Marcel JAKUBEC
  • 59 58:30
    Petrovice

Z.F.K. AQM Petrovice - Florbal Chomutov 7:4
branky: 1. Roman Oborák, 11. Petr Kašpar, 27. Adam Zbořil, 32. Bohdan Kopelec, 45. Radim Ivan, 52. Bohdan Kopelec, 53. Petr Kašpar - 3. Jiří Turek, 17. Ondřej Kopp, 18. Petr Pastor, 35. Lukáš Fiala; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 3:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Martin Janík 31 - Jan Vlček 20; po třetinách: 2:3, 2:1, 3:0
60:00 Vyjádření trenéra hostí, pana M. Bociána: Nám dnes výrazně uškodila naše střelecká impotence zejména ve druhé třetině a velké množství vyloučení. Domácí ve třetí třetině dokázali využít dvě šance a tím zlomili zápas. Blahopřejeme jim k postupu do play-off a my se musíme co nejlépe připravit na zítřejší zápas.
60:00 Vyjádření trenéra domácích, pana J. Gurkovského: Hodně důležitý zápas pro oba dva týmy. Ve třetí třetině jsme již byli klidnější než soupeř a šli si za svým cílem. Důležitým faktorem bylo využití přesilovek a vůbec celkový týmový výkon. Těšíme se na play-off, soupeři hodně štěstí.
60:00 Střely ve 3. třetině: Petrovice 10, Chomutov 9
58:30 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
58:30 Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil #12 Marcel Jakubec.
58:30 Kašparova rychlost dělá hráčům hostů problémy. Bohužel neschopnost domácích proměnit trestné střílení je obrovská
57:19 Chvastek s Michalíkem vypresovali míček, prvně jmenovaný běžel sám na Vlčka, ale netrefil bránu
56:28 Kopelec měl míček na holi, ale nikdo mu nešel...musel to vzít na sebe
54:40 Chomutov to slušně roztočil, domácí už sotva chodili, ale střela skončila nad bránou
53:35 Petrovice se snaží kontrolovat míček a nepouštět soupeře do hry
52:30 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #8 Roman Oborák (7:4)
52:30 Kašpar se obtočil kolem brány a zasunul. No bude to těžké, zda je dneska lepší Janík či Kašpar
51:52 Chomutov přidal na aktivitě, bude to ještě hodně zajímavé
51:07 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #47 Bohdan Kopelec bez asistence (6:4)
51:07 Dva na jednoho, Kopelec to vzal na sebe a trefil přesně k tyči
50:17 Chomutov hraje přesilovku dobře, ale již se jim krátí
49:15 Domácí hodně pasivní, Janík opět zasahoval. Následně velmi tvrdý zákrok na Jakubce, tentokrátě bez trestu... zvláštní
48:22 Rozmíška mezi dvěma hráči, nic vážného
47:50 Oborák z výběhu vyprášil 'betony' Vlčka
47:01 Domácí jsou hodně rozvážní s rozehrávkou a snaží se zejména kontrolovat míček
44:14 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #90 Radim Ivan, asistoval #71 Petr Kašpar (5:4)
44:14 Ivan byl důrazný na brankovišti a dotlačil míček do brány
42:36 Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil #71 Petr Kašpar.
42:35 Janíkův dlouhý výhoz zastavil Kellermann vysokou holí. Kašpar při trestném střílení netrefil bránu
40:52 Hurajt nahazoval Chvastkovi před bránu, míček letěl vzduchem a Dominik netrefil
40:00 Tato třetina byla třetinou Martina Janíka v bráně domácích. Nebýt jeho, Chomutov vede minimálne o 4 branky
40:00 Počet střel ve druhé části: Petrovice 8, Chomutov 15
38:40 Oborák riskantně kličkoval za bránou, ještě že se hostující útočník nezorientoval včas, mohl dávat do prázdné
37:54 Tentokráte výborně Vlček, proti střele Kašpara
37:10 Obrana u týmu Petrovic dnes nenastoupila. Janík jasným hrdinou posledních minut
36:25 Dva na Janíka - brankář domácích neuvěřitelně chytá
36:10 Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil #8 Roman Oborák.
35:55 Opakuju se, ale zase Janík vychytal 100% šanci
34:33 Opět Janík sám proti střelci, domácí si hodně zahrávají
34:06 GÓL Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #27 Lukáš Fiala, asistoval #97 Marek Chocholoušek (4:4)
34:06 S tímhle Janík už nemohl nic dělat. Střelu vyrazil, obránci nikde a Fiala dorážel do prázdné
32:00 Ihned po buly musel domácí zachránit Janík a opět Janík... ani to nestíhám psát
31:53 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #71 Petr Kašpar (4:3)
31:53 A zase Kašpar. Krásně našel Kopelce, kterému stačilo nastavit hůl
30:47 Fiala Tomáš přesprintoval všechny a zakončil svou akci nepřesnou střelou. Ale toto bylo poněkolikáté, co v oslabení soupeř zahrozi
29:28 Pastor běžel sám na Janíka. Střela útočníka Chomutova byla Janíkem vyražena na břevno - důležitý zákrok
28:35 Škoda, že Michalík zakopnul o lajnu, mohl se dostat k míčku nejdříve
27:59 Dvojice Kašpar - Oborák je bezkonkurenčně nejlepší na hřišti
26:43 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil, asistoval #71 Petr Kašpar (3:3)
21:35 Hurajt přehnal důraz u mantinelu
20:51 Oborák vykroužil velké kolo kolem brankoviště Chomutova, ale neměl komu přihrát
20:00 Počet střel v první třetině: Petrovice 9, Chomutov 11
18:44 Domácí si koledují, nejprve zasáhl Janík, poté Petrovice zachránila tyč
18:21 Kašpar běžel sám na Vlčka, který se štěstím míček chytil
17:45 Domácí teď úplně vypadli z role, během chvíle 2x inkasovali a ihned po buly málem potřetí
17:38 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petr Pastor, asistoval #10 Erich Kellermann (2:3)
16:42 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #44 Ondřej Kopp, asistoval #64 Vít Andrle (2:2)
16:42 Obrana Petrovic nechala na středu velkého brankoviště zcela osamoceného Koppa a ten již neměl těžkou práci
15:30 Chvastek vystihl rozehrávku, bohužel při kličce mu míček odskočil a Vlček tak mohl zasáhnout
13:52 Kašpar dvakrát během přesilovky střílel, pokaždé nad
13:22 Chocholoušek v oslabení vyzkoušel Janíka střelou z otočky
12:21 Přečíslení Chomutova a zákrok Janíka maskou
11:48 Smetanovu střelu zablokoval Michalík
11:15 Oborák kličkou překonal obránce Chomutova a šel ze strany na bránu, Kašpar na něj křikl a přihrávka neprošla. Možná to chtělo střílet.
10:28 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar bez asistence (2:1)
10:28 Kašpar střelou švihem překonal Vlčka v bráně
10:13 Ivan dostal dobrou přihrávku od Michalíka, zkusil kličku, a dle mého názoru trefil tyč
08:45 Ivan svedl na středu hřiště dva tvrdší souboje a jak je jeho zvykem, zase se rozčiluje
07:38 Kopp vyzkoušel pozornost Janíka
06:40 Hra se velmi výrazně zpomalila a uklidnila
05:26 Chomutov dvakrát zatopil obraně domácích
04:48 Kašpar přihrával do jasné situace Čížkovi, který trestuhodně promáchl
02:44 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #69 Jiří Turek, asistoval #44 Ondřej Kopp (1:1)
02:44 Janík zřejmě podcenil nepříliš razantní střelu z půlky hřiště. Je vyrovnáno
01:55 Po delší době se na střídačce domácích objevuje trenér Deus a jeho rukopis je ihned vidět. Domácí hrají od úvodu pouze na dvě lajny.
00:44 Janík také již prověřen. Pokud bude utkání pokračovat v podobném tempu, padne hodně gólů
00:20 První útok v další dobré šanci
00:04 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #71 Petr Kašpar (1:0)
00:04 Ani jsem nestihl zvednout hlavu a Oborák střílí první branku utkání