• 59 58:33
    4:10
    (Matejčík)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:10
branky: 44. Jakub Hubálek, 51. Jan Šebesta, 55. Lukáš Hájek, 59. Lukáš Hájek - 11. Martin Pražan, 15. Tom Ondrušek, 21. Tomáš Sýkora, 33. Miloš Tyl, 38. Miloš Tyl, 38. Tom Ondrušek, 42. Tom Ondrušek, 42. Marek Matejčík, 57. Marek Matejčík, 59. Tom Ondrušek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 527; zásahy brankářů: Lukáš Souček 14, Petr Gurkovský 10 - Jan Barák 43; po třetinách: 0:2, 0:4, 4:4
60:02 Komentář trenéra domácích, Pavla Bruse: Nečekal jsem, že budeme profesoři v tak důležitém zápase. Obrovské množství chyb s míčkem, pět tyček, hloupá vyloučení. Dnes jsme Chodovu bohužel zápas darovali. Pěkně na zem a dřít...
60:01 Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: 'Na nejlepší hráče se nepíská, to je pro mě kaňka na závěr, ale jinak patří pořadatelům i divákům díky za skvělou atmosféru. Dnes jsme hráli obrovsky zodpovědně a obrana v čele s Honzou Barákem pracovala skvěle. Když se k tomu přidala trocha štěstí a efektivita v zakončení, tak je výsledek jaký je.'
60:00 Dnešní utkání skončilo ve prospěch FATPIPE FLORBAL CHODOV. Hosté si tak zajistili první místo v tabulce Tipsport Superligy. Poměr střel ve třetí třetině činí po střelecké smršti domácích 24:8. Celkově v utkání střely 47:34.
59:00 Poslední minuta základní hrací doby.
58:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #68 Marek Matejčík (4:10)
58:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #55 Jakub Hubálek (4:9)
57:48 Šebesta se uvlonil na středu hřiště, Barák zasahuje.
57:00 Poslední 3 minuty základní hrací doby.
56:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Marek Matejčík, asistoval #90 Jan Barák (3:9)
56:12 Gurkovský doběhl do branky, ale nestihl se zorientovat a hned na něj letěla střela Matejčíka, který se nemýlil.
55:50 Vítkovice v šesti.
55:22 Rýparův pokus končí v brankáři Barákovi.
54:49 Zatím bez střely.
54:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:8
54:14 Po perfektní crossové přihrávce střílí Lukáš Hájek gól a snižuje chodovský náskok o 6 branek.
53:36 Vyloučení Chodovu! Další přesilová hra Vítkovic.
53:08 DOmácí v plném počtu! Nehera zůstává v hřišti.
52:13 Hosté si drží rytíře na jejich obranné polovině a do střely se nehrnou.
51:29 Šebestova šance! Barák vyráží maskou.
50:34 Chodovští se snaží držet míček a ubírat soupeři důležité sekundy, ale Vítkovice stále agresivně napadají.
50:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #5 Ondřej Firda (2:8)
49:45 Poslední 2 minuty hra probíhá asi nějak takhle: Vítkovice se ztěžka dostávají na útočnou polovinu, zatímco Chodov pouze vyhazuje míčky, ale taky mají mnoho šancí.
49:12 Gurkovský se teď blýskl svým zákrokem!
48:20 Domácí standartka před Barákem. Chodov v pěti do zdi.
48:00 Tokoš v šanci na Baráka! Ten výborně vyráží.
47:08 Rytíři agresivně napadají své soupeře.
47:03 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
46:35 Jan Barák teď dvakrát podržel svými zákroky!
46:03 Vítkovice v postavení, Chodov brání.
45:41 Modří mají problémy v obraně.
44:52 Máme zde vyloučení i na straně hostí! Domácí rytíři si zahrají přesilovku.
43:57 Vítkovice se tlačí dopředu. V obraně zůstává už pouze jeden hráč.
43:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #44 Lukáš Hájek (1:8)
43:09 První branka domácích! Jan Barák tedy ztratil své čisté konto.
41:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Marek Matejčík, asistoval #25 Tom Ondrušek (0:8)
41:50 Po několika přihrávkách chodovští zvyšují.
41:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #26 Tomáš Sýkora (0:7)
41:00 Tom Ondrušek kompletuje HATTRICK!
40:26 Další přesilovka pro Chodov.
40:01 I do třetice mají výhodu hosté tím, že vyhráli buly.
40:00 I tato třetina přála gólově více týmu hostí. Poměr střel na branku činí 15:11 ovšem pro domácí.
39:55 Už se nic nestane.
39:36 Vítkovice rozehrávají z obrany.
39:00 Poslední minuta druhé hrací části.
37:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Ondřej Mikeš (0:6)
37:23 Střídání brankáře. Nový brankář #70 Petr Gurkovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
37:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Miloš Tyl, asistoval #78 Michal Strachota (0:5)
37:17 Chodovští ukazují svou převahu a zvyšují si svůj náskok na 5 branek!
35:59 Dnešní utkání o první místo v tabulce sleduje 527 diváků! Děkujeme.
34:28 Tom Ondrušek poslal svého spoluhráče Mikeše do akce! Mikešova bekendová rána bez problému končí u Součka.
33:30 V šanci také Delong! Barák ovšem zasahuje svým tělem, které se zdá společně s rukama a nohama po celé brance.
32:36 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
32:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Miloš Tyl bez asistence (0:4)
32:36 Obrovská chyba domácích! Po ztrátě v obraně se k míčku dostal Miloš Tyl, který se nemýlil a zvyšuje na 0:4 ve prospěch svého týmu.
31:10 Bílá obrana opětovně stopuje domácí útočné akce.
29:36 Brauer zkusil střelu z ostrého úhlu. Zasahuje Barák.
28:27 Firda se ocitl v šanci na snížení! Barákovo postavení opět úspěšné a chodovský gólman si stále drží čisté konto.
27:50 Chodov tvrdě napadá až za Součkovými zády.
26:37 Vítkovičtí nemůžou přijít na recept k prostřelení Baráka.
25:28 Domácí s problémy v obraně.
24:18 Modrý Nehera asi 15 sekund na míčku. Tento čas rytíři využili ke střídání.
23:49 Asi minutu se teď muselo čekat na brankáře hostí, Jana Baráka, bylo potřeby zdravotní služby.
22:39 Minuta trestu uběhla a chodovští se zatím moc neukázali.
22:17 Vítkovičtí hráči ani fanoušci to zdaleka nevzdávají! Fanoušci se ozývají přes celou halu a hráči poctivě brání.
21:39 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #25 Tom Ondrušek.
21:39 Další nájezd! Tentokrát v podání Toma Ondruška.
20:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #25 Tom Ondrušek (0:3)
20:30 Využitá přesilová hra ve prospěch chodovských a zvyšují tím svůj náskok na tříbrankový.
20:01 Buly vyhrávají hosté, ale modří okamžitě napadají.
20:00 Konec první třetiny! Poměr střel na branku 8:15 pro Chodov.
19:33 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #3 Martin Pražan.
19:33 Uvidíme nájezd na Lukáše Součka!
19:10 Chodov na míčku a snaží se najít místo mezi modrými hráči.
19:00 Poslední minuta první hrací části.
17:53 Domácí v plném počtu. Pro chodovské nevyužitá přesilová hra.
17:17 Martin Pražan, autor prvního gólu, se snažil procpat míček středem mezi bránící soupeře. Neúspěšně.
16:38 Až teď se hosté dostali do přesilovkového postavení a modrým nezbývá než bránit.
15:53 I přes protesty jde Rýpar na trestnou lavici.
15:10 Rytíři nevnímají dvoubrankový náskok Chodovu a hrají ve svém tempu bezproblémově.
14:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
14:06 Po souboji u Baráka vybojovali míček hráči Chodova, následně posílají dopředu, kde Matějčík přesně načasoval přihrávku Ondruškovi. Ten tečoval do odkryté Součkovy brány.
13:53 Rýparovu střelu zblokovali dobře postavení obránci.
12:52 Plíhal napadá modré beky, ale ti si s ním hrají.
12:11 Chodovští čekají na chybu soupeře a nakonec vybojovali standartku po pravici Součka.
11:39 Oba týmy v plném počtu.
10:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #26 Tomáš Sýkora (0:1)
10:38 Úvodní branka utkání! Vítkovičtí nechali Pražanovi až moc místa a ten toho využívá.
09:39 Jastřembský s Koutným se boxovali před Součkovou bránou a oba dostávají 2 minuty za hrubost.
09:01 Již od začátku utkání se ozývají pouze vítkovičtí fanoušci.
08:31 Chyba ve Vítkovické obraně! Šebesta včas zasáhl a Chodovu nedal šanci na střelu.
07:38 Oba brankáři předvádějí skvělé zákroky.
06:49 Ani hra v přesilovce nepomohla první vstřelené brance utkání. Chodov v pěti.
06:37 Chodovský protiútok neúspěšný.
05:17 Modří rytíři uzavírají bránící hosty na jejich obranné polovině.
04:49 A máme tady první vyloučení zápasu! Vítkovice si zahrají přesilovku.
04:06 Delong v šanci před Barákem! Bílí obránci si s touto situací poradili.
03:49 Veliká šance hostí! Souček vyráží.
02:18 Chodovský hrot ztěžuje domácím obráncům rozehrávku.
00:54 Chodov se jako první dostává na útočnou polovinu, kde svoji kvalitu ukazují modří obránci.
00:20 Chodov začíná opatrně z obrany. Vítkovičtí vyčkávají metr až dva za půlkou.
00:01 Úvodní buly ve prospěch hostí.