• 63 62:24
    5:6
    (Kašovský)

Kanonýři Kladno - 1. MVIL Ostrava WOOW 5:6p
branky: 14. David Štechmüller, 16. Ondřej Blažek, 32. Tomáš Richtr, 48. Vojtěch Teslík, 49. Miroslav Mayer - 9. Jakub Robenek, 25. Ondřej Vítovec, 41. Adam Tesárek, 41. Michal Dombrovský, 55. Daniel Kotzur, 63. Ondřej Vítovec; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 112; zásahy brankářů: Max Andreas Minev 11 - Vojtěch Kořínek 25; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:3, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích pana Přívary: Dnes vyhrál přesnější tým. Děkujeme soupeři a divákům.
65:00 Komentář trenéra hostí pana Svačinky: Výkon jako na houpačce, chvílemi dobrý zápas, chvílemi se na to nedalo koukat. Chtěl bych pochválit kluky za výkon v posledních minutách, 2 body = spokojenost. Děkujeme soupeři a divákům.
65:00 Střely po prodloužení: Kladno 0 - Ostrava 1
62:24 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 5:6
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #13 Ondřej Vítovec, asistoval #28 Dan Kašovský (5:6)
62:24 Tuto dělovku by jen tak někdo nechytil. Ostrava vyhrává.
62:00 Střela Ostravy těsně vedle!
61:30 Štechmuller nastartoval svoje super-rychlé nohy a pokusil se získat míček pro Kladno, bohužel pro domácí byl neúspěšný.
61:00 Kladenská trojice je velmi zatažená, jelikož si ostravská čtveřice přihrává velmi rychle a nebezpečně.
60:10 Ostrava získala míček a zkouší to bez brankáře.
60:00 Střely po třetí třetině: Kladno 11 - Ostrava 6
59:59 A jde se do prodloužení.
59:30 Štechmuller (Kladno) těsně minul odkrytou část branky!
58:40 Kladno se stále snaží vytěžit maximum z jejich držení míčku. Ostrava ale výborně brání.
58:20 Velmi, ale opravdu velmi napínavé utkání!
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:00 Smrčka (Ostrava) si prohodil míček mezi nohama Buriana a vystřelil. Vystřelil, ale do tyče.
54:20 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 5:5
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #11 Daniel Kotzur bez asistence (5:5)
54:20 Kotzur nám ukázal, co to znamená jít si pro gól. Nejdřív vystřelil a následně sám dorazil.
53:20 Kladno si drží mírnou převahu.
52:30 Kotzur (Ostrava) namazal Balvínovi (Kladno), ten tuto šanci nevyužil,
52:00 Mayer (Kladno) napravil svou chybu na půlce, stihl se vrátit včas.
50:00 Kanonýrům se nepodařilo dnes dosáhnout stanoveného limitu 150ti diváku, toto utkání sleduje 'pouze' 112 diváků.
48:59 A mladý Kladeňák Stůj se nám opět ukazuje! Předvedl nám, že dokáže hrát pořádně tělem.
48:24 GÓL Kanonýři Kladno! 5:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #27 Miroslav Mayer bez asistence (5:4)
48:24 Miroslav Mayer raketovou střelou do šibenice navyšuje na 5:4
47:33 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Vojtěch Teslík, asistoval #81 Jan Cvrček (4:4)
47:33 Kořínkovu neprůstřelnost ukončil Teslík!
47:00 Kořínek (Ostrava) teď drží svůj tým na nohou úchvatnými zákroky. Teď například vychytal výborného Bednáře!
46:01 Parádní obranný zákrok Holčáka (Kladno)! Zastavil útok ostravských a sám se dostal až ke střele!
45:00 Další Kořínkův (Ostrava) krásný zákrok.
44:20 Stůj (Kladno) dorážel velmi těžký míček, mohl být rád, že ho trefil. Bylo to ale taky to jediné, co trefil.
43:20 Burian (Kladno) pouze prověřil Kořínka.
42:00 Cvrček (Kladno) dokázal skvělým napadáním získat míček pro Kanonýry.
40:58 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 3:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #92 Michal Dombrovský, asistoval #9 Daniel Cabiš (3:4)
40:58 První minutu třetí třetiny máme velmi nabitou, Ostrava stihla vstřelit 2 branky a Kanonýři se stihli nechat vyloučit.
40:44 Alois Burian si při zpracovávání míčku pomohl rukou a je tedy vyloučen.
40:26 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 3:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #92 Michal Dombrovský (3:3)
40:26 Ostrava velmi rychle rozehrála z rohu a vstřelila tak branku.
40:00 Střely po druhé třetině: Kladno 9 - Ostrava 5
39:20 Junior Stůj měl na čepeli gól, ostravský Kořínek si s jeho pokusem poradil.
38:00 Hráč Ostravy s číslem 92 nejdřív nádherně prohodil kladenského obránce, pak však minul bránu.
36:30 Kanonýrům selhala domluva při rozehrávce z útočného rohu a Ostrava se tak v klidu dostává k míčku.
36:00 A máme tu zranění. Ostravský Robenek zůstal ležet po tvrdém souboji. V pořádku se však zvedá.
35:30 Ostrava se snaží o uklidnění hry.
34:30 Kanonýr Štechmuller se zbytečně zbavuje míčku a Kladno tak přichází o možnost ohrožení soupeřovy brány.
33:00 Kašovský (Ostrava) právě trestuhodně zahodil jasnou gólovou šanci.
31:56 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #19 Jan Balvín (3:2)
31:56 Jan 'Balvas' Balvín po nádherné individuální akci namazal Tomášovi Richtrovi, který se nemohl mýlit!
31:30 Jsme svědky velmi atraktivního florbalu, je nám líto těch díváků, kteří dnes nemohli dorazit.
30:00 Už jsme si mysleli, že tu budeme mít situaci 'nedáš dostaneš', potom co Teslík netrefil prázdnou bránu a hned z protiútoku běželi dva ostravští útočnici pouze na Mineva, ale ani těm se nepodařilo vsítit míček!
29:00 FAN-TAS-TIC-KÝ Minev právě ukázal nádherný skok, díky němuž chytil střelu do odkryté brány!!!
28:00 Přívara (Kladno) teď předvedl takzvanou 'Datsyukovku', naneštěstí pro něj a jeho tým se netrefil do brány.
26:30 Hra je velmi vyrovnaná, týmy se střídají o tlak, ale ani jednomu se moc nedaří trefovat mezi tři tyče.
24:42 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 2:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #13 Ondřej Vítovec, asistoval #11 Daniel Kotzur (2:2)
24:42 Kanonýři už nevydrželi nápor Ostravy a míček pomalu doskákal za Minevova záda.
23:30 Nádherně sehraná standartní situace Ostravy, která bohužel pro ně gólem nekončí.
23:00 Ostrava si tuto třetinu zatím moc nedokázala moc držet míček, to se teď ale mění.
21:00 Šťovíček (Kladno) zkoušel najít Teslíka, jeho nahrávka však byla vystihnuta ostravskou obranou.
20:01 Tentokrát vhazování vyhrávají Kanonýři.
20:00 Střely po první třetině: Kladno 10 - Ostrava 5
19:50 Štechmuller (Kladno) to zkoušel zpoza brány, nebyl však úspěšný.
19:00 Kořínek si opět připisuje další famózní zákrok! Tentokrát to byl Kanonýr Šťovíček, na jehož střele si pochutnal...
17:00 Mayer našel krosovou nahrávkou Buriana, který sice vystřelil dobře, ale ostravský Kořínek si s jeho střelou v pohodě poradil.
15:27 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #22 Ondřej Blažek, asistoval #10 Ondřej Richtr (2:1)
15:27 Ani jsem nestihl dopsat první gól Kladna a hned tu máme další! Nádhernou nahrávkou našel Richtr Blažka, který ještě hezčí střelou z první dává Kladnu náskok!
13:49 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 David Štechmüller, asistoval #27 Miroslav Mayer (1:1)
13:49 A z tlaku přišel vyrovnávací gól! Podobně jako před pár minutami Ostrava teď střílí gól Kanonýři z důrazu před bránou.
13:30 Skvělý tlak nám teď předvádí první kladenská formace!
13:00 Ondřej Richtr (Kladno) si vybojoval faul na útočné polovině.
08:36 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 0:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #7 Jakub Robenek, asistoval #28 Dan Kašovský (0:1)
08:36 Ostravští předvedli velký tlak před Minevovou bránou a vytěžili z toho gól.
08:00 Velmi komické! Na hřišti se srazili dva největší hráči a jeden vtipně upadl!
07:15 Balvín zbytečně tvrdě 'sundal' ostravského útočníka a vysloužil si tím dvouminutový trest.
05:30 Teslík (Kladno) tvrdě a s faulem zastavil protiútok Ostravy.
04:30 Ostrava se dostala snad poprvé za zápas na útočnou polovinu, jejich akce však končí zašlápnutým míčkem.
03:30 Šťovíčkovu přihrávku nikdo nezachytil, vše musel hasit Cvrček (Kladno)
02:30 Mladičký junior Stůj nám ukazuje, že má právo hrát za A-tým. Stejně tak junior Balvín,
01:20 Domácí se dostali k první střele utkání.
00:01 Úvodní vhazování vyhrála Ostrava.