8:4
    Daniel CVRČEK
    ()

Florbalová škola Plzeň - SK BIVOJ LITVÍNOV 8:4
branky: 3. Jiří Berkovec, 15. Martin Petřík, 24. Jiří Berkovec, 26. Vojtěch Mrvík, 30. Matěj Vlažný, 31. David Štorch, 33. Martin Petřík, 38. Michael Haltuf - 5. Filip Skokan, 17. Jiří Marko, 27. Jan Peška, 44. Daniel Cvrček; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Matěj Novák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Michal Schődlbauer 10 - Dominik Picek 11; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:1
45:00 Martin Král (SK Bivoj Litvínov) - Dvě třetiny to bylo celkem vyrovnané, ale ve třetí třetině jsme přestali plnit taktické pokyny. Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Gregořica Petr (Florbalová škola Plzeň) - První třetinu jsme hráli příšerně, nicméně po první přestávce jsme se herně zvedli a soupeře přehráli. Děkujeme Litvínovu za zápas v pěkné hale.
45:00 Střely na branku ve třetí třetině - 8:4
43:12 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #81 Daniel Cvrček bez asistence (8:4)
37:11 GÓL Florbalová škola Plzeň! 8:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil #8 Michael Haltuf, asistoval #10 David Štorch (8:3)
32:12 GÓL Florbalová škola Plzeň! 7:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil #20 Martin Petřík bez asistence (7:3)
30:45 GÓL Florbalová škola Plzeň! 6:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil #10 David Štorch, asistoval #20 Martin Petřík (6:3)
30:00 Střely na branku ve druhé třetině - 7:5
29:52 GÓL Florbalová škola Plzeň! 5:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil #29 Matěj Vlažný, asistoval #88 Lukáš Fučík (5:3)
26:57 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #69 Jiří Marko (4:3)
25:52 GÓL Florbalová škola Plzeň! 4:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil #63 Vojtěch Mrvík, asistoval #19 Matěj Šrámek (4:2)
23:40 GÓL Florbalová škola Plzeň! 3:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil #11 Jiří Berkovec, asistoval #72 František Buranský (3:2)
16:28 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #69 Jiří Marko, asistoval #3 Jan Peška (2:2)
15:00 Střely na branku v první třetině - 4:5
14:51 GÓL Florbalová škola Plzeň! 2:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil #20 Martin Petřík, asistoval #29 Matěj Vlažný (2:1)
04:23 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #28 Filip Skokan bez asistence (1:1)
02:25 GÓL Florbalová škola Plzeň! 1:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil #11 Jiří Berkovec, asistoval #63 Vojtěch Mrvík (1:0)