()
  • 60 59:52
    Vinohrady

FbK TJ Svitavy - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:6
branky: 5. Jan Kolena, 19. David Říha, 38. Jan Kolena, 39. Tomáš Zach, 60. David Říha - 3. Dominik Záň, 14. Ondřej Rychetník, 33. Ondřej Stuchlík, 41. Petr Hartman, 46. Petr Hartman, 60. Marian Jelínek; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Filip Lamař 19 - Martin Dejmal 19; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:3
60:00 Komentář asistenta trenéra hostů: Do zápasu jsme vstoupili nekoncetrovaně, chybělo nám nasazení, většinu zápasu jsme odehráli na patách. Kvůli tomu jsme se zápasem tak nějak protrápili a můžeme být rádi za tři body. Soupeřům, divákům a rozhodčím děkuji.
60:00 Komentář trenéra domácích: Myslím si, že bychom si za výkon v zápase alespoň bod zasloužili. Na to, že měli oba týmy v nohách včerejší večerní zápasy, se hrálo v poměrně vysokém tempu. Pro nás je důležité, abychom výkony z tohoto víkendu dokázali zopakovat v dalších zápasech s tím, že se vyvarujeme individuálních a taktických chyb, které nás dnes stály alespoň bodík.
60:00 Střely po třetí třetině: 6:9 pro Vinohrady
60:00 A domácí už nic nestíhají. Bohužel po dobrém výkonu nepřichází ani bod. Bylo to ale velice vyrovnané utkání
59:53 Svitavy mají už ale málo času
59:53 Vyhrocený závěr. Říha ještě dává naději
59:52 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
59:52 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #11 Josef Prudil (5:6)
59:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Marian Jelínek bez asistence (4:6)
59:40 Svitavám se nedaří powerplay
59:00 Jedlička špatně přihrál a Hanák málem trefil prázdnou branku
58:33 A domácí již hrají v šesti
58:05 Svitavy se budou snažit vyrovnat a domlouvají taktiku na lavičce.
58:04 Timeout FbK TJ Svitavy
57:20 Říhovi a všem divákům v hale se nelíbí poslední verdikt rozhodčích
57:00 Tak to není možné. Kolena už se radoval z gólu, ale míček nakonec nedoskákal za čáru.
56:00 Zach to skvěle zkoušel, a na druhé straně zachraňuje Lamař
55:30 Vinohrady drží míček a hrají v klidu
54:30 Prudil se dnes pohybuje po hřišti jako letec a teď neudržel svá křídla a tvrdě vrazil do protihráče.
54:20 Svitavy by si zasloužily za tu obětavou a dobrou hru body. Musejí ještě zamakat
54:00 Vinohrady trefují již třetí tyč.
53:00 Vinohrady hrají v této třetině totálně jenom na breaky. Jsou mírně zalezlí a vyráží do zmíněných protiútoků
52:40 Hartman se Skřivánkem si dvakrát vyměnili míček a byla z toho nebezpečná akce.
52:02 Vinohrady v plném počtu
51:20 Vinohrady dobře brání tuto přesilovku. Kanonýr Říha nemá kudy vypálit
50:10 Již čtvrtá přesilová hra. Velká šance vyrovnat.
49:00 A hned protiútok Vinohrad. Hanák před brankou přestřelil
48:40 Říha předvedl dobrou střelu z otočky. Vinohrady pod tlakem
48:00 Kolena, který je momentálně v laufu, se ocitl v dobrém příležitosti, avšak vypálil vedle
47:00 Musilova dobrá střela z půlky.
45:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #29 Martin Skřivánek (4:5)
45:23 Tak ve druhé třetině se Hartmanovi úplně nedařilo, ale nyní dává již druhou branku. Začlo to u chyby Kulhavého, Hartman poté jen dostal přihrávku před brankaře a opět beckhendem dává na 5:4
44:30 Zach, tak jak to umí, obral Linharta
44:00 Richter střílel mezi kruhy. Nejspíše trefil svého spoluhráče Čížka, ale to by stejně nešlo do branky.
42:00 Jedlička měl parádní akci. Ukořistil míček před vlastní brankou utekl skoro všem, dostal se do situace 2 na 1, kde dobře zvolil střelu. Bohužel pro domácí jen boční síťka.
41:00 Oba celky jsou nyní velice nabuzení
40:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #88 Ondřej Rychetník (4:4)
40:26 Pozor je tu rychlý gol Vinohrad. Rychetník ze standartní situace od mantinelu rozdal křižnou přihrávku volnému Hartmanovi, ten beckhendem vyrovnává na 4:4.
40:00 Mohu také navázat k první pauze, stále sledujeme vyrovnané utkání. Svitavy si ale ve třetí třetině určitě budou více věřit.
40:00 Nejdříve jsem ve druhé třetině popisoval snižující výkonost domácích. Přesilová hra je neuvěřitelně nakopla a parádně otočili skóre.
40:00 Střely po druhé třetině: 11:6 pro Svitavy.
38:46 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #95 Tomáš Zach, asistoval #66 Martin Štarman (4:3)
38:46 A je to další gól! Štarman odhodil plášť umožňujicí mu neviditelnost, který nosil do tohoto momentu a přihrál nahoru obráncům. Zach neuveřitelně vystřelil za půlkou a propálil vše, co stálo před ním. Svitavy jsou neuvěřitelně na koni.
37:58 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Jan Kolena, asistoval #17 Vladislav Richter (3:3)
37:58 Rychle využitá přesilovka! Richter nahrál Kolenovi před branku a ten vyrovnává.
37:30 Ale pozor ta teď přišla. Rozehrávka z rohu, Říha dostal přihrávku přes osu, ale z první netrefil úplně odkrytou branku.
37:00 Svitavy drží míček a čekají na větší šanci, kterou neviděli delší dobu
36:00 Lamař předvedl zákrok a připomenul mi Dominátora, když se neohrabaně vyvalil v brankovišti
35:00 Petr Hartman, jeden z nejlepších hráčů hostí, zatím nemá tak úplně svůj den
34:50 Otta sám u mantinelu natáhl ke střele. Lamař vyrazil a poté dlouho chytal horký brambor, nebezpečná situace
33:00 Jedlička tvrdě sražen k zemi a do mantinelů. Nakonec jen menší trest. Musím říct, že tam šel velice nebojácně
32:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #45 Jan Hanák (2:3)
32:08 A tento gól podtrhuje to, co jsem před okamžikem psal. Dobrá akce Vinohrad.
32:00 Lamař znovu kryje. Svitavy poměrně upouštějí od dobré výkonosti
31:23 Lehký zákrok pro Lamaře. V zápětí dobrý protiútok Vinohrad zakončoval Petr Hartman
30:00 Richter se teď rval jako lev v útočném rohu. Skvěle odrazil ramenem protihráče
28:50 Jedlička teď neměl dobré momenty. Nejdříve si na něj dobře počíhal Skřivánek, poté zbytečně přihrával.
28:00 Rychlost hry se trochu snížila, teď by to chtělo branku
27:30 Stuchlík parádně nabídl Linhartovi, ten z první pálil kousek vedle
26:00 Zach dobře přečetl přihrávku, vydal se dopředu, ale před střelou mu ujel míček
25:30 A Lamař skvělým zákrokem vyzval diváky k potlesku
25:00 Ale pozor Vinohrady ukazují po delší době drápky. Nejdříve Stuchlík vypálil jen těsně a potom několik kombinací, ke kterým chyběla jenom přesná koncovka
24:00 Kolena zatím hraje velie dobře, teď si skvěle poradil s dvěma protihráči
22:40 Svitavy drží v tlaku Vinohrady. A naskytly se šance. Prudil málem odražený míček doklepl za záda Dejmala
22:00 Richter unikl po mantinelu, mohl střílet, jenže jeho neustálá nahrávačská vlastnost ho donutila přihrát, ovšem zbytečně protihráči.
21:00 Kolena v dobré střelecké šanci. v poslední chvíli do něj obránci vrazili, ale v rámci pravidel
20:10 T. Zach to dobře zkoušel, jeho střela byla ale nakonec tečována
20:00 Do dnešního zápasu nakonec nenastoupí ani J. Savický, který ve včerejším zápase utrpěl zranění ruky. Postává na lavičce v dresu, ale s obvázanou rukou. Škoda, byl ve velice dobré střelecké formě.
20:00 Zatím je to poměrně vyrovnané utkání. Vinohrady měli o něco více větších šancí, například zmiňované tyčky.
20:00 Střely po první třetině 9:7 pro Vinohrady
20:00 Svitavy dobře využily přesilovku, do druhé třetiny se půjde opět za vyrovnaného stavu
18:56 Je tu druhá přesilovka. A Svitavy dobře zavřely hosty a po kombinacích Říha prostřeluje Dejmala
18:36 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #7 Jiří Jedlička (2:2)
18:16 Prudil byl udeřen do obličeje. To jsou dvě minuty
17:40 Domácí dobře kombinují na půlce Vinohrad. Končí to nepřesná střela Jedličky
16:50 Štarman mohl jít do dobrého breaku, ale nepovedla se mu přihrávka, příliš se unáhlil
16:00 Skřivánek pálil v dobrém prostoru, ale Lamař ho parádně vychytal
15:55 Blažejovský se jako zmražený zastavil na půlce a zpomalil tak celou akci. Nakonec si alespoň vykoledoval faul
14:55 Sokol uklidňuje hru
14:40 A Vinohrady trefují další tyč!
14:00 Musil by v aktuálním střídání uplně všude, nejdříve nabízel přihrávku u branky soupeře, poté skvěle zastavil protiútok
13:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #88 Ondřej Rychetník, asistoval #52 Jakub Záň (1:2)
13:06 No tak trochu nedáš dostaneš. Rychetník dostal přihrávku na mantinel, dlouho se nerozpakoval a vypálil z otočky nad nohu Lamaře
12:40 Svitavy nevyužívají přesilovou hru.
12:20 A Richter svým klasickým výběhem ohrozil Dejmala
12:00 Říha trefil tyč! Míček dlouho putoval v brankovišti.
10:40 Svitavy mají příležitost ujmout se vedení
09:30 To byla dobrá šance. Richter dostal míček před branku z rohu od Musila. Richter ale přestřelil
09:20 Dvě střely teď schytaly vinohradské bloky
09:00 A opět Lamař
08:00 Prudil trestuhodně ztratil míček, naštěstí pro Svitavy toho hosté nevyužili. A hned na to měli hosté další šanci, Lamař skvěle zachránil na dvakrát
07:00 Stuchlík dal rameno Kolenovi, nebylo to úplně fér. Tohle nebylo u míčku
05:00 Menší tlak na Vinohrady, Svitavy se nabudily golem
04:39 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Jan Kolena, asistoval #95 Tomáš Zach (1:1)
04:39 Kolena dostal míček v protiútoku dva na jednoho a rozhodl se pro střelu. Tohle Honza umí. Dejmal neměl šanci
04:00 Richter dostal přihrávku zpoza branky a dobře to zkoušel
02:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #45 Jan Hanák (0:1)
02:47 První pořádná střela na branku a je to gól. Záň si zkušeně potáhl balonek a poté vypálil příklepem, vše se odehrávalo kousek za půlkou.
02:30 Zmatky obraně domácích
02:00 Zatím spíše Vinohrady na míčku, v zápětí break využil Sauer, avšak trefil přímo brankáře
01:00 A Linhart trefuje horní tyčku branky
00:10 Pecha hned pálil na branku, ovšem vedle.
00:00 Před utkáním tu mám opět klasické statistické okénko, musím upozornit na výbornou defenzivu Vinohrad. Tento celek má v celé lize nejméně obdržených branek, samozřejmě se to ale odráží na ofenzivě. Sdělím vám také, že dnes za domácí nenastoupí dva velice důležití hráči - Zach Lukáš a Pakosta Ondřej, FbK si bude muset poradit bez těchto opor.
00:00 Dobrý den dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu dohrávky 17. kola. Dnes se domacímu Fbk postaví favorizovaný celek z Vinohrad. FbK Svitavy můžou mít ještě těžké nohy ze včerejšího utkání proti Kladnu, kde vybojovaly bod po prodloužení. Vinohrady po dlouhé sérii proher porazily Litvínov po prodloužení 6:5.