59
  • 59 58:37
    Ostrava

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:5
branky: 13. Jaromír Ekl, 17. Jaromír Ekl, 36. Kamil Břiška, 43. Jan Hřebřina, 47. Radovan Vnuk, 58. Tomáš Kadlec - 33. Filip Hrabal, 33. Jan Křiva, 34. Šimon Kuczera, 51. Václav Jurdzin, 56. Erik Moravčík; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 403; zásahy brankářů: Jan Dvořák 25 - Štěpán Laja 15; po třetinách: 2:0, 1:3, 3:2
60:00 Vyjádření trenérky domácích paní Lenky Bartošové: My prostě každý zápas musíme zdramatizovat, hráči asi mají rádi, když trenérka a diváci mají infarktové stavy, ale naštěstí pohádka skončila tak, jak jsme potřebovali a to je pro nás důležité.
60:00 Vyjádření vedoucího hostí pana Michala Trunkáta (2/2): Ve třetí třetině se nám opět podařilo dotáhnout dvoubrankové manko a nakonec jsme si nechali dát rozhodující branku dvě minuty před koncem. O tom, že jsme dneska bez bodu rozhodla hlavně naše střelecká impotence.
60:00 Vyjádření vedoucího hostí pana Michala Trunkáta (1/2): Po odfláknuté první třetině jsme se ve druhé třetině vrátili do zápasu, dokonce jsme i vedli, ale opět individuální chyba rozhodla o tom, že po dvou třetinách byl stav 3:3.
60:00 Střely po třetí třetině: 7-8.
59:31 I v posledních vteřinách tlačí tým Ostravy a snaží se srovnat, využívá i možnost power-play.
58:37 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
58:29 V bráně se opět ukázal Jan Dvořák, rozhodující vypjaté části zápasu Českou Lípu drží a nepouští další gól za svá záda.
57:28 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #37 Dominik Jansa (6:5)
57:28 Snaha vyvinutá v obraně se nyní Lípě vyplatila v útoku, snad rozhodující branku střílí Tomáš Kadlec, asistoval mu Dominik Jansa.
57:00 Hrají se poslední 3 minuty 3. třetiny.
56:40 Ostrava se snaží na obranu domácích tlačit a vstřelit rozhodující branku, Lípu drží výteční obránci a v bráně skvělý Jan Dvořák.
55:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #81 Erik Moravčík, asistoval #69 Šimon Kuczera (5:5)
54:08 Fanoušci ani přesto neopouštějí prostory haly a stále pomáhají domácím kupředu a vyhrát zápas.
50:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #36 Václav Jurdzin, asistoval #38 Jan Daniš (5:4)
50:44 Co ovšem musí je bránit, usnutí na vavřínech využil ostravský Jurdzin a snížil na 5:4.
49:06 Domácí za současného stavu nemusí nikam spěchat a šetří časem na vlastní polovině.
46:33 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Radovan Vnuk, asistoval #54 Daniel Kněžour (5:3)
46:33 Na stranu domácích přidává pojistku Radovan Vnuk, který krásně využil přihrávku od Daniela Kněžoura.
45:00 Dnešní utkání sleduje 403 diváků, děkujeme za účast!
44:50 Daniš byl nyní osamocen před Dvořákem, jeho dalekonosná střela nebyla daleko od protržení sítě, v bráně ale naštěstí neskončila.
43:32 Krásná spolupráce od Vnuka s Jirsou, od Jirsy na nabíhajícího Kadlece však přihrávka neprošla.
42:06 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #26 Jan Hřebřina, asistoval #37 Dominik Jansa (4:3)
42:06 Lípa po začátku třetí třetiny opět ve vedení! Po přihrávce Dominika Jansy zamířil do odkryté branky Jan Hřebřina.
40:52 V další šanci se ocitl Tomáš Kadlec. ani balon z jeho hole však neskončil za zády ostravského gólmana.
40:15 Dominik Jansa sám před bránou předvedl svůj bekhend, přesně však nemířil.
40:00 Střely ve druhé třetině: 8-13.
39:00 Hraje se poslední minuta ve druhé třetině.
38:43 To se naštěstí podařilo, domácí již v plném počtu.
37:59 Ani v oslabení se domácí nevzdávají a snaží se ubránit útokům ostravských,.
35:19 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #91 Kamil Břiška, asistoval #26 Jan Hřebřina (3:3)
35:19 Což se vyplatilo a Lípa dává vyrovnávací třetí branku, skóre je tedy opět vyrovnané.
33:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #69 Šimon Kuczera, asistoval #79 Jan Křiva (2:3)
33:44 Po necelé minutě dokonávají ostravští obrat, po gólu Kuczery vedou 3:2, domácí fanoušci však tlačí Českou Lípu kupředu.
32:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #79 Jan Křiva, asistoval #44 Jakub Mendrek (2:2)
32:47 A v krátkém časovém intervale dokázala Ostrava i srovnat, prosadil se Jan Křiva.
32:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #38 Jan Daniš (2:1)
32:10 To se ale změnilo na straně hostí, Filip Hrabal po asistenci Jana Daniše snižuje na 2:1.
31:27 Ekl se otáčel kolem brány, Laja se však stihl přesunout a další gól tak nepadl.
30:18 V šanci před bránou Kamil Bříška, nedokázal ale přes obránce zamířit přesně.
28:35 Dvořák se nyní ukázal fanouškům v českolipské hale v tom nejlepším světle, když na zádech dokázal zastavit letící balon a udržel Lípě čisté konto.
26:42 Před bránou čekal na přihrávku Ekla Marek Dzierža, letící balon nedokázal správně zpracovat a dobře umístit, stav se tedy zatím nemění,
24:39 Z volného úderu nehledal Jirsa nikoho jiného než Ekla, ten ale nedokázal přesně zamířit a zatím hattrick nezkompletoval.
23:36 Dvořák ve spolupráci s Mlejnkem vytěsnili balon poskakující na brankové čáře a Lípa tak stále hraje bez inkasované branky.
21:22 Tým FBC 4CLEAN Česká Lípa hraje v plném počtu.
20:30 Klimscha zkoušel ohrozit z ostrého úhlu Dvořáka, ten se ale stihl včas přesunout a zastavit šanci hostí.
20:00 Střely v první třetině: 6-9.
19:22 Útočníci Ostravy se snaží zahájit útok v přesilovce, Českou Lípu ale drží vynikající Jan Dvořák.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:28 Jirsa nyní opět z pravé strany hledal Ekla, na krosovou přihrávku si už ale obránci hostí dávají pozor a včas tuto šanci zastavili.
16:22 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #55 Jakub Jirsa (2:0)
16:22 Další parádní souhra dvojice Ekl-Jirsa, perfektně nahozený balon od Jakuba Jirsy, přihrávku zprava využil Jaromír Ekl, který z levé strany přesně trefil odkrytou bránu.
15:36 Bříška z výhodné pozice hledal před bránou Hřebřinu, ten se nedokázal včas uvolnit a další gól na stranu Lípy nepřidal.
12:59 Před Lajou se nyní mohl prosadit volný Kněžour, ten si však nestihl srovnat balonek na čepeli a jeho střela tak skončila mimo hřiště.
12:00 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:0
12:00 Po vynikající přihrávce Jirsy se vytasil s parádní střelou Jaromír Ekl, který otevírá skóre zápasu.
10:17 Hrabal nyní osamocen před Dořákem, ten vytasil parádní zákrok a balon vytěsnil.
08:22 Lukáš Mlejnek posílal balon za sebe, kde se však žádný z jeho spoluhráčů nenacházel a situaci tak musel zachraňovat Dvořák, který z brány vyběhl až do rohu hřiště, aby zabránil zisku balonu protivníkem.
07:10 Tvrdý souboj na polovině domácích, po faulu hostí rozehrává balon obrana České Lípy,
06:50 Lípa po útoku soupeře na nic nečeká a zahajuje protiútok, ten ale gólem neskončil, zápas tak zatím stále bez branek.
06:17 V samostatném úniku teď Čonka-Skyba, nedokázal ale trefit svatyni hájenou Dvořákem.
04:28 Kněžour hledal před bránou soupeře volného spoluhráče, žádný tam ale nebyl a tak nemohl střílet a ohrozit klec Ostravanů.
03:34 Kamil Bříška vyslal přesně mířenou střelu do šibenice, která jen zázrakem neskončila za brankovou čarou, těsně před překročením balonek vytěsnil brankář.
01:52 Mezi dva obránce hostí se nyní zkoušel vytočit Tomáš Kadlec, náročná klička mu ale podle představ nevyšla a balonek tak končí na holích hostí.
01:15 Lípa si drží balonek po rozehrávce na vlastní polovině.
00:35 Střelu do tyče teď vyslal jeden z ostravských nabíhajících obránců, za zády Dvořáka střela ale nekončí.
00:01 Úvodní buly vyhrál domácí tým.