• 51 50:59
    1:11
    (Mainer)

Banes Florbal Soběslav - FBŠ SLAVIA Plzeň 1:11
branky: 16. Jana Vránková - 4. Miroslava Suková, 7. Michaela Mašková, 8. Nikola Staňková, 22. Magdalena Kolářová, 23. Miroslava Suková, 23. Nikola Staňková, 25. Gabriela Vaníčková, 30. Nikola Staňková, 35. Šárka Denková, 47. Julie Svítilová, 51. Nikola Staňková; rozhodčí: Martin Draxler - Václav Paletář; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jana Pavlíková 47 - Kateřina Fialová 5; po třetinách: 1:3, 0:6, 0:2
60:00 Komentář trenéra FBŠ SLAVIA PLZEŇ(Vít Procházka): Dnes jsme to měly od začátku ve svých rukách. Jsem rád, že holky v sobě našly chuť kombinovat a střílet branky. Děkujeme soupeři a divákům a přejeme všem hezké svátky.
60:00 Komentář trenéra domácích (Martin Bělohlav): Gratuluji soupeři k vítězství. O výsledku rozhodla vyšší kvalita soupeře. Děkuji holkám za výkony.
50:59 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #10 Nikola Staňková, asistoval #27 Kateřina Mainer (1:11)
46:37 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Julie Svítilová, asistoval #33 Gabriela Vaníčková (1:10)
40:00 Poměr střel po druhé třetině: 2:21, to vypovídá o všem...
34:14 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #11 Šárka Denková bez asistence (1:9)
29:06 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:8
27:15 ....tak z toho nevzešlo vůbec nic. Domácí za celou přesilovku nedokázali vystřelit na branku hostí.
25:33 Domácí trenér nasazuje na přesilovku neobvyklou pětku - Bínová,Háková,Dostálová, Kubátová,Šraierová...uvidíme co z toho vyleze
24:39 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #33 Gabriela Vaníčková, asistoval #11 Šárka Denková (1:7)
22:29 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:6
22:14 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #7 Miroslava Suková, asistoval #12 Julie Svítilová (1:5)
21:36 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Magdalena Kolářová, asistoval #9 Karolína Vostracká (1:4)
20:00 Skončila nám první třetina s nepříznivým stavem pro domácí 1:3. Plzeňské hráčky mají převahu v rychlosti i technice. Poměr střel po první třetině je 3:19
15:02 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #7 Jana Vránková, asistoval #22 Adéla Kubátová (1:3)
07:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #10 Nikola Staňková, asistoval #8 Magdalena Kolářová (0:3)
06:15 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #11 Šárka Denková (0:2)
04:28 Háková za brankou hostí, přihrává před bránu Dostálové, ale ta bohužel minula
03:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #7 Miroslava Suková, asistoval #4 Michaela Mašková (0:1)
01:22 Plzeňské hráčky zahájily hru silným nátlakem na domácí branku. Děvčata ze SOběslavi se musí rychle chytit tohoto tempa