59
  • 59 58:26
    Kladno

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 7:6
branky: 19. Vojtěch Teslík, 25. Alois Burian, 27. Alois Burian, 28. Radim Fořt, 30. Ondřej Riebauer, 40. Tomáš Richtr, 49. Alois Burian - 6. Petr Pastor, 11. Ondřej Šarša, 33. Daniel Fokt, 37. Jiří Turek, 46. Petr Pastor, 54. Daniel Jäschke; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 256; zásahy brankářů: Max Andreas Minev 30, Michal Šárka 1 - Marek Netopilík 23; po třetinách: 1:2, 5:2, 1:2
59:59 Přesilovky byly v poměru 4:3 z pohledu domácích.
59:59 Vyjádření trenéra hostích: Dneska nás může mrzet nástup do druhé třetiny kde si domácí vytvořili rozhodující náskok ,který se nám ani přes zvýšenou snahu nepodařilo dorovnat. Musíme to hodit za hlavu a připravit se na další zápas. Děkujeme soupeřům a divákům.
59:59 Vyjádření trenéra domácích: Děkujeme soupeřům za hru. Bylo to taková divoká přestřelka v konečném prospěchu pro nás.
59:59 Ve třetí třetině dopadli střely v poměru 10:14
58:51 Hostující tým hraje bez brankáře
58:26 Timeout Kanonýři Kladno
56:14 Skvěle odpálil Dušan Přivara míček od jeho branky a zabránil tak jasnému gólu.
54:50 Kladno ve výborném tlaku, ale Chomutov skvěle brání.
53:51 GÓL Florbal Chomutov! 7:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #27 Lukáš Fiala (7:6)
53:30 Domácí tým přežil přesilovou hru, ale hned na to dostali další dotahovací branku.
52:42 Skvěle bránící Kladno zatím nepouští Chomutov ke střele.
49:40 Skvělý zásah hostujícího brankáře.
48:39 GÓL Kanonýři Kladno! 7:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #97 Alois Burian, asistoval #19 Ondřej Riebauer (7:5)
48:27 Kladno teď zavírá soupeře na jejich půlce hřiště.
47:19 Radek Šťovíček ve velké šanci, ale skvěle zasáhl hostující brankář.
45:53 GÓL Florbal Chomutov! 6:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petr Pastor, asistoval #28 Petr Linc (6:5)
45:52 Janu Cvrčkovi se nepovedla klička a je z toho gólový protiútok.
45:05 Kladenská přesilovka nebyla vůbec povedená.
42:17 Protiútok Kladna skvěle vychytal brankář Chomutova.
41:07 Výborný obranný blok Kladna.
39:59 Střely na bránu v druhé třetině dopadly v poměru 13:11 z pohledu domácích.
39:18 GÓL Kanonýři Kladno! 6:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #77 Vojtěch Teslík (6:4)
39:18 Samostatný únik právě skvěle proměňuje Tomáš Richtr
38:10 Skvělý zákrok hostujícího brankáře.
37:14 Velký nátlak Kladna.
36:50 Max Minev opět skvěle zasáhl.
36:38 GÓL Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #69 Jiří Turek, asistoval #7 Ondřej Bejček (5:4)
35:30 Chomutov neproměnil samostatný unik
34:20 Skvělá Kladenská rozehrávka.
33:59 Skvělý zákrok Kladenského brankáře.
33:50 Kladno skvěle točí balonek v utočném pásmu
33:38 Vynikající obranný zákrok Smetany Adama.
32:46 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Daniel Fokt, asistoval #50 Petr Pastor (5:3)
32:35 Krásná a rychlá rozehrávka Chomutova.
32:28 Chomutov zatím velice dobře odolává Kladenskému nátlaku.
29:15 Hráči z Kladna výborně nutí Chomutov k chybám. Chomutov je trošku zaskočení z kladenského nátlaku.
29:04 Timeout Florbal Chomutov
29:04 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #11 Martin Holčák (5:2)
27:15 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #26 Radim Fořt, asistoval #11 Martin Holčák (4:2)
26:34 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
25:45 Kladno začalo být v 2.třetině aktivnější a nebezpečnější.
24:24 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
23:00 Neuvěřitelná klička Blažka a skvělý střelecký pokus. Brankář Netopilík ale skvěle zasahl.
21:07 Skvělý střelecký pokus Aloise Buriana
19:59 Střely na branku v první třetině dopadly v poměru 7:13 z pohledu domácích.
19:26 Skvělý Alois Burian zastavil protiútok Chomutova
18:52 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #21 Tomáš Richtr (1:2)
17:49 Vynikající klička a výtečná střela Aloise Buriana.
17:30 Chomutov ve velké šanci, ale minul odkrytou bránu.
14:55 Výborná střela hostujících.
13:58 Skvělý Kladenský obranný blok.
13:50 Chomutov je zatím v mírné převaze. Kladno má zatím je rychlé protiútoky
13:04 vynikající zásah hostujícího brankáře.
12:35 Blesková rozehrávka Kladna.
10:30 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #50 Petr Pastor (0:2)
10:03 Výborná střela Dušana Přívary.
07:22 Skvělý Max Minev vychytal samostatný únik
05:04 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petr Pastor, asistoval #84 Ondřej Šarša (0:1)
00:55 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #7 Ondřej Bejček.
00:55 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Michal Šárka družstva Kanonýři Kladno