3:4
    Pavel BEZDĚČÍK
    (Plášek)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal PEGRES Havířov 3:4
branky: 6. Jakub Marek, 19. David Mati, 58. David Hauser - 5. Vojtěch Mžyk, 28. Tomáš Vlach, 38. Vojtěch Mžyk, 60. Pavel Bezděčík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Filip Kejík 14 - Pavel Kotula 29; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Marka Fialy: Děkujeme soupeři za zápas a divákům za návštěvu.
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Filipa Kubíčka: První třetinu jsme hráli moc špatně a můžeme být rádi, že jsme prohrávali pouze 2:1, od druhé třetiny jsme začali hrát lepší hru. Děkujeme soupeři za dobrou hru a diváků za návštěvu.
60:00 Střely po 3. třetině 11:6, celkem 32:17.
59:51 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 3:4
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #12 Pavel Bezděčík, asistoval #20 Hynek Plášek (3:4)
59:51 Havířov dává gól do prázdné branky a bere si vedení.
58:51 Vojtíšek zastavil samostatný únik na prázdnou branku skvělým obraným zákrokem.
58:06 Hattrick jde i přes vyrovnaný stav znovu do šesti!
57:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #3 David Hauser, asistoval #14 Jan Vojtíšek (3:3)
57:45 Power-play se vyplatila, Hattrick srovnává skóre!
56:36 Kotula vytahuje další skvělý zákrok.
55:45 Hattrick v šesti.
55:44 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:33 Zápasu chybí emoce a pořádný náboj.
52:50 Havířov vyřešil standardku střelou po zemi doprostřed branky.
51:19 Další šance Matiho a další zákrok Kotuly.
50:15 Po kombinaci Hattricku se do dobré šance dostal Hronek, ten ale minul.
49:34 Mati byl sám před bránou, ale trefil jen Kotulu.
48:01 Na Hattricku začíná být znát únava.
46:57 Peřka vymotal obranu domácích, nakonec z toho ale nic nebylo.
46:06 Nepřesnost v rozehrávce Havířova vrací Hattricku míček.
44:07 Hattrick potřebuje dát gól, ale svojí obranu zatím nevysouvá.
43:16 Hra teď není moc pohledná, stolkaři pomalu usínají.
41:12 Hattrick sice podle statistik přestřílel Havířov, ale držení míčku má větší Havířov.
40:00 Střely za druhou třetinu: 12:6 pro domácí.
39:00 Začíná poslední minuta 2. třetiny.
37:24 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 2:3
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #99 Vojtěch Mžyk, asistoval #8 Matěj Černý (2:3)
37:24 Mžikova tečovaná střela končí v brance Kejíka.
36:25 Markovy střely dělají Havířovu problémy, zatím z toho byl gól jen jednou.
35:43 Dnešní utkání sleduje krásných 69 diváků.
35:02 Havířov zakládá postupný útok.
33:10 Grábl minul branku v jasné šanci.
31:38 Zápas se nehraje úplně v nejvyšším tempu, možná i vzhledem k počtu hráčů na obou stränách, kdy Hattrick hraje v jedenácti a Havířov ve třinácti.
29:43 Hattrick se po dlouhé době dostává do klidné rozehrávky.
27:54 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 2:2
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach z trestného střílení (2:2)
25:31 Hattrick ještě bojuje o 9. místo v tabulce, zato Havířov může být v klidu, protože jejich náskok v čele tabulky je dostatečný na to, aby zůstali na vrcholu.
23:42 Většinu času je na míčku Havířov, ale Hattricku se zatím daří bránit.
22:03 Dvojitý zákrok Kejíka zachránil Brno.
20:01 Kůra fauloval na buly a rozehrávat bude Havířov.
20:00 Střely po první třetině: 9:5 z pohledu Hattricku.
19:56 Marek v poslední minutě vystřelil ze přes tři čtvrtiny hřiště, měl ale smůlu a jeho střela se odrazila od břevna.
19:28 Hattrick je v poslední minutě pod tlakem.
18:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 David Mati, asistoval #3 David Hauser (2:1)
18:54 Hauser nahrál z rohu úplně volnému Matimu, který se nemýlil.
18:11 Vlach si teď málem srazil balónek do své vlastní branky.
14:41 Kůra prošel přes 2 hráče, ale na Kotulu už nevyzrál.
12:59 Machálek teď obětavým blokem zastavil brejk soupeře.
11:11 Hronek vyřešil situaci 2 na 1 pouze střelou do bloku soupeře.
09:01 Brom ze standardní situace natáhl, ale branku těsně minul.
07:21 Hra vypadá ze strany Hattricku poněkud nervózně, spoustu menších chyb je stojí ztrátu balónku.
05:44 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Jakub Marek bez asistence (1:1)
05:44 Marek vyvezl balónek z vlastní poloviny a střelou ze středu hřiště prostřelil Kotulu.
04:38 GÓL Florbal PEGRES Havířov! 0:1
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil #99 Vojtěch Mžyk, asistoval #16 Tomáš Vlach (0:1)
04:38 Mžyk nachytal Kejíka nenápadnou střelou z levého mantinelu.
03:24 Plášek naservíroval míček Bezděčíkovi před poloprázdnou svatyni, ten ale jen promáchnul.
02:08 Andrle udělal chybu na středu, Havířov ale následnou situaci 2 na 1 nedokázal proměnit v gól.
01:34 Vojtíškovu střelu tečoval Mati mimo.
00:22 Hosté měli hned na začátku gólovou šanci, kterou ale proměnit nedokázali.