59
  • 59 58:42
    Praha 10

Florbal Chomutov - Wizards DDM Praha 10 3:2
branky: 24. Natálie Janouchová, 38. Lenka Láryšová, 44. Lucie Kopýtková - 10. Klára Svobodová, 12. Barbora Chmielová; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Aneta Blahníková 24 - Kristýna Blažejová 17; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:0
59:59 Vyjádření trenéra hostů Michala Kuníka: Ve florbalovém zápase nelze na dva vstřelené góly zvítězit. Neschopnost využít gólové příležitosti nás v dnešním zápase stála body. Děkujeme a gratulujeme soupeři.
59:59 Vyjádření domácí trenéra Davida Tauše: 'První třetina z naší strany byla velmi špatná. Holkám jsem musel o přestávku promluvil do duše, jinak by nás soupeř přejel na plné čáře. Od druhé třetiny jsme se zvednuli a hráli jsme aktivněji a více obětavě. Dnes velmi důležité body pro nás. Děkuji holkám za dnešní výkon a soupeři za napínavé utkání, až do samého konce.'
59:59 Poměr střel ve třetí třetině byl 5:8.
58:42 Timeout Wizards DDM Praha 10
56:43 Ze skrumáže za a před domácí brankou míček vypadl do šance, střela šla nad.
53:44 Nahození z půlky dopadlo na břevno hostující branky.
52:18 Hostující hráčka míjí prázdnou, ale úplně prázdnou branku.
51:30 Domácí šly tři na dvě, nedaly si ideální náhru.
50:56 Slušná šance hostí, střela mimo. Po hluché části se nám to teď rozběhalo a utkání se asi bude lámat.
43:57 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #66 Lucie Kopýtková, asistoval #51 Kateřina Oličová (3:2)
43:57 Vybojováno a proměněno. Domácí hráčka zabojovala a kromě míčku získala i prostor spoluhráčce.
40:57 Utkání sleduje 36 diváků. No není to mnoho, ale jsou tu takové celebrity jako Miloš Šulce nebo hoši z týmu Celtic.
39:59 Poměr střel ve druhé třetině byl 10:6.
39:20 Zblokovaná střela hostí.
37:32 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Lenka Láryšová, asistoval #92 Jitka Krajčová (2:2)
37:32 Kdykoli domácí zahrají rychle a přesně, je z toho gól. Zatím to ale bylo jen dvakrát. Opět krásná akce!
36:45 Hostující střelkyně minula zívající branku.
35:20 Šance domácích, střelu směřující do poloprázdné branky srazila obránkyně.
33:37 Domácí namazaly soupeřce, zachraňuje je gólmanka.
31:45 Láryšová získala míček na půlce a prošla až do hezké střely.
31:22 Láryšová se vymotala od mantinelu mezi dvěma soupeřkami, ale nahrávka neprošla
26:14 Dlouhý kombinační útok přinesl domácím dvě zblokované střely.
24:49 Zblokovaná střela domácích.
23:00 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Natálie Janouchová, asistoval #77 Lenka Láryšová (1:2)
23:00 První hezká akce domácích jim přináší gól. Na dvě nahrávky z hloubi vlastní půlky.se střelkyně ocitla před prázdnou brankou
22:30 Další akce hostů tři na jednu končí střelou z dálky o tři metry vedle.
21:32 Protiútok tři na jednu hostující hráčky nezakončily.
19:59 Poměr střel v první třetině byl 5:12.
19:38 Tři zblokované střely domácích.
18:50 Boj, boj, boj, trochu jako dívčí válka...
17:43 Nepřesná střela domácích.
13:22 Dalšímu gólu zabraňuje domácí brankářka.
11:52 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Barbora Chmielová, asistoval #15 Adela Valentová (0:2)
11:52 Druhý gól si hostující hráčky zasloužily. Hezká kombinace na obránkyni a dobrá práce stínící hráčky.
09:07 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:1
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #26 Klára Svobodová (0:1)
09:07 Kombinace smůly a špatné orientace darovaly hostům vedoucí gól.
07:23 Nepřesná střela domácích z dálky.
06:20 Dvě brutální chyby domácích, vždy to nahradil blok obětavé obránkyně.
04:16 První střela hostí. chyběl důraz.
02:46 Zatím se bojuje. Chomutov se drží v útoku déle, ale na obou stranách je to bez zakončení.