7:3
    Jan BAUMAN
    (Král)

BLACK ANGELS - Kanonýři Kladno 7:3
branky: 15. Jakub Boček, 19. Jakub Boček, 22. Jan Kopecký, 45. Jan Pícha, 50. Jakub Renčín, 60. Jakub Boček, 60. Jan Bauman - 4. Matěj Stůj, 13. Jan Louvar, 20. Dušan Přívara; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 30 - Michal Šárka 32; po třetinách: 2:3, 1:0, 4:0
60:00 Komentář hostujícího trenéra Václava Kally : Soupeř byl jasně lepší. Pro nás ještě příznivý výsledek.
60:00 Komentář domácího trenéra Petra Pajera: Potom co jsme do zápasu vstoupili trochu vlažně, jsme se dokázali vybičovat k perfektnímu výkonu. Myslím, že od desáté minuty jsme soupeře přehrávali a když jsme ho pustili do šance tak byl vzadu skvělý Ondra Matiášek. Děkuji soupeři za skvělý zápas a divákům za dobrou podporu.
59:18 GÓL BLACK ANGELS! 7:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Jan Bauman, asistoval #8 Jaroslav Král (7:3)
59:02 GÓL BLACK ANGELS! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #99 Jakub Renčín (6:3)
59:02 Jakub Boček dává gól do prázdné branky
58:40 Matyášek vychytal Přívaru.
57:56 Přívara vychytal Krále.
57:37 diváci si uvědomili důležitý moment a snaží se povzbudit domácí borce.
57:07 Kladno hraje v šesti.
57:01 Timeout Kanonýři Kladno
56:52 Hromada netrefil skákavý míček a nevyužil šanci ke skórování.
56:00 Matyášek si připsal další skvělý zákrok.
55:00 Novotný se snažil překvapit gólmana Šárku, jeho padavá nahrávka letí za Kladenskou bránu.
53:48 Melíšek s Baumannem se snažili překonat brankáře Šárku, ale jako většina šancí letí i tato vedle.
53:02 Hromada se nyní skvěle vrátil do obrany a zamezil ve snížení skóre.
51:10 hosté si svoje střely připravuji na zbytek třetiny.
50:20 Hosté si tuto třetinu moc šancí nevytvoří a když už si nějakou vytvoř, tak brankář Matyášek dokáže Black Angels podržet.
49:31 GÓL BLACK ANGELS! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #23 Adam Havránek (5:3)
49:30 Jakub Renčín dává na 5:3 a dává svojí radost značně najevo.
48:34 Tato třetina je velmi vyhrocená.
48:02 Toto utkání sleduje 110 diváků. Děkujeme za pozornost.
46:35 Píchovu střelu chytil brankář Šárka.
45:13 Andy Svatoš nyní za sprintoval do obrany a zamezil Kladnu ve srovnání.
44:18 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #23 Adam Havránek (4:3)
44:18 Black Angels mají navrch a dávají na 4:3
43:24 Blaci vstoupili do třetí třetiny aktivně a snaží se dát gól.
42:09 Kladno v protiútoku, Matyášek však chytá skvěle.
40:35 Blaci měli dvě šance za sebou nejdříve střílel Renčín zblízka brankář vyrazil. Poté Boček nedokázal zasunout za Šárku.
40:01 Uvidíme co přinese třetí třetina
39:59 Blaci tuto třetinu měli více šancí, ale díky brankáři Kladna Šárkovi využilo jen jednu. Třetí třetina začne přibližně v 19:20
39:59 Black Angels si nyní vytvořilo několik šancí, ale brankář Šárka nyní neprůstřelný.
39:20 Přívara vychytán na dvakrát Matyáškem.
38:30 Král v šanci vychytán brankářem Šárkou.
38:10 Šárka dobře vyjel z branky a nedovolil Havránkovi zapojit se do akce. Z následného protiútoku Kladno šanci nevyužilo.
37:28 Bauman v šanci vychytán Šárkou.
36:38 Hromada vychytán brankářem hostí.
34:29 výborně se nyní vrátil Burián a zabránil Melíškovi v šanci.
33:58 Svatoš přepadává přes mantinel a boří hřiště.
32:10 Matyášek vychytal Štechmüllera.
31:48 Kladno se nyní usídlilo na polovině Black Angels.
30:40 Havránek nahrával Renčínovi a ten trefil tyčku.
30:20 Zápas je vyhecovaný a obě mužstva předvádí kvalitní a pro diváky atraktivní florbal.
29:10 Kladno v protiútoku, ale Matyášek bezchybný.
27:54 Jakub Boček v šanci trefuje tyčku.
27:19 Šárka se dobře přesunul proti Renčínovi a ten ho nedokázal překonat.
26:58 Black Angels tuto přesilovku hrají katastrofálně.
26:02 Soukup fauluje Renčína a dostává dvě minuty.
25:30 Blaci jsou ve druhé třetině zatím lepší, ale své šance krom jedné nedokáží využívat.
23:50 Pícha sám před brankářem Šárkou, Šárka chytá.
22:50 Ta stejná lajna předvedla dobrou aktivitu a ohrozila branku hostí.
21:42 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #81 Tadeáš Melíšek (3:3)
21:42 Domácí srovnávají když se po souhře na jeden dotek mezi Bauman-Melíšek-Kopecký prosazuje poslední jmenovaný a stav utkaní je tedy 3:3.
20:42 Blaci v prvních šancích třetiny. Na dvakrát nedokázali překonat Kladenského brankáře Šárku.
20:00 Utkání je vyrovnané, hra se přelévá ze strany na stranu. Několik šancí jsme viděli na obou stranách, ale po první třetině vedou hosté z Kladna. Třetina začne cca v 18:39.
19:53 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #81 Jan Cvrček (2:3)
19:53 Blaci dostávají gól do šatny.
18:21 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #5 Ondřej Vaculík (2:2)
18:10 Blaci se v přesilovce usadili na obranné polovině Kladna a po zásluze vyrovnávají.
17:30 Renčín střílí Šárka vyráží.
16:26 Přívara střílí Matyášek chytá.
15:35 Jakub Hromada přestřeluje branku,
14:43 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček bez asistence (1:2)
14:43 Jakub Boček sebral míček a v úniku se trefuje do vinglu.
12:56 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #11 Martin Holčák (0:2)
12:56 Matyášek předvedl pár dobrých zákroků, ale na dorážku Louvara byl krátký.
12:15 Matyášek dobře odpálil míček do rohu a nedovolil dorážet Kladnu.
11:50 Na konci dobré kombinace Renčín trefuje střed brány.
11:36 Kladno rozebralo Black Angels, ale kapitán Richtr šanci nevyužívá.
10:30 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
09:50 Juniorská lajna s Novotným dnes hraje aktivně snaží se s korigovat stav utkání.
08:30 dobrý presing Black Angels málem se dostali k zakončení. Poté i zahrozilo Kladno v protiútoku.
07:30 Blaci se snažili jít do protiútoku a míček se dostal až k Renčínovi, ale ten nic nevymyslel protože byl zablokován obranou Kladna.
06:10 Kladno v protiútoku nepotrestalo chybu v obraně když Štechmuller nezpracoval míček a nedal do prázdné brány.
05:50 Jakuba Renčína v jasné šanci vychytal brankář hostí a stav zůstává stejný.
04:13 Matyášek nyní v jasné šanci vychytal Soukupa.
03:07 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Matěj Stůj, asistoval #19 Jan Balvín (0:1)
02:30 po přihrávce Balvína se prosazuje Stůj.
02:30 Matyášek dobře podržel míček a nepustil Kladno k dorážce.
01:50 Oba týmy již měli úvodní šance, ale ani jeden tým svojí šanci nevyužívá.
00:50 Na začátku utkání Black Angels drží míček.