56
  • 56 55:42
    SK Jihlava

FBC Dobruška - SK Jihlava 4:1
branky: 7. Tereza Rešková, 19. Karolína Flídrová, 46. Magdaléna Bašová, 54. Diana Peterová - 51. Nikola Jandátová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Lucie Krýslová; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 15 - Kateřina Nováčková 22; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích Černého: Nástup do utkání byl z naší strany super, první třetina dobrá po všech stránkách a škoda jen, že jsme vyčerpaly síly v nekonečných oslabeních během druhé části, ztratily jsme tak tempo hry. Ve třetí části se nám ale povedlo dostat znovu do hry a vstřelit rozhodující branky. Díky soupeři za hru a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenérky hostí Horníčkové: Hrály jsme jako primadony, kterým neustále někdo ubližuje, místo toho, abychom se soustředily na výkon na hřišti. Prohrály jsme naprosto zaslouženě, aniž by se soupeř jakkoliv nadřel. Děkujeme soupeři za zápas, byť z jejich strany byl zbytečně vyhrocený a těšíme se na poslední vzájemný souboj základní části.
55:42 Timeout SK Jihlava
53:27 GÓL FBC Dobruška! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #25 Veronika Eimannová (4:1)
50:43 GÓL SK Jihlava! 3:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Nikola Jandátová, asistoval #3 Martina Svobodová (3:1)
45:32 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #27 Nikola Andršová (3:0)
41:48 Trestné střílení družstva SK Jihlava neproměnil #3 Martina Svobodová.
18:41 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Karolína Flídrová, asistoval #20 Jitka Fleglová (2:0)
06:27 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #30 Tereza Rešková bez asistence (1:0)