7:3
    Nikola DOMONKOSOVÁ
    (Honcová)

itelligence Bulldogs Brno - IBK Hradec Králové 7:3
branky: 6. Yvona Dostálová, 7. Anna Bachratá, 28. Michaela Žáková, 38. Hana Pokorná, 45. Simona Némethová, 47. Michaela Žáková, 58. Nikola Domonkosová - 10. Sabina Labudová, 13. Kristýna Jarešová, 31. Eliška Buchalová; rozhodčí: Michal Havelka - Lukáš Paták; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 21 - Lenka Remešová 33; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:0
60:00 Komentář trenéra hostí Josefa Janečka: Do půlky zápasu vyrovnané utkání, poté domácí začali proměňovat své šance. Děkuji hráčkám za výkon.
60:00 Komentář trenéra domácích Roberta Honce: Napínavý a vyrovnaný zápas až do poloviny třetí třetiny. Od druhé třetiny jsme zlepšili obranu a soupeř se do dobrého zakončení příliš nedostával. Ve třetí třetině se nám podařilo proměnit většinu šancí. Soupeři děkujeme za skvělý zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely celkem: iBB: 40, HK: 24.
60:00 Střely ve 3.třetině: iBB: 12, HK: 3.
59:16 Utkání se dohrává za hlasitého projevu domácích fanoušků.
58:13 Buldočky v útočném pásmu a Detková opět s batohem na zádech.
57:55 Dohnalová se vytočila z rohu a ohrozila Dvořáčkovou.
57:17 Další střela Domonkosové z výběhu už končí v brance.
57:16 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 7:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #79 Nikola Domonkosová, asistoval #24 Kateřina Honcová (7:3)
57:04 Útočný faul Jarešové a hrají Buldočky.
56:09 Po delší době měla práci Dvořáčková když maskou vyráží střelu Kohoutové.
55:19 Detková si na zádech vodí dvě protihráčky jako Žigo Pálffy v nejlepších letech.
54:33 Hradec se pustil do osobní obrany.
54:32 Timeout IBK Hradec Králové
54:09 Dostálová s Domonkosovou dobře napadají, ale šanci vychytala Remešová.
52:28 Obrovská vystihla rozehrávku Hradce, ale pak bohužel sekla Remešovou a šance končí.
52:05 Miholová si sama nafackovala míčkem do oka a jde střídat.
51:17 Štěrbová s Žákovou zkoušely stejný signál jako při šesté brance, ale teď to nevyšlo.
48:20 Ze stejného místa jako před chvílí Némethová nyní střílela i Zamazalová, ale chyběla ta přesnost.
47:47 Buchalová nervózně okesala Vlachovou mimo dohled rozhodčích.
47:09 Remešová maskou vyrazila střelu Domonkosové přímo před Dostálovou, které se dorážka nezdařila.
46:18 Žáková byla úplně volná na středu kam také dostala přesnou nahrávku od Štěrbové, pak už to bylo jen o tom trefit prázdnou branku.
46:17 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #16 Hana Pokorná (6:3)
45:59 Bachratá dlouho váhala se střelou až ji Košková zablokovala.
44:21 Némethová si hezky skočila do volného prostoru kam dostala nahrávku od Obrovské a střelou dvacet nad led zvyšuje domácí vedení.
44:20 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #33 Simona Némethová, asistoval #69 Regina Obrovská (5:3)
43:00 Detková miešá za brankou Hradce.
42:30 Domácí oplácí stejnou mincí, ale chybí zakončení na branku.
41:30 Hradec od začátku třetiny v tlaku.
40:01 Štěrbová vyhrává úvodní buly třetí třetiny.
40:00 Střely ve 2.třetině: iBB: 10, HK: 6.
38:44 Pohlodková krosem našla Némethovou, které střela moc nesedla.
38:24 Jako malinu chytá Remešová střelu Honcové ze středu.
37:54 Teď si domácí poradily velice rychle a Štěrbová po nahrávce Honcové překlápí vedení na domácí stranu.
37:53 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #16 Hana Pokorná, asistoval #24 Kateřina Honcová (4:3)
37:51 Žáková začíná dělat Hradci problémy a proto si Miholová pomohla dalším faulem za dvě.
37:19 Žáková svojí střelou rozvlnila boční síťku branky.
37:08 Remešová vyráží tečovanou střelu Némethové.
36:12 Buchalová je na hřišti a krom jedné střely od Žákové jsme další zakončení od domácích neviděli.
34:12 Buchalová všemožně osekala svoji protihráčku a jde si odpočinout a ještě se pokusila býti drzá směrem k rozhodčím.
33:28 Bachratá fantasticky vydřela v souboji míček a předložila ho Žákové, která trefuje tyčku.
32:31 Košková vymetla bloky Némethové.
31:21 Domonkosová vystřelila z výběhu a její střela jen těsně míjí branku Remešové.
30:34 Buchalová z blízka prostřeluje golmanku domácích a vyrovnává.
30:33 GÓL IBK Hradec Králové! 3:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #26 Monika Pešková (3:3)
30:22 Jarešová dostala dobrou nahrávku na střed, ale střílí jen do Dvořáčkové.
28:52 Košková si vodí míček alá Pája Břínek a domácí jí ho nemohou odebrat.
27:17 Žáková využívá fatálu Tomečkové za vlastní brankou a po zemi míček zasunula za Remešovou.
27:16 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková bez asistence (3:2)
26:19 Dvořáčková chytá střelu Koškové.
25:22 Šarounová na hřišti.
25:02 Obrovská natáhla ke střele, ale ta letí mimo.
24:28 V šanci byla zatím jen hradecká Buchalová.
23:22 Domácí mají šanci zvrátit výsledek na svoji stranu při vyloučení Šarounové.
20:00 Střely v 1.třetině: iBB: 18, HK: 15.
19:42 Dostálová vybojovala volný úder v dobré pozici, ale jeho rozehrávka končí v rohu hřiště.
18:00 Poslední dvě minuty druhé třetiny a stále se neděje nic zajímavého.
15:00 Oba týmy opět čekají na chybu soupeřek.
12:23 Slabší chvilka Dvořáčkové, pouští mezi nohy střelu po zemi od Jarešové.
12:22 GÓL IBK Hradec Králové! 2:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #27 Kristýna Jarešová, asistoval #71 Denisa Dunajčáková (2:2)
11:48 Buchalová v dlouhém výběhu a nakonec střílí po zemi vedle.
11:00 Hra nyní ztratila na tempu a je to spíše o náhodě co se komu na hřišti povede.
09:06 Labudová snižuje dorážkou z malého brankoviště.
09:05 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Sabina Labudová, asistoval #87 Kristýna Šarounová (2:1)
06:50 Bachratá střílí z běhu výstavně do víka kam Remešová nemohla dosáhnout.
06:49 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #77 Anna Bachratá, asistoval #16 Hana Pokorná (2:0)
06:28 Zamazalová namazala a Kohoutová dobře střílí po zemi.
05:54 Pohlodková vystřelila z volného úderu a její střelu v pohodě doráží Dostálová.
05:53 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #23 Yvona Dostálová, asistoval #5 Veronika Pohlodková (1:0)
05:51 Buldočky opět v útočném pásmu.
04:47 Nyní měla práci Dvořáčková, před brankou byla trma vrma, ale míček s ke golmance nakonec cestu našel.
04:17 Bachratá střílí od půlky a ukončuje tak zámek domácích.
03:41 Štěrbová našla na středu volnou Žákovou a ta střílí nepřesně.
03:00 Remešová vyrazila střelu Štěrbové a Detková se nedostala k dorážce.
02:22 Knotková učebnicově odebrala míček Dunajčákové s rozehrává na kolegyni Bachratou.
01:42 Domonkosová střílí z výběhu od mantinelu.
01:09 Úvodní minutu byly hráčky Hradce v útočném pásmu, střely zatím domácí blokují.
00:25 Hosté mají volný úder, Dunajčáková je zblokovaná.
00:01 Buly pro Hradec.
00:00 Dobrý den! Vítáme Vás u textového online přenosu z 1.ligy žen skupiny východ. V rámci 20.kola soutěže se dnes utkají domácí itelligence Bulldogs Brno s IBK Hradec Králové.