Dobrý den, dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu ze zápasu 22. kola Národní ligy - skupiny Východ. Domácí se utkájí s týmem Florbal Primátor Náchod. První měření sil dopadlo lépe pro hosty a v 1. kole si zapsali do tabulky výhru 9:3.