3:11
    Anna KONEČNÁ
    (Jandová)

FBŠ Jihlava - Florbal Vsetín 3:11
branky: 20. Zuzana Trávníková, 24. Anna Korešová, 60. Anna Konečná - 4. Markéta Martinková, 18. Sára Seevaldová, 26. Tereza Goláňová, 30. Eva Urbášková, 30. Monika Mikšíková, 32. Barbora Maštalířová, 33. Renata Jašková, 40. Sára Seevaldová, 47. Sára Seevaldová, 57. Tereza Goláňová, 57. Tereza Goláňová; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Adam Hofhansl; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Martina Miksová 36 - Veronika Ištvánková 8, Kateřina Šimková 6; po třetinách: 1:2, 1:6, 1:3
59:59 Komentář trenéra domácích ( Trávníkové )- Od nás 1. třetina dobře odehraná. Od 2. třetiny ubývaly síly a proto jsme dostávaly zbytečné góly. Komentář trenéra hostí ( Seevalda )- Kdyby se dostávaly body za 1. třetinu zaslouženě by je získaly domácí. Ve 2. třetině jsme malinko zlepšily pohyb a produktivitu. To nám do dalších utkání stačit nebude. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Střely na branku po 3. třetině: Jihlava-7, Vsetín 14.
59:21 GÓL FBŠ Jihlava! 3:11
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #10 Anna Konečná, asistoval #9 Šárka Jandová (3:11)
58:54 Pěkná střela Lisové, ale brankářka hostí pozorná.
56:41 GÓL Florbal Vsetín! 2:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 Tereza Goláňová, asistoval #22 Sára Seevaldová (2:11)
56:41 Tereza Goláňová si k dnešním narozeninám také připisuje hattrick.
56:04 GÓL Florbal Vsetín! 2:10
53:46 Jihlava nám v druhé přesilovce opět moc neukázala.
51:46 Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil #44 Aneta Lisová.
49:01 Šťastná to teď dobře myslela na Lisovou, ale přihrávka byla moc krátká.
46:42 GÓL Florbal Vsetín! 2:9
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #25 Kateřina Sedláčková (2:9)
46:42 Kapitánka hostí Seevaldová si připisuje hattrick.
45:50 Lisová to teď krásně myslela na Přibylovou, bohužel nahrávka byla dlouhá.
42:00 Další střela Trávníkové bohužel nad.
41:47 Pěkná střela Mikšíkové, Miksová chytá.
40:01 Buly pro domácí tým.
39:59 Střely na branku po 2. třetině: Jihlava-6, Vsetín-16.
39:54 GÓL Florbal Vsetín! 2:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #9 Markéta Martinková (2:8)
39:54 Vsetín ještě pár vteřin před koncem 2. třetiny upravuje skóre.
39:09 Brankářka hostí zatím chytá co se dá.
38:58 Domácí teď měly několik pěkných akcí.
36:24 Šťastná teď svedla sprinterský souboj s hráčkou hostí ve kterém byla rychlejší a ještě poslala pěknou nahrávku na Lisovou, která ovšem trefila pouze brankářku.
35:14 Jihlava pouze brání.
33:05 Velmi mladý tým Vsetína ukazuje své kvality.
32:15 GÓL Florbal Vsetín! 2:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Renata Jašková, asistoval #2 Barbora Maštalířová (2:7)
31:55 Vsetín roztočil svůj kolotoč a domácí jen brání.
31:50 GÓL Florbal Vsetín! 2:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #2 Barbora Maštalířová bez asistence (2:6)
30:10 Vsetín teď využívá každé chyby domácích.
29:47 GÓL Florbal Vsetín! 2:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #14 Monika Mikšíková, asistoval #2 Barbora Maštalířová (2:5)
29:06 GÓL Florbal Vsetín! 2:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #5 Tereza Goláňová (2:4)
29:06 Nádherně teď tým hostí kombinoval a Urbášková vymetla horní růžek.
27:20 Domácí hráčky opět blokují několik střel.
25:07 GÓL Florbal Vsetín! 2:3
25:07 Vsetín pěkně kombinoval v přesilovce a odskakuje o jednu branku.
23:26 GÓL FBŠ Jihlava! 2:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #11 Anna Korešová, asistoval #77 Zuzana Trávníková (2:2)
23:26 Pěkná nahrávka Trávníkové na Korešovou, která přesně umístila míček.
22:00 Jihlava až teď na míčku, který ovšem hned zahazuje.
21:32 Vsetín začal druhou třetinu velmi aktivně.
20:01 Buly pro domácí tým.
19:59 Střely na branku po 1. třetině: Jihlava-4, Vsetín-17.
19:12 GÓL FBŠ Jihlava! 1:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #77 Zuzana Trávníková z trestného střílení (1:2)
19:12 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Kateřina Šimková družstva Florbal Vsetín
19:12 Jihlava snižuje na rozdíl jedné branky.
18:00 Trávníková končí po druhé ve stejném místě za mantinelem.
17:28 GÓL Florbal Vsetín! 0:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #2 Barbora Maštalířová (0:2)
16:56 Jihlava má velmi nepřesné nahrávky.
15:30 Domácí dobře blokují střely Vsetína.
13:15 Hosté kombinují, ale netrefují prázdnou bránu.
11:44 Trávníková v šanci, ovšem netrefuje branku.
11:01 Hosté jsou ve většině soubojích rychlejší.
07:05 Nepřesné nahrávky Jihlavy posílají Vsetín do přečíslení, ovšem Vsetín zatím nevyužívá.
05:10 Hosté jsou velice aktivní.
04:09 Domácí v přesilovce moc nepředvedly.
03:15 GÓL Florbal Vsetín! 0:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #9 Markéta Martinková bez asistence (0:1)
01:58 Na míčku teď spíše tým hostí.
01:45 Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:01 Buly pro tým hostí.