3:6
    Zuzana TRÁVNÍKOVÁ
    (Konečná)

FBŠ Jihlava - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  3:6
branky: 38. Kristýna Mikelová, 40. Kristýna Mikelová, 60. Zuzana Trávníková - 9. Tereza Lengálová, 10. Monika Jahodová, 17. Monika Jahodová, 18. Klára Jahodová, 32. Tereza Lengálová, 41. Petra Drápalová; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Šárka Domanská 40 - Anna Halasová 24; po třetinách: 0:4, 2:1, 1:1
59:59 Komentář trenéra hostí Jaroslava Hály - Rozhodla opět první třetina, další třetiny už jsme se nebyly schopni trefit do brány. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Komentář domácích (Zuzana Trávníková) - Dnes jsme totálně prospaly první třetinu, kdy nejsme schopné dát gól a naopak dostaneme branku z každé příležitosti. Bohužel jsme utkání dohrávaly navíc v sedmi hráčích a to se opravdu nedá uhrát. Florbalově to bylo naprosto otřesné utkání. Jdeme sbírat síly na další boje. Díky soupeřovi za zápas a přejeme hodně štěstí.
59:59 Střely ve třetí třetině: hosté- 14, domácí- 4.
59:15 GÓL FBŠ Jihlava! 3:6
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #77 Zuzana Trávníková, asistoval #10 Anna Konečná (3:6)
59:02 Prouzová úplně sama před brankou, ale nahrávka se k ní nedostala.
57:39 Jandová přerušila útok hostí.
54:39 Topičová vytáhla pěkný zákrok nohou.
53:23 Hosté několikrát za sebou nepřesně rozehrály, ale domácí nedokázaly šance využít.
51:17 Přibylová to dobře myslela na Mackovou, ale hráčka hostí situaci vystihla.
46:39 Šťastná zachytla rozehrávku hostí a pěknou střelou prověřila brankářku.
44:23 Hra je vyrovnaná.
40:32 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:6
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #11 Petra Drápalová, asistoval #16 Tereza Lengálová (2:6)
40:01 Buly pro domácí tým.
39:59 Střely na branku ve druhé třetině: hosté 9, domácí 14.
39:29 GÓL FBŠ Jihlava! 2:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #15 Kristýna Mikelová, asistoval #3 Tereza Šánová (2:5)
37:41 GÓL FBŠ Jihlava! 1:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #15 Kristýna Mikelová, asistoval #18 Petra Prouzová (1:5)
36:51 Další krásny výhoz Topičové, teď ovšem na Mackovou, která si posadila brankářku, ale netrefila branku.
33:04 Macková na Šťastnou, která trefuje bohužel další tyčku.
31:42 Krásná akce Trávníkové a Přibylové, bohužel Přibylová trefuje tyčku.
31:29 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:5
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #11 Petra Drápalová (0:5)
27:13 Jihlava se snaží jít do útoku, ale obrana hostí to moc nedovoluje.
25:36 Prouzová vymyslela krásnou nahrávku na Šánovou, která jí ale nedokázala zpracovat.
22:40 Přihrávku hostí zachytla Přibylová, ale na útok už nezbyla síla.
20:23 Topičová krásný výhoz na Trávníkovou, které v úniku sjel míček a zakončila jen do boční sítě.
20:01 Buly pro tým hostí.
19:59 Střely v první třetině: hosté-23, domácí 9.
17:45 Hosté dobře kombinují a Jihlava v malém počtu hráček nemá moc energie ještě útočit.
17:35 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:4
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #3 Klára Jahodová bez asistence (0:4)
16:29 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:3
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #13 Monika Jahodová, asistoval #4 Kateřina Salvet (0:3)
15:32 Macková krásně obhodila hráčku hostí a poslala pěknou nahrávku na Šťastnou, která dobrou střelou prověřuje brankářku hostí.
13:43 Hosté jsou aktivnější, Jihlava spíše brání.
11:59 Hosté trefují tyč domácí branky.
10:54 Pěkný zákrok Topičové.
09:34 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #13 Monika Jahodová, asistoval #9 Martina Horáková (0:2)
08:59 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:1
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #6 Pavla Buráňová (0:1)
05:10 Trávníkové sjel míček, který zachytla Prouzová a dobrou střelou vyzkoušela brankářku Halasovou.
02:01 Šťastná ve sprinterském souboji s Buraňovou, kterou dokázala předběhnout a prověřila brankářku hostí.
01:04 Prouzová teď zachránila domácí tým.
00:01 Dnešní buly pro tým hostí.
00:01 Vítáme Vás u dnešního zápasu.