(Foffová)
  • 58 57:23
    IBK HK

FTC Vysoké Mýto - IBK Hradec Králové 6:3
branky: 4. Lucie Buvalová, 12. Lucie Prokešová, 14. Lucie Prokešová, 33. Barbora Zahradníková, 41. Eva Juříková, 58. Eva Juříková - 8. Niké Hazuková, 21. Lucie Hock, 48. Eliška Buchalová; rozhodčí: Lenka Jansová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 21 - Kristýna Vrkoslavová 16; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:1
59:59 Komentář trenéra hostí: Hrajeme to poslední dobou jak fotbalová Sparta. Nějakou kvalitu tam máme, ale daří se nám jí většinu zápasu poměrně dobře skrývat. Asi je to o jednom zápasu, který zlomíme silou, sundáme ze sebe tu deku a naskočíme zase na vítěznou vlnu. Díky holkám za nasazení a soupeři za zápas.
59:59 Komentář trenéra Domácích: Konečně zasloužené vítězství, Všem hráčkám patří velká pochvala za nasazení a bojovnost. Děkujeme soupeři za zápas.
57:46 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Eva Juříková, asistoval #2 Aneta Foffová (6:3)
57:23 Timeout IBK Hradec Králové
57:00 Poslední tři minuty.
53:42 Timeout FTC Vysoké Mýto
53:42 Mýto přišlou s oddechovým časem, pokouší se přerušit tlak Hradce.
50:00 Domácí tlak nepřinesl žádnou směnu ve skóre.
47:48 GÓL IBK Hradec Králové! 5:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #27 Kristýna Jarešová (5:3)
47:48 Nakonec tu máme snížení po pěkné sehrávce Hradce.
46:39 Oslabení domácí začali aktivně, Hradci se nedaří držet míček na polovině Mýta.
45:00 Tempo hry se od první třetiny zvedlo, nakonec vidíme docela zajímavý zapas.
40:43 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Eva Juříková, asistoval #18 Klára Minářová (5:2)
32:33 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Barbora Zahradníková, asistoval #12 Andrea Šedová (4:2)
32:33 Krásná střela znamená navýšení skóre pro domácí.
29:01 Tyčka po střele hostí.
27:26 Domácí tým se brání úspěšně.
25:39 Neuznaný gól domácího týmu, poté co hráčka Mýta zametla míček do brány i s prsty hostující gólmanky.
24:33 Jasná příležitost na vyrovnání, naštěstí pro domácí netrefila bránu.
22:00 Hradec zvýšil obrátky, Mýto zatím nestíhá.
20:19 GÓL IBK Hradec Králové! 3:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #20 Lucie Hock bez asistence (3:2)
20:19 První akce hostí přináší gól na 3:2.
19:55 Brejková situace domácích po tlaku hostí, gól nepřinesla. Tím končí první třetina.
17:00 Nepřesnosti na obou stranách.
14:50 Zajímavá situace před bránou domácích. Naštěstí bez gólu.
13:03 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 Lucie Prokešová, asistoval #68 Eva Juříková (3:1)
12:36 Uvidíme první přesilovou hru domácích.
11:38 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 Lucie Prokešová, asistoval #18 Klára Minářová (2:1)
10:30 Hraje se v klidu, nic zvláštního se neděje.
07:59 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #6 Niké Hazuková, asistoval #12 Sabina Labudová (1:1)
07:59 Na 'krásné' góly máme srovnáno. 1:1
04:07 Míčky ze strany hostí lítají těsně kolem brány, ani jeden pokus však mezi tři tyče nemířil.
03:02 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Lucie Buvalová, asistoval #68 Eva Juříková (1:0)
03:02 První 'střela' na branku hostí končí gólem.
02:00 Hraje se spíše na vyčkávanou, ani jedna střela nemířila na bránu.
00:01 Vítáme diváky u online zápisu.