58
  • 58 57:49
    6:3

Wizards DDM Praha 10 - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:3
branky: 8. Adela Valentová, 15. Adela Valentová, 45. Gabriela Pechrová, 54. Adela Valentová, 55. Leona Lahoda, 58. Leona Lahoda - 1. Michaela Neubergerová, 33. Lenka Čiháková, 37. Tereza Urbášková; rozhodčí: Jakub Machů - Jan Krameš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Kristýna Blažejová 18 - Lucie Soukupová 19; po třetinách: 2:1, 0:2, 4:0
60:00 Komentář trenéra hostí: Na to, že jsme měli golmanku hráčku z pole jsme utkání odehrály se ctí. Děkujeme soupeřkám za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích:Tvrdé utkání, ve kterém se nám po dobu dvou třetin nedařilo vůbec nic. Zvýšené usilí ve třetí třetině přineslo konečně vítězný zápas. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely celkem Wizards 23 Bivojky 21
59:31 Bivojky chtěly ještě zabojovat, ale šance neproměnily.
58:36 Time out hostí
57:49 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #10 Leona Lahoda, asistoval #13 Zuzana Syrovátková (6:3)
57:49 Lahodná premiéra! Lahoda zakončila akci do prázdné branky, dočká se hattricku?
56:43 Domácí ožily po dvou vstřelených gólech, v poslední minutě mají přímo drtivý tlak.
54:17 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:3
54:17 Lahůdka od Lahody mezi nohy hostující brankářky.
53:26 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Adela Valentová, asistoval #21 Adéla Mašková (4:3)
53:26 Vakentová s ledovým klidem zamířila nechytatelně k tyči a gól oslavila kamennou tváří.
51:42 Atmosféra v hale houstne. Diváci trnou s přibývajícím časem
49:43 V rychlém sledu dvě lahůdky od Lahody. Dve střely z první, tu první vychytala domácí brankářka a ta druhá jen těsně minula tyč!
47:42 Vyrovnané skore, vyrovnaná hra, nepřesnosti na obou stranách.
44:40 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Gabriela Pechrová, asistoval #36 Zuzana Panchártková (3:3)
44:40 I šudla se počítá, Pechrovou trefila střela do špičky boty a lobánek zaplachtil až do branky.
43:01 Lodivod domácích stáhl sestavu na dvě posádky, nicméně mají Wizardky pořád méně ze hry.
40:00 Střely po druhé třetině Wizards 6 Bivojky 10
39:45 Bivojky si tlak nevytvořily a přesilovka končí.
39:15 Domácí hrozí ve čtyřech více než v plném počtu, Hegmonová promáchla.
36:08 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #83 Tereza Urbášková, asistoval #8 Adéla Skalická (2:3)
36:08 Blažejová neudržela střelu Skalické a Urbášková dokonává obrat.
34:46 Utkání sleduje 27 neplatících diváků. Děkujeme.
32:47 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #30 Lenka Čiháková, asistoval #14 Michaela Neubergerová (2:2)
32:37 Ve skrumáži se nejlépe zorientovala Čiháková, která prostřelila padající Blažejovou
32:03 Blažejová výborným zákrokem vyrazila střelu Skalické
31:23 Po dlouhé době zahrozily i domácí hráčky
26:48 Bivojky se tlačí za vyrovnáním, Zatlačily domácí na jejich polovinu.
23:40 Pohledná akce Bivojek končí v ruce domácí brankářky.
22:13 Utkání na začátku druhé třetiny nabralo tempo! Kulatý nesmysl lítá ze strany na stranu, spousta osobních soubojů, ale zatím bez střel na branku.
20:00 Střely po první třetině Wizards 7 Bivojky 6
19:46 Projektyl od hostující Bártové trefil pouze břevno a hlavu spoluhráčky. Bivojky se snaží o vyrovnání ještě do konce první třetiny
17:12 Hra je plná nepřesností na obou stranách
14:03 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Adela Valentová, asistoval #22 Michaela Lachová (2:1)
12:02 Kodrová teď prověřila pevnost masky hostující golmanky
10:29 Hostující hráčka už běžela sama na Blažejovou, ale Rybínová odpálila míček do bezpečí
09:19 Domácí Wizardky po vstřeleném gólu jako vyměněné, poslední minuty na hřišti dominují
07:04 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Adela Valentová, asistoval #13 Zuzana Syrovátková (1:1)
07:04 Valentová zastavila brejk, narazila si s Kodrovou a vyrovnává!
04:46 Z utkání mají zatím více hráčky Bivojek. Domácí Wizardky se snaží hrozit z brejků, ale sráží je nepřesnosti.
02:23 Brejk hostí končí na vestě domácí golmanky
00:47 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #14 Michaela Neubergerová bez asistence (0:1)
00:47 Neubergová otevírá skore přízemní střelou pod nohu domácí brankářky