4:5
    Jan SMIČKA
    (Novák)

FBC Mohelnice - SK K2 Prostějov 4:5
branky: 10. Martin Nitsche, 19. Tomáš Pudil, 22. Lubomír Nevěřil, 38. Zdeněk Drlík - 19. Jindřich Kratochvíl, 21. Jan Hél, 28. Richard Rexa, 36. Libor Čmela, 42. Jan Smička; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Tyráček ? - Tomáš Krátký ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 1:2
44:00 Právě probíhá poslední minuta utkání držíme palce naším borcům a posíláme pozdrav juniorům do Šumperka :D
41:55 Timeout FBC Mohelnice
41:55 GÓL SK K2 Prostějov! 4:5
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #24 Jan Novák (4:5)
37:47 GÓL FBC Mohelnice! 4:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #89 Zdeněk Drlík, asistoval #47 Lubomír Nevěřil (4:4)
35:25 GÓL SK K2 Prostějov! 3:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela, asistoval #50 Marek Vlček (3:4)
27:34 GÓL SK K2 Prostějov! 3:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #16 Richard Rexa, asistoval #50 Marek Vlček (3:3)
21:25 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #47 Lubomír Nevěřil bez asistence (3:2)
20:53 GÓL SK K2 Prostějov! 2:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #97 Jan Hél, asistoval #10 Robert Machač (2:2)
18:53 GÓL SK K2 Prostějov! 2:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #9 Jindřich Kratochvíl, asistoval #97 Jan Hél (2:1)
18:01 GÓL FBC Mohelnice! 2:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #77 Karel Brulík (2:0)
09:40 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #18 Martin Nitsche, asistoval #89 Zdeněk Drlík (1:0)