8:5
    Veronika BEKEOVÁ
    (Minářová)

SK Jihlava - FTC Vysoké Mýto 8:5
branky: 7. Martina Svobodová, 12. Eva Mácová, 20. Vanda Fidrmucová, 25. Jana Pavlicová, 26. Eva Mácová, 27. Martina Svobodová, 34. Eva Mácová, 35. Martina Svobodová - 9. Andrea Šedová, 34. Martina Pokorná, 41. Martina Pokorná, 55. Lucie Kubištová, 57. Veronika Bekeová; rozhodčí: Jaroslav Štolc - David Podařil; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Kateřina Nováčková 22 - Kamila Husarčiková 9, Tereza Ondrová 12; po třetinách: 3:1, 5:1, 0:3
60:00 Střely po 3. třetině: domácí - 9, hosté - 9
60:00 Komentář trenérky domácích Urbanové: Po druhé třetině naprosto jasné utkání, ve třetí třetině selhání. V žádném zápase si nesmíme dovolit vypustit jakoukoliv třetinu. Nepředvedly jsme výkon, na který máme, proto to rychle zapomeneme a do dalších zápasů nastoupí jiný SK. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. A těšíme se na viděnou příští týden.
60:00 Komentář trenéra hostů Dejdara: Druhá třetina rozhodla zápas. Domácí tým trestal sebemenší chybku, kterou jsme udělaly. To nás stálo lepší výsledek. Musím pochválit holky, že makaly až do konce, a že jsme to soupeřům nedaly zadarmo. Děkuji soupeřům za zápas.
56:27 Timeout SK Jihlava
56:27 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #66 Veronika Bekeová, asistoval #18 Klára Minářová (8:5)
54:13 Kubištová teď po povedené akci hostujícího týmu zakončuje do odkryté branky.
54:12 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Lucie Kubištová, asistoval #66 Veronika Bekeová (8:4)
52:50 Nedvědová po tvrdém souboji s Bekeovou končí na zemi, nakonec však odkulhává z hřiště po svých.
52:10 Pálková si nyní počkala, a vystřelila nečekanou střelu mířící do spodní části branky, hostující golmanka si ale míček pohlídala.
49:32 Zahradníková prudkou střelou zavařila domácí golmance, míček však končí těsně vedle branky.
48:39 Dnešní utkání sleduje 38 diváků. Děkujeme!
45:54 Hosté se ze všech sil snaží ještě změnit stav skore, zatím však díky skvělým výkonům obrany a Nováčkové neúspěšně.
40:07 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Martina Pokorná, asistoval #12 Andrea Šedová (8:3)
40:07 Hosté vstupují do 3. třetiny ve značném tempu, a využívají hned svoji 1. šanci.
40:00 Střely po 3. třetině: domácí - 9, hosté - 9
40:00 Střely po 2. třetině: domácí - 9, hosté - 9
34:40 Svobodová však opět zasahuje, a parádní střelou kompletuje svůj hattrick v tomto utkání.
34:39 GÓL SK Jihlava! 8:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Martina Svobodová bez asistence (8:2)
33:36 Hostující nečekali s odpovědí na 7. gol Jihlavy dlouho. a po sedmi sekundách Pokorná trefuje míček do pravé šibenice.
33:35 GÓL FTC Vysoké Mýto! 7:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Martina Pokorná, asistoval #38 Kristýna Minářová (7:2)
33:28 GÓL SK Jihlava! 7:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #13 Eva Mácová, asistoval #8 Michaela Boháčková (7:1)
30:10 Hra nyní vypadá, jako by domácí tým pokračoval v přesilové hře, a bránící i golmanka mají spoustu práce s pokusy Jihlavy.
26:52 Timeout FTC Vysoké Mýto
26:52 GÓL SK Jihlava! 6:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Martina Svobodová, asistoval #16 Tereza Sedláčková (6:1)
26:52 Střídání brankáře. Nový brankář #62 Tereza Ondrová družstva FTC Vysoké Mýto
26:52 Svobodová využívá početní výhodu a navyšuje jihlavský náskok.
25:37 Ihned po 5. gólu Jihlavy zde máme 1. vyloučení na straně hostů.
25:12 GÓL SK Jihlava! 5:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #13 Eva Mácová, asistoval #27 Tereza Češková (5:1)
24:30 GÓL SK Jihlava! 4:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #18 Jana Pavlicová, asistoval #96 Marie Kacetlová (4:1)
24:30 Pavlicová se dokázala dostat ke střele i přes těsné bránění hostujících hráček, a navyšuje tak náskok Jihlavy.
22:20 Na začátku 2. třetiny se oba týmy dostaly do tempa, a hra se přelévá ze strany na stranu.
20:00 Střely po 1. třetině: domácí - 11, hosté - 9
19:31 Bednářová si na středu hřiště prokličkovala přes 2 hráčky, a na poslední chvíli předala míček Fidrmucové, ta skoruje do prázdné branky.
19:30 GÓL SK Jihlava! 3:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #14 Vanda Fidrmucová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (3:1)
16:51 Češková z rozehrávky nahrává Svobodové, její střelu však zablokovala obránkyně hostů.
15:23 Šedová nyní z předbrankového prostoru vystřelila prudkou střelou zápěstím, Nováčková ale, naštěstí pro domácí, míček vyrazila helmou.
13:32 Mácová již po druhé otestovala pozornost golmanky, tentokrát se ale Huskarčíkové podařilo míček vyrazit.
11:15 Tvrdý souboj u mantinelu nakonec vyhrála Sedláčková, od které se míček dostal k Mácové, která zakončuje jistou střelou za záda Husarčíkové.
11:14 GÓL SK Jihlava! 2:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #13 Eva Mácová, asistoval #16 Tereza Sedláčková (2:1)
08:30 Další útok hostujícího týmu už však Jihlava odvrátit nedokázala, a hosté střelou k tyčce vyrovnávají.
08:29 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #12 Andrea Šedová, asistoval #10 Martina Pokorná (1:1)
08:00 Poulová po individuální akci na středu hřiště vystřelila, jihlavská obrana má ale zatím vše pod kontrolou.
06:25 GÓL SK Jihlava! 1:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Martina Svobodová, asistoval #18 Jana Pavlicová (1:0)
05:50 Minářová od mantinelu zkouší překvapit domácí brankářku, Nováčková ale míček vyráží.
04:32 Syslová rozjela krásnou přihrávkou na Pavlicovou další útočnou akci, její střela ale končí v ruce golmanky..
03:43 Jihlava vyvíjí tlak na branku hostů, obě střely od poloviny ale zablokovala obrana hostujícího celku.
00:52 Domácí tým se pokusil o rychlou rozehrávku na své útočné polovině, hosté si však vše pohlídali, a hra se přenesla na druhou stranu.