• 59 58:47
    3:6
    (Řepková)

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:6
branky: 17. Adéla Bočanová, 28. Monika Slavíková, 45. Hana Poláková - 1. Eva Krauskopfová, 15. Petra Beránková, 27. Eva Krauskopfová, 41. Tereza Urbánková, 44. Martina Řepková, 59. Tereza Urbánková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 643; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 45 - Kristýna Provázková 23; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:3
60:00 Komentář trenéra hostí Lukáše Procházky: Obrovské trápení v koncovce, zásluhou jak vynikají gólmanky, tak naší zbrklosti při zakončení, zapříčinilo, že zápas byl vyrovnaný až do poloviny poslední třetiny. Jsme rádi, že jsme na rozdíl od loňska zvládli utkání za 3 body.
60:00 Komentář trenéra domácích Pavla Krbce: Dnes jsme se utkali s ambiciózním soupeřem, který určitě míří v letošní sezóně vysoko. Jsme rádi, že se nám podařilo Chodov dvě třetiny potrápit, škoda branek na začátku třetí i první třetiny. Rád bych pochválil hráčky za předvedený výkon, na kterém se dá stavět do dalších utkání v sezóně a děkuji divákům za skvělou atmosféru a soupeři za férový zápas.
60:00 Střely celkem: 26:51
60:00 Střely ve 3. třetině: 9:10
60:00 Nejlepší hráčky utkání Hana Poláková a Tereza Urbánková přebírají ocenění z rukou šéfa CEVRO INSTITUTU pana Ladislava Mrklase.
58:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Tereza Urbánková, asistoval #22 Martina Řepková (3:6)
58:47 Urbánková zřejmě definitivně rozhoduje o vítězi dnešního OPEN AIR utkání.
58:26 Chodov stále na míčku.
57:55 Kreisingerová vychytala Suchou i Frantíkovou.
57:36 Chodov má rozehrávku v útoku.
57:03 Chodov v plném počtu.
56:02 Domácím se přesilovka zatím vůbec nedaří. Jediné šance měla zatím chodovská Urbánková.
55:03 Hostující trenérka Marešová s vyloučením absolutně nesouhlasí.
53:37 Útočný faul Tožičkové.
53:23 Opět série nepřesností na obou stranách.
52:44 Chodov se teď další nepřesností sám vyhnal z útočného pásma.
51:37 Suchá fauluje během napadání. Bohemka rozehrává.
50:42 Nadějné chodovské přečíslení 3 na 2 končí nepřesnou přihrávkou.
50:11 Císařová to teď zkoušela individuálně svými kličkami, na druhé straně střílí do Kresingerové Suchá.
49:11 Bočanová chtěla vysunout Polákovou do samostatného úniku, té však míček přeskočil čepel.
48:32 Teď to bylo nahoru dolů plné nepřesností v útoku.
47:11 Bohemka chce svojí hru teď hodně zjednodušit.
45:41 V šanci Zlámalová s Reischlovou.
45:13 Zámek Chodova končí střelou Krauskopfové vysoko nad.
44:53 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #67 Veronika Loudová (3:5)
44:53 Kapitánka domácích Poláková snižuje ze své pozice na levém křídle.
44:21 Domácí reagují na gólový nástup Chodova a stahují sestavu na 2 lajny.
43:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #16 Tereza Urbánková (2:5)
43:11 Eliška Nová chtěla vyvézt míček z obrany, přišla však o něj a brejk 2 na 1 řeší Urbánková s Řepkovou ukázkově.
43:02 Beránková si nechala zatejpovat kotník a doráží před Kresingerovou.
42:37 Slavíková přestřelila.
41:58 Kresingerová teď zkrotila nebezpečnou střelu Jirákové.
40:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Tereza Urbánková, asistoval #9 Nela Jiráková (2:4)
40:41 Urbánkové pumelice se odrazila od vnitřní tyčky a Chodov tak hned na začátku třetiny odskakuje.
40:00 Střely ve druhé třetině: 9:21
39:45 Bočanová v situaci 3 na 2 jen do Tožičkové, ta rychle vyráží s Řepkovou a Urbánkovou do protiútoku 3 na 1. Ani ten však brankou nekončí.
39:22 Ze hřiště odchází zraněná Beránková. Vypadá to na zranění kotníku.
38:49 Střela Slavíkové z volného úderu byla zblokována.
38:10 Střela domácí Nové byla zblokována.
37:15 Kresingerová si teď poradila se střelou Pláškové i dorážkou Suché. Hosté teď byli blízko zvýšení náskoku.
36:33 Tožičková namazala na střed Jarešové, protiútok domácích zakončuje střelou Andrlová.
36:10 Kapitánka domácích Poláková zpět na hřišti.
35:51 V brejku Zlámalová, Provázková však byla rychlejší a chytila míček nohama.
35:20 Zmatky v domácí obraně gólem nekončí.
34:50 Střela Řepkové z výběhu mimo.
34:05 Skákavá střela Jarešové, před brankou se snažila dorážet Slavíková.
33:43 Pěkná akce Višvaderové a Reischlovou, hostující brankářka chytá.
33:27 Chodov hraje již delší čas pouze na 2 elitní formace.
32:50 Pokus o únik Káji Suché dokázala domácí obrana eliminovat.
32:01 Chodov teď nedokázal využít nadějné přečíslení.
31:20 Střelu Tožičkové vyráží Kreisingerová.
30:51 Místo indisponované Polákové se na hřišti objevuje Heráková.
28:51 Slavíková hraje dnes velmi dobře a dělá hostům problémy.
28:24 Domácí Poláková inkasovala tvrdý úder.
27:12 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #27 Veronika Radová (2:3)
27:12 Rychlý útok Bohemky po přihrávce Radové zakončila nekompromisně Monika Slavíková.
26:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Eva Krauskopfová, asistoval #16 Tereza Urbánková (1:3)
26:48 Chodov lehce skóruje z volného úderu z rohu
26:42 Střelu Jůzové z krátkého výběhu Kresingerová vytěsňuje do autu.
25:53 Kadidlová měla příležitost k dorážce.
25:37 Ukázkové zdvojení Slavíkové s Andrlovou. Rozhodčí pískají Chodovu zdržování.
25:06 Císařová teď dvakrát obrala čistě o míček Řepkovou.
24:23 Tožičová vystihla útok Bohemky a vyslala kolmicí do šance Urbánkovou. Ta však byla zblokována.
23:23 Po vymazlené přihrávce Slavíková se Radová ocitla sama před Provázkovou. Srovnat se jí však nepodařilo.
22:22 První lajna domácích Bočanová, Kadidlová, Poláková teď zatlačila hosty.
21:33 Další souboj Urbánková Kreisingerová vítězně pro domácí brankářku.
21:11 Po přihrávce Reischlové střílela Eliška Nová, její střelu bohužel blokuje Zlámalová.
20:23 Střelu Tožičkové vyráží Kresingerová.
20:01 Buly v druhé třetině pro Chodov.
20:00 Střely na branku: 8:20
19:50 Domácí v plném počtu a v útoku.
19:17 Kresingerové se bleskově přesunula do střely Tožičkové.
19:02 Urbánková trefuje břevno.
18:46 Bohemka zatím pozorně brání.
17:16 Další střela Jirákové z dálky.
16:51 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová z trestného střílení (1:2)
16:51 Po faulu na Slavíkovou má Bohemka příležitost snížit z trestného střílení.
16:51 Bočanová zkušeně na mrtvou nohu Provázkové.
16:13 Závar před brankou hostí v podání třetího útoku domácích Slavíková, Radová, Jarešová.
15:52 Reischlová vybojovala rozehrávku z rohu pro domácí.
15:02 Domácí mohli snížit, střela Kadidlové končí na tyčce.
14:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (0:2)
14:26 Hnátová koukala jen na míček a pro volnou Beránkovou bylo snadné zamést míček po zemi do branky.
14:01 Útočná snaha Beránkové končí jejím faulem.
13:40 Dobré napadání Radové a Slavíkové.
12:55 Střelu Jirákové domácí brankářka dobře viděla.
11:55 Pěkná kombinace první lajny Bohemky, kterou zakončovala Šindelářová.
11:23 Po mantinelu postupující Jarešovou zastavila nedovoleně Vrbová.
10:49 Zblokovaná střela domácí Višvaderové.
10:21 Střelu Urbánkové lehce chytila Kreisingerová.
09:22 Kombinace Bočanové s Šindelářovou k úspěchu nevedla.
08:33 V dobré šanci se teď ocitla Plášková a vzápětí po ní Suchá. Kresingerová si připisuje další zákroky.
08:01 Kadidlová zkoušela potrestat chybu hostí, bohužel pro Bohemku netrefila bránu.
07:22 Urbánková to teď několikrát zkoušela, ale vždy byla zblokována.
06:32 Chodov je zatím rychlejší a agresivnější.
05:52 Střelu Belicové zblokovala Hnátová.
05:22 Frantíková natáhla z dálky, Kresingerová chytá.
04:55 Po střele Svačinové dorážela Peštová vedle.
04:39 Střela Řepkové z první z křídla byla domácí obranou zblokována.
02:33 Suchá sama před Kresingerová, nicméně jen do břicha gólmanky.
02:10 Zajímavá standardka pro Chodov. Kresingerová zachraňuje.
01:51 Zatím na míčku neustále Chodov.
00:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Eva Krauskopfová, asistoval #22 Martina Řepková (0:1)
00:15 Chodov rychle otočil míček v útočném pásmu a střílí trochu šťastnou úvodní branku.
00:02 Úvodní bully vyhrává pro svůj tým Martina Řepková.
00:01 Na Štvanici nám svítí sluníčko a je příjemných 20 stupňů. Vše je připraveno ke skvělé zábavě.