(Krzyžanek)
  • 60 59:29
    Boleslav

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Technology Florbal MB 3:5
branky: 7. Tomáš Sýkora, 20. Ondřej Mikeš, 32. Ondřej Mikeš - 7. Petr Kološ, 44. Tomáš Chroust, 56. Jiří Curney, 57. Jan Natov, 60. Milan Tomašík; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 385; zásahy brankářů: Jan Barák 15 - Lukáš Bauer 15; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:4
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 7; Mladá Boleslav - 8.
60:00 Komentář k utkání trenéra hostí Jana Pazdery: 'Vybojovaná výhra na které se podílel celý tým. Chodov nás dobře zvládnutou druhou třetinou dostal pod tlak. O to cennější proo nás je, že jsme ve třetí třetině aktivní hrou zápas otočili.'
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského: 'Mám horečku, tak snad neplácnu nějakou hloupost. V nejhorším se omluvím. Byl to důležitý zápas a také tak vypadal. My jsme měli vše ve svých rukách, ale bohužel jsme ve třetí třetině neproměnili 100% šance, které by rozhodly, a následně jsme několikrát lacině ztratili míček a byli za to potrestáni. Nedá se nic dělat, zvolili jsme si trochu trnitější cestu, ale cíle se nemění.'
59:45 Sýkora běžel sám ale Bauer ho vychytal helmou.
59:30 Po inkasovaném golu jde Chodov znovu do šesti hráčů.
59:30 Tomašík trefil prázdnou branku a Boleslav odskakuje domácím.
59:29 Timeout Technology Florbal MB
59:29 GÓL Technology Florbal MB! 3:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #71 Milan Tomašík, asistoval #70 Petr Krzyžanek (3:5)
58:30 Mikeš střílí ale do bloku.
58:20 Barák venku z branky. Chodovští to zkusí v šesti.
58:17 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:28 Natov posílá Boleslav dnes poprvé do vedení skvělou umístěnou střelou se kterou Barák nemohl nic dělat. V hale propukl randál a řev hostujících fanoušků.
56:27 GÓL Technology Florbal MB! 3:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #70 Petr Krzyžanek (3:4)
55:03 Fanoušci co se z Bolky přijeli dnes podívat mají důvod slavit. Curney skvělou střelou nedal žádnou šanci Barákovy a vyrovnává tak utkání.
55:02 GÓL Technology Florbal MB! 3:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #33 Jan Jelínek (3:3)
51:40 Matejčík posouvá pod tlakem na Ondruška a ten hází míček dozadu na Sýkoru a s klidem tak všichni tři zahnali tlak hostí.
50:15 Mikeš se z první netrefil. Střídačka hostí si oddychla.
49:25 Curney minul jasnou příležitost a Chodov tak stále vede.
48:35 Na druhé straně hasí nebezpečí i Bauer. Tylova střela byla zákeřná ale poradil si.
48:00 Barák chytá pokus útočníka.
45:05 Halou zní Rammstein a diváci si užívají atmosféru tohoto napínavého utkání
44:00 Dorážka Chrousta končí za zády Baráka a Bolka dotahuje.
43:59 GÓL Technology Florbal MB! 3:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #40 Jiří Curney (3:2)
41:20 Tyl posouvá na Strachotu, ten však trefuje břevno.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 2; Mladá Boleslav - 3.
39:45 Pražan to zkusil avšak neúspěšně. Střelu kryje obrana.
39:00 Strachotovy sjíždí míček z hokejky a jeho šance tak končí.
38:30 Výtečný blok obrany tlumí pokus hráče Bolky.
36:20 Hra je podstatně klidnější než v první třetině. Vidíme méně drsných zákroků.
34:50 Diváků se dnes dostavilo 385. To je hodně slušná účast.
31:50 Mikeš si připisuje další branku. Chodov odskakuje soupeři o další branku.
31:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Ondřej Mikeš, asistoval #26 Tomáš Sýkora (3:1)
29:40 Barák skvělým zákrokem likviduje jeden Tomašíkův pokus a o pár vteřin později i druhý ze stejné pozice.
28:39 Po dlouhé výhodě, která byla poskytnuta Boleslavi je vyloučen za sekání Kotlas.
25:45 Pluhař po nepovedeném pokusu spadl a přilehl Barákovu nohu. Vše se naštěstí obešlo bez komplikací a hra pokračuje.
23:05 Teď se míček nevešel do brány ani po Plíhalovo pokusu.
21:55 Tomašíkova střela mimo.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 9; Mladá Boleslav - 9.
19:43 Mikeš po dechberoucím sprintu s přehledem zavěsil pod víko jednoho 'šatňáka'. Chodov jde do vedení.
19:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Ondřej Mikeš, asistoval #78 Michal Strachota (2:1)
15:00 Kombinace tu je ale koncovka k vidění moc neni.
13:50 Další ostrý zákrok. Strachota leží a teče mu krev ze rtu. Chroust se mu omlouvá a hra bude po rozehrávce Chodova pokračovat.
12:13 Podhráský byl velmi tvrdě atakován. Hřiště opustil pouze s pomocí zdravotnice. Pluhař to teď opravdu přehnal a rozhodčí ho vyhazuje na trestnou lavici. Doufáme že Podhráský bude bude brzo zdráv.
11:40 Chroust dorážel před bránou. Obrana ho však rázně odstavila.
09:35 A zvoní tyč! Natov z výběhu trefuje brankovou konstrukci.
08:16 Mikeš si pověsil na záda protihráče, který odletěl daleko za mantinel. Rozhodčí vyhodnocuje situaci jako Mikešův faul.
06:38 Kološova záludná střela od půlky končí v horním rohu branky a máme srovnáno.
06:37 GÓL Technology Florbal MB! 1:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #11 Petr Kološ, asistoval #70 Petr Krzyžanek (1:1)
06:17 Sýkora sám proběhl celé hřiště a nekompromisně zavěsil.
06:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Tomáš Sýkora bez asistence (1:0)
05:14 Postrkování mezi Pluhařem a Mikešem rozhodčí bez rozmýšlení vyhodnotil jako hrubost a oba borci teď chladí své hlavy na trestné lavici.
02:55 Podhráský fauloval leč si to nemyslí. Rozhodčí ho však přesvědčil po rychlé debatě o opaku.
01:45 Ze začátku bylo k vidění několik ostřejších soubojů. Střel už tolik ne.
00:00 Dobrý podvečer vážení diváci. 24. kolo Tipsport Superligy si pro nás přichystalo opravdu pikantní souboj. Domácí Chodov, který ovládá tabulku se utká s druhou Boleslaví, která je jen o příčku pod ním. Máme tu tedy jeden z nejdůležitějších zápasů této sezóny. Nebudeme tedy už nic zdržovat a pojďme na to!