• 60 59:32
    6:3
    (Linhart)

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:3
branky: 13. Jaroslav Jaroš, 20. Michal Klápa, 24. Petr Novotný, 39. Jakub Černý, 58. Petr Novotný, 59. Miroslav Horký, 60. Daniel Macek - 52. Dominik Záň, 59. Petr Hartman, 60. Petr Hartman; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Daniel Váradi 36 - Martin Dejmal 13, Tomáš Šimek 11; po třetinách: 2:0, 2:0, 3:3
60:01 Komentář asistenta trenéra hostí Miroslava Purkrábka: 'Po dvaceti pěti kolech nás čekal dost jiný soupeř, zatím co Vary vylepšily organizaci hry. My jsme se nemohli najít a neproměňovali jsme šance. Hře rozhodně nepomohla ani nucená výměna gólmana. Gratulujeme soupeři ke třetímu místu a my máme týden na zlepšení.'
60:01 Pokračování trenéra Petra Pánka: 'Ve třetí třetině vlažný výkon, který by na úspěch v play off nestačil. Děkuji soupeři za zápas a hlavně divákům, kteří věřím nás přijdou podpořit v bojích o postup do extraligy.'
60:01 Komentář trenéra domácích Petra Pánka: 'Nesmírně si vážíme třetího místa v základní části, k zápasu v první třetině takticky skvělý výkon podpořený vstřelenými brankami. Ve druhé třetině jsme se trochu ukolébali a polevili a jen díky výbornému brankáři jsme neinkasovali. '
59:59 Střely na branku:10-11
59:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Daniel Macek, asistoval #70 Matěj Svatek (7:3)
59:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #10 Jan Linhart (6:3)
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:37 Druhou branku do prázdné přidává Horký a vypadá to, že si domácí již dojdou pro výhru
58:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Miroslav Horký, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (6:2)
58:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #29 Martin Skřivánek (5:2)
57:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Petr Novotný bez asistence (5:1)
56:30 Hosté jsou v šesti
56:28 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:28 Vinohrady už nyní aktivně napadají
53:44 Závar v rohu ukončuje píšťalka rozhodčího
52:11 Teď se nám na hřišti trochu přitvrzuje
51:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (4:1)
50:00 Hosté jsou ve třetí třetině aktivnější, všechny jejich střely zatím ztroskotávají na výborném Váradim
48:46 Klápa tvrdě atakoval hostujícího obránce
47:05 Na závěr přesilovky si domácí přeci jen šance vytvořili, bohužel bez úspěchu
44:55 Stuchlík zablokoval unikajícího Novotného a uvidíme hru ve čtyřech
44:45 Síly se vyrovnají
44:02 Domácí jsou ve čtyřech
43:11 Novotný výborně vyvezl a ušetřil cenné vteřinky
42:01 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #19 Lukáš Lanc.
41:20 Skopový si teď počínal jako zkušený mazák, když se vymanil ze sevření třech obránců
40:30 Domácí měli zajímavou standartku se kterou nenaložili vůbec dobře
39:59 Střely na branku: 8-14
39:50 Hosté v závěru hodně zatlačili, nejprve však předvedl krsný semafor gólman Váradi a poté hosté nastřelili tyč.
38:37 Černý s Novotným si tentokrát vyměnili role a první jmenovaný přivítal přivítal Šimka v brance
38:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Jakub Černý, asistoval #44 Petr Novotný (4:0)
38:01 Probíhají poslední dvě minuty
37:00 Vinohrady nyní kombinují na domácí polovině
35:35 Dnešní utkání sleduje 155 diváků
34:24 Střídání brankáře. Nový brankář #7 Tomáš Šimek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
34:00 Záň se obtáčel kolem branky, Váradi však byl u tyčky včas a jeho pokus zneškodnil
32:45 Domácí zatím výborně brání, gólman Váradi musel řešit minimum gólových šancí
32:27 Tečovaná střel nadělala Dejmalovi velké problémy
30:56 Macek si vyběhl z rohu, jeho dělovka však minula cíl
30:05 Domácí jsou kompletní
27:26 Výborný průnik Šnajdra, zakončení však mimo
26:45 Máca nezužitkoval střílenou pihrávku Linharta
25:30 Krásná kombinace Vinohrad, do střely se však na poslední chvíli položil Nagy a zabránil tak gólu
24:21 Nagy se skvěle postavil do přihrávky jednoho z hostí
23:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #33 Jakub Černý (3:0)
22:39 Stuchlík s epostavil do cesty rozběhnutému Jarošovi a půjde si na dvě minuty odpočinout
22:01 Váradi si připisuje první opravu těžký zákrok
21:30 Skopový s Novotným se teď nedomluvili a tak nabídka Klápy zůstala nezužitkovaná
20:50 Dolejš těsně mimo
20:14 Horký hned v úvodu nebezpečně vypálil
19:59 Střely na branku: 10-4
19:57 Skopový jen tak odpálil balonek, kterého se však zmocnil Klápa, který takovým šťouchnutím střílí gól do šatny
19:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Michal Klápa, asistoval #12 Jan Skopový (2:0)
19:01 Běží poslední minuta první třetiny
18:00 Horký opět hledal Jaroše, Rychetník na poslední chvíli přihrávku překazil
16:18 Skřivánek z výtoče opět nezamířil přesně
15:15 Jaroš je zatím hodně aktivní, nyní se opět dral do šance a však jeden z obránců mu vystavil stopku
14:20 Vinohrady působí zatím hodně florbalově, zatím jim chybí něco čím by svého soupeře překvapily
12:46 Horký zůstal na moment volný aa okamžitě toho využil, když našel nabíhajícího Jaroše a ten nedal Dejmalovi nejmenší šanci
12:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Jaroslav Jaroš, asistoval #7 Miroslav Horký (1:0)
11:06 Macek reklamoval hru rukou, rozhodčí však nepíská
09:54 Hraje se zatím hodně takticky. Oba týmy si uvědomují o co jde a nechtějí udělat chybu
08:22 Jaroš hledal před brankou Macka, ten však přihrávku vzduchem netrefil
06:10 Nedorozumění v domácí obraně, hosté nepotrestali
05:30 Střelu Hartmana blokuje Černý
05:00 Svatkova střela Dejmalovi vypadla, nikdo z domácích však nedorážel
04:13 Střela Linharta prosvištěla vedle léve tyče
03:17 Váradi si poprvé sáhl na balónek
02:02 Rodící se karlovarskou šanci překazil Záň
00:45 Jaroš v první velké šanci trefuje Dejmala