12:5
    Ondřej BÍM
    (Volhejn)

FBC Liberec - DDM Dynamo Teplice 12:5
branky: 1. Dominik Musil, 5. Milan Sucharda, 7. Lukas Krejčí, 7. Ondřej Bím, 8. Jakub Jaroš, 15. Martin Blecha, 17. Ondřej Šorm, 23. Dominik Musil, 26. Ondřej Belák, 37. Lukas Krejčí, 45. Martin Blecha, 45. Ondřej Bím - 3. Jakub Zeleník, 5. Pavel Zeman, 6. Matěj Rabel, 9. Jakub Zeleník, 12. Petr Šimon; rozhodčí: Michal Honíšek - Michal Reczai; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 3, Ondřej Volejník 19 - Robert Feigl ?; po třetinách: 6:5, 3:0, 3:0
45:00 Komentář trenéra domácích (Matěj Klucho): První třetina z naší strany hororová. Fungovalo snad jen zakončení. Jinak slabé souboje, pohyb, první dotyk, kvalita přihrávek i jejich zpracování. Od druhé třetiny výrazné zlepšení a pohodová kontrola zápasu. Díky soupeři za zápas.
44:59 Střely po 3.třetině: 13:6
44:25 GÓL FBC Liberec! 12:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #68 Ondřej Bím, asistoval #26 Jonáš Volhejn (12:5)
44:00 GÓL FBC Liberec! 11:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #64 Martin Blecha, asistoval #77 Ondřej Šorm (11:5)
36:26 GÓL FBC Liberec! 10:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #46 Lukas Krejčí, asistoval #95 Dominik Musil (10:5)
29:59 Střely po 2.třetině 8:13
25:20 GÓL FBC Liberec! 9:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #52 Ondřej Belák, asistoval #68 Ondřej Bím (9:5)
22:01 GÓL FBC Liberec! 8:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Dominik Musil, asistoval #77 Ondřej Šorm (8:5)
16:02 GÓL FBC Liberec! 7:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Ondřej Šorm, asistoval #95 Dominik Musil (7:5)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #82 Ondřej Volejník družstva FBC Liberec
14:59 Střely po 1.třetině: 19:8
14:28 GÓL FBC Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #64 Martin Blecha, asistoval #39 Matěj Ševčík (6:5)
11:39 GÓL DDM Dynamo Teplice! 5:5
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #22 Petr Šimon bez asistence (5:5)
08:12 GÓL DDM Dynamo Teplice! 5:4
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #15 Vojtěch Strejcovský (5:4)
07:24 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (5:3)
06:43 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #68 Ondřej Bím bez asistence (4:3)
06:20 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #46 Lukas Krejčí, asistoval #64 Martin Blecha (3:3)
05:15 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #13 Matěj Rabel bez asistence (2:3)
04:44 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #21 Pavel Zeman, asistoval #19 Tomáš Dytrt (2:2)
04:14 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #3 Milan Sucharda, asistoval #11 Jakub Jaroš (2:1)
02:14 GÓL DDM Dynamo Teplice! 1:1
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #17 Marek Nekuda (1:1)
00:50 GÓL FBC Liberec! 1:0