6:3
    Vanda FIDRMUCOVÁ
    (Češková)

SK Jihlava - FBC Dobruška 6:3
branky: 3. Kateřina Bednářová, 23. Martina Svobodová, 26. Kateřina Bednářová, 32. Eva Mácová, 51. Marie Kacetlová, 58. Vanda Fidrmucová - 23. Adéla Vávrová, 31. Jitka Fleglová, 54. Diana Peterová; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Kateřina Nováčková 25 - Dominika Flídrová 28; po třetinách: 1:0, 3:2, 2:1
59:59 Komentář trenéra hostů pana Černého: V dnešním zápase rozhodly naše individuální chyby, které domácí nekompromisně trestaly, když se k tomu přidá naše střelecká impotence a neproměňování vyložených šancí, je nám na nic zdánlivá herní převaha a nemůžeme se o úspěchu v zápase vůbec bavit. Doufám, že se brzy naladíme zase na vítěznou vlnu, protože z posledních osmi zápasů jsme zatím body většinou dost lacině darovaly. Díky soupeři za hru.
59:59 Komentář trenérky domácích Andrey Urbanové: Za nás velmi vydřená výhra, utkání bylo plné nepřesností na obou stranách. Jsme velmi rádi za vítězství a doufám, že v pátek navážeme. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
57:43 GÓL SK Jihlava! 6:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #14 Vanda Fidrmucová, asistoval #27 Tereza Češková (6:3)
57:43 To se nyní povedlo Fidrmucové, která si golmanku hostu vychutnala, a po hezké kličce backhandem upravuje skore.
54:50 Po timeoutu domácích se Jihlava opět vrací do původního tempa, a hodlá tento gol Dobrušce oplatit.
53:05 Timeout SK Jihlava
53:05 GÓL FBC Dobruška! 5:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (5:3)
53:05 Jihlava je nyní prudce nespokojená s golem Dobrušky, Nováčková ležela na zemi zablokovaná hráčkou hostů a nemohla proti střele Peterové nic dělat, rozhodčí však svůj názor nemění.
50:46 Hra je teď velmi tvrdá z obou stran, a začíná spíše připomínat hokej,
50:42 GÓL SK Jihlava! 5:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Marie Kacetlová bez asistence (5:2)
50:42 Kacetlová nyní předvedla skvělý samostatný únik a dostala míček až do svatyně hostujících.
50:02 Kacetlová se Svobodovou nyní podnikly krásnou akci na ose hřiště, Svobodová ale backhandem trefila pouze mantinel vedle branky hostů.
47:36 Fidrmucová poslala nádhernou přihrávku mezi nohama Bednářové, ta však míček poslala těsně mimo branku.
45:55 Domácím se podařilo početní výhodu hostů ubránit, a hned po naskočení Sedláčkové do pole začínají útočit.
43:49 Tým Dobrušky je nyní extrémně ofenzivní a tvrdě napadá Jihlavu, podařilo se jim tak vybojovat vyloučení pro jihlavský tým, a zahrají si dnes už 3. přesilovou hru.
41:23 Hosté jsou již v plném počtu a daří se jim držet míček na jejich útočné polovině.
39:32 Opakuje se stejná situace jako z minulé třetiny, domácí opět hrají přesilovku, a nastoupí v ní i do poslední třetiny.
34:43 Jihlava nyní vyvíjí velký tlak na branku Dobrušky, Bednářová se (zatím neúspěšně) pokouší dvěma střelami o zkompletováni hattricku.
31:07 GÓL SK Jihlava! 4:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #13 Eva Mácová, asistoval #9 Eliška Lubenská (4:2)
31:07 Mácová si to však nenechala líbit a zakončila za záda golmanky hostů.
30:37 GÓL FBC Dobruška! 3:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #7 Nikola Čížková (3:2)
30:37 Růžičková využila přesilové hry a Jihlava drží opět náskok pouze jednoho golu.
29:29 Hra se nyní přelévá se strany na stranu.
26:30 Naše vedoucí týmu-brněnská inženýrka- je po dnešní probdělé noci extrémně pozitivně naladěná a vypadá ještě lépe než kdykoli předtím. Asi by noci měla probdít častěji.
25:08 Bednářová střílí po krásné přihrávce od Rychlé svůj druhý gol do odkryté brány..
25:07 GÓL SK Jihlava! 3:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #17 Tereza Koumarová (3:1)
22:32 Vávrová neváhala s odpovědí, a 10 sekund od druhého golu Jihlavy opět snižuje na jednobrankový rozdíl.
22:31 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #69 Michaela Ulbrichová (2:1)
22:22 Svobodové se povedla krásná individuální akce, a zakončila ji střelou do pravé šibenice.
22:21 GÓL SK Jihlava! 2:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Martina Svobodová bez asistence (2:0)
20:55 Hosté jsou již v plném počtu a snaží se o vyrovnání stavu utkání.
20:14 Rychlá se v posledních vteřinách přesilovky pokusila o překvapení hostující golmanky, ta však střelu vyráží pryč z nebezpečného prostoru.
19:02 Do konce první třetiny už zbývá pouze necelá minuta, a domácí se pokouší využít početní výhody.
16:23 Svobodová si dokázala vytvořit volný prostor u mantinelu, a vyslala nebezpečnou ránu zápěstím k brance hostů, obrana Dobrušky však odvádí dobrou práci a střela se ke golmance nedostala.
15:45 Kacetlová zablokovala střelu hostů, a pokusila se o samostatný únik, hostující celek si ji však dokázal ohlídat.
12:57 M. Bašová se pokusila o nečekanou střelu z otočky, naštěstí pro Jihlavu však těsně míjí spodní část svatyně domácích.
10:41 Domácí dokázali přesilovku hostů bez větších problémů ubránit, a Kastnerová je již zpátky na hřišti.
08:41 Po souboji Kastnerové u mantinelu, který byl posouzený za nedovolený, tady máme první přesilovou hru hostujícího celku,
07:20 Pavlicová svádí souboj u mantinelu na útočné polovině Jihlavy, končí však za mantinelem, naštestí se ale v pořádku zvedá.
06:00 Hostující tým se snaží vyvinout tlak na branku domácích, Jihlava si však zatím vše pečlivě hlídá.
05:30 Bednářová vysílá svou druhou střelu téměř od půlky hřiště, míček však bránu minul a pokračuje se v rychlé hře přelévající se ze strany na stranu.
02:39 GÓL SK Jihlava! 1:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #14 Vanda Fidrmucová (1:0)
02:39 Domácí dokázali proměnit hned první výraznější šanci, a otevírají tak skore dnešního utkání.
01:50 Hosté hned ve druhé minutě vyzkoušeli pozornost domácí golmanky Nováčkové, ta měla však míček plně pod kontrolou.