• 62 61:59
    8:7
    (Garčar)

ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:7p
branky: 8. Matěj Pruner, 14. Michal Kareš, 26. Jan Krejča, 29. Marek Zouzal, 31. Michal Kareš, 42. Michal Kareš, 44. Robert Košir, 62. Robert Košir - 19. Filip Hrabal, 24. Dominik Eichner, 33. Filip Hrabal, 37. Jakub Mendrek, 48. Patrik Šimíček, 51. Dominik Klimscha, 57. Filip Čonka-Skyba; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 171; zásahy brankářů: Martin Beneš 13 - Štěpán Laja 19; po třetinách: 2:1, 3:3, 2:3, 1:0
65:05 Komentář trenéra domácích (Radek Skalička): Vést v zápase 2x o 3 góly a nemít na konci vítězství za 3 body je špatné. Nicméně po dnešním velmi špatném výkonu v obraně se nemůžeme vůbec divit. Proto je pro nás dneska bod z prodloužení zlatý. Děkujeme soupeři za utkání.
65:04 Komentář trenéra hostů (Michal Trunkát) 2. část: Za 3. třetinu bych chtěl kluky pochválit. Perfektně odmakáno a zaslouženě si vezeme domů bod. O druhý bod jsme se opět připravili sami vlastní individuální chybou. Soupeři děkujeme za utkání.
65:03 Komentář trenéra hostů (Michal Trunkát) 1. část: Do dnešního utkání jsme nevstoupili nejlépe. Po dvou individuálních chybách jsme inkasovali dvě branky, systémově jsme soupeře k ničemu nepustili. Ve 2. třetině se naše nasazení a přistupování k soupeři zhoršilo a nechali jsme si vstřelit zbytečné branky.
65:02 Nejlepšími hráči utkání se stávají Michal Kareš (ACEMA Sparta Praha) a Filip Hrabal (FBC ČPP Bytroň Group Ostrava).
65:01 Střely celkem: ACEMA Sparta Praha - 27, FBC ČPP Bytroň Group Ostrava - 20.
65:00 Střely v prodloužení: ACEMA Sparta Praha - 1, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 2.
61:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #17 Milan Garčar (8:7)
61:59 Košir chtěl nejspíš odčinit první nepovedenou střelu v prodloužení a rozhoduje utkání vymícháním ostravského brankáře.
61:53 Sparta měla obrovské štěstí. Nejdříve střela letící těsně kolem brány, hned na to břevno!
60:40 Obdobná situace na druhé straně. Ostrava jde okamžitě do hry 4 na 3.
60:33 Koširova střela ohrozila maximálně diváky ve VIP sektoru.
60:10 Sparta získala míček a okamžitě posílá do hřiště 1 hráče navíc.
60:00 Střely ve 3. třetině: ACEMA Sparta Praha - 5, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 6.
59:59 I přes velký tlak domácích v závěru třetiny zůstává skóre 7:7 a uvidíme prodloužení.
59:25 Spartě se následná rozehrávka moc nepovedla, ale fatal se domácím hráčům naštěstí vytvořit nepodařilo.
59:21 Timeout ACEMA Sparta Praha
59:21 Kareš běžící podél mantinelu dostal bodycheck a končí na zemi mimo hřiště.
59:00 Míček má v držení Ostrava a vyčkává na vhodnou příležitost k útoku.
58:10 Beneš opět musel hasit požár ve Sparťanském brankovišti! Naštěstí se mu napodruhé podařilo zkrotit míček.
56:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #88 Filip Čonka-Skyba, asistoval #38 Jan Daniš (7:7)
56:50 Míček projel přes celou šířku hřiště až k Jurdzinovi, který trefuje pouze Bartoše do hlavy. Nejlépe se pak zorientoval Daniš s Čonkou-Skybou, kteří zařídili vyrovnávací gól Ostravy.
56:08 Přerušená hra. Domácí stříleli, ale Lajova brána ležela na zemi.
55:50 Domácím se podařilo díky napadání vybojovat míček.
54:20 Marvánkovi střela nesedla a míček končí mimo hřiště.
54:11 Časar se tlačil do šance. Jurdzin dobře bránil a sparťanského hráče do pořádného zakončení nepustil.
53:30 Koščo pálí od mantinelu. Laja připraven.
50:34 Málem bylo vyrovnáno! Miške se chtěl obtočit kolem tyčky. Beneš naštěstí na poslední chvíli zasáhnul rukou.
50:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #18 Dominik Klimscha, asistoval #44 Jakub Mendrek (7:6)
50:25 Opět je to jen o gól! Klimsha krásnou kličkou překonal Beneše.
49:51 Moravčíkovu střelu zblokoval Kareš. Z následného protiútoku těsně míjí Lajovu bránu.
49:07 Mendrek trefil ze vzduchu nahození od jednoho ze spoluhráčů. Naštěstí byl v blízkosti Garčar, který střelu usměrnil mimo Benešovu bránu.
48:09 Rozehrávku Ostravy z dobré pozice domácí obrana zblokovala.
47:32 Sparta má rychlostně navrch. Košir doběhl 5 metrů vzdáleného hráče hostů, s hokejkou si ale počínal nedovoleně a rozhodčí pískají rozehrávku Ostravy.
47:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #31 Patrik Šimíček, asistoval #23 Filip Hrabal (7:5)
47:03 Nedáš, dostaneš. Ostrava snižuje na 7:5.
46:50 Časar hledal krosovkou před bránou volného Košča. Přihrávka byla skákavá a tak míček neškodně projel brankovištěm.
46:25 3 na 2 v podání Sparty. Ujhelyi netrefil míček moc dobře a jeho střela míří vedle.
46:06 Marvánkovu střelu blokuje Moravčík.
45:32 Eichnerovu střelu blokuje Bartoš.
45:15 Opět hluchá pasáž hry.
44:05 Ujhelyi v dobré šanci chtěl Laju vykoupat, ale závěrečnému zakončení chyběla přesnost.
43:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #3 David Ježek (7:4)
43:23 Košir střílí nádherný gól! Prosazuje se střelou po naznačení přímo do pravého růžku ostravské brány.
43:02 Kareš hledal zpoza brány Garčara na brankovišti. Tomu ale Ostraváci nedali příliš prostoru a tak míček netrefil.
42:44 Sparťanská rozehrávka v rohu Ostravy.
42:35 Časar z úhlu míjí bránu.
41:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #44 Ondřej Svatoš (6:4)
41:15 Kareš přidává další gól!
40:46 Na míčku je Ostrava, Moravčík se dostal s míčkem až do rohu Sparty, kde byl faulován.
40:29 Ježkova pěkná střela jen těsně míjí Lajovu bránu.
39:30 Ujhelyi si obhodil jednoho z hráčů hostů po mantinelu a následnou přihrávkou zpoza brány našel volného Prunera. Ten si rovnal míček na hokejce a nakonec trefil pouze bránícího Mendreka.
38:22 Sparta z rozehrávky na půlce nic nevytěžila. Ostrava navíc domácí zatlačila hluboko do obranného pásma.
37:50 Svatoš střílí ze středu. Ostrava blokuje a domácí budou rozehrávat z rohu.
37:09 Krejčovi vypršel osobní trest a nejspíš se opět zapojí do hry.
36:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #38 Jan Daniš (5:4)
36:54 Vzápětí začali hosté hrát aktivněji a několika pěknými kombinacemi zakončuje Mendrek gólem!
36:13 Míček má v držení Ostrava. Nikam se zběsile nežene.
34:55 Pruner pěkně prostřelil Jurdzina mezi nohama. Střela šla ale hodně mimo bránu.
34:18 Dnešní utkání sleduje 171 diváků, děkujeme.
33:34 Rozhodčím se nelíbilo Jurdzinovo zběsilé napadání a důrazně mu domlouvají.
32:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #81 Erik Moravčík (5:3)
32:50 Hrabal se trefuje z půlky pěknou střelou pod břevno.
32:25 Marvánek s Ujhelyim předvedli pěknou akci. Ujhelyiho střelu Laja vyráží nohou.
31:26 Oprava u 3. gólu Sparty: branku vstřelil Michal Kareš, asistoval Milan Garčar.
30:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
30:06 Svatošovu střelu Laja vyráží a jako první se k míčku dostává Kareš, který přidává další gól Sparty.
29:35 Teď si domácí několika přihrávkami připravili pěknou šanci. Ježek ale se zakončením otálel a jeho střelu stihl zblokovat Křiva.
28:24 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #16 David Čermák (4:2)
28:24 K vidění bylo vidět několik slibných šancí na obou stranách, ale prosazuje se až Zouzal a Sparta opět odskakuje na rozdíl 2 branek.
27:09 Sparťané přečkali oslabení bez újmy.
25:09 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #88 Jan Krejča, asistoval #16 David Čermák (3:2)
25:09 Krejča se ale provinil nesportovním chováním, které rozhodčí ocenili osobním trestem.
25:09 Kareš po 2 minutách vrací Spartu zpět do vedení! Celou akci začal skvěle Čermák, který vyvezl míček z brankoviště domácích až do útočného pásma.
23:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #31 Patrik Šimíček (2:2)
23:03 Sparta vyčkávala příliš dlouho. Garčarovu přihrávku na střed Svatoš nezpracoval a z následného protiútoku se po Šimíčkově přihrávce prosazuje Eichner, který to skvěle vymyslel. Míček umístil bekhendem těsně nad nohu.
22:18 Už už to vypadalo na založení útoku, ale Košir z půlky přehrává míček zpět na obránce.
21:48 Míček má v držení Sparta, ale zatím si obránci vyměňují přihrávky mezi sebou.
20:19 Zbytek obou trestů vypršel a opět se bude hrát 5 na 5.
20:15 Hrabal se ihned pouští do napadání.
20:01 Také úvodní buly 2. třetiny pro Spartu.
20:00 Střely v 1. třetině: ACEMA Sparta Praha - 11, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 8.
19:59 Do konce utkání už se na hřišti nic zajímavého nestalo a tak týmy odchází do šatny za stavu 2:1 pro domácí Spartu.
18:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #22 Jiří Šebesta (2:1)
18:50 Ostravě nejspíš více prostoru na hřišti svědčí. Hrabal jako první v dnešním utkání překonává Beneše.
18:19 Danišův zákrok na Prunera rozhodčí ocenili dvouminutovým trestem. Přesilovku si domácí ale nezahrají, protože se Jaroš provinil špatným střídáním a uvidíme hru ve 4 na obou stranách.
18:02 Kalašův průnik po mantinelu končí zblokovanou střelou za mantinelem.
16:56 Eichner s Hrabalem rozehrávali standardku z dobré pozice od mantinelu. Střelu druhého jmenovaného ale zblokovala domácí obrana.
15:50 Šimíček označkoval břevno Benešovy brány. Skóre se nemění.
15:16 Eichner předvedl skvělý obranný zákrok, a zastavil tak rozběhnuté duo Garčar-Svatoš.
13:24 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
13:24 A máme tu další gól Sparty! Svatošovu nabídku Kareš využívá a krásnou tečí zvyšuje náskok domácích.
13:03 Křiva ve velké šanci. Jeho střelu z vytočení ale chytá výborný Beneš.
12:20 Zemanova střela z dálky za záda ostravského brankáře nepropadla.
11:34 Garčar si připisuje první střelu, ale trefuje pouze připraveného Laju.
11:07 Také Kalaš uklízí míček do bezpečné vzdálenosti a ze skrumáže před domácí bránou ho odpaluje na druhou stranu.
10:55 Střela Ostravy míjí bránu. Beneš raději odpaluje míček za mantinel.
10:01 Z velkého brankoviště střílí Daniš. Beneš opět úspěšnější.
09:44 Čonka-Skyba to zkouší za půlkou. Míček mu při střele sjel a ostravský hráč končil s hokejkou vysoko nad hlavou. Rozhodčí ale nechávají hru pokračovat.
08:18 A Mendrek si připisuje další pokus. Jeho střelu z rohu velkého brankoviště ale Beneš v sedě likviduje.
07:55 Mendrek pálí ze středu, Krejča blokuje.
07:05 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #95 Matěj Pruner, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (1:0)
07:05 Pruner sám před bránou Ostravy. Ujhelyi ho našel přesnou přihrávkou od mantinelu a sparťasnký střelecs číslem 95 posílá Spartu do vedení.
05:40 Další standardní situace Ostravy na půlce Sparty. Tentokrát se hostům Benešovu bránu nepodařilo ohrozit. Naopak to vypadalo na slibný protiútok Svatoše s Karešem, ale díky nepřesné přihrávce dostávají míček pod kontrolu opět hosté.
04:52 Úplně odkrytou bránu netrefuje Křiva.
04:45 Zeman nezpracoval přihrávku od Čermáka a Ostrava tak bude mít zajímavou standardní situaci.
04:08 Sparťanská rozehrávka v rohu Ostravy končí zblokovanou střelou za mantinelem.
03:25 Hrabal se po souboji s Ježkem drží za obličej, ale souboj byl čistý.
02:59 Hra je nyní plná nepřesností. Ani jeden z týmů není schopný delší dobu držet míček na hokejkách.
01:54 2 zásahy si připsal Beneš. Nejprve proti Šebestově střele, poté ho chtěl kličkou přelstít Čonka-Skyba, ale Beneš skvěle zareagoval.
00:53 První střelu zápasu vyslal domácí Krejča. Laja byl připravený a míček chytá. Časar, který chtěl dorážet přes Laju přepadnul a rozehrávat bude Ostrava.
00:30 Míček mají v držení domácí.
00:01 Úvodní buly utkání vyhráli Sparťané.