59
  • 59 58:15
    FBK Jičín

K1 Florbal Židenice - KM automatik FBK Jičín 3:4
branky: 15. Linda Hyksová, 50. Petra Dadej, 52. Martina Valehrachová - 5. Lucie Kloutvorová, 6. Lucie Florianová, 50. Lucie Kloutvorová, 54. Lucie Kloutvorová; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 19 - Eliška Kučová 25; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:2
60:00 Komentář Trenéra domácích (Jiří Starý): Do zápasu jsme nevstoupili dobře, prohrávat rychle 0:2 se v takovém zápase těžko otáčí.V dalším průběhu jsme měli více ze hry i brankových příležitostí. Gólů dal ale víc soupeř a bohužel pro nás bere důležité body Jičín. Soupeři gratuluji a přeji příjemné svátky všem.
60:00 Komentář Trenéra hostí (Gabriela Žůrková): Z našeho pohledu se nám zápas v jistých fázích povedl. Ve 2. třetině byl z naší strany menší výpadek a nestíhali jsme rozehrávku soupeře. Konec zápasu byl hlavně o bojovnosti. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme pěkné svátky.
60:00 Statistika střel 3.třetiny K1 Florbal Židenice 11 - 6 KM automatik FBK Jičín
59:50 I v oslabení se domácí dostali do slibné šance, avšak opět Kučová skvěle chytá.
58:25 Fantastický zákrok opět Kučové, která vymazala 'defakto' vymazala hostující útok nadstandartními zákroky.
58:15 Timeout KM automatik FBK Jičín
57:04 Šance domácích opět nevyužita zásluhou skvělé Kučové.
56:50 Timeout K1 Florbal Židenice
54:12 P. Grufíková opět zaměstnala obranu hostí, ale následnou střelu namířila bohužel pouze do tyče.
53:17 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Lucie Kloutvorová, asistoval #88 Markéta Kosová (3:4)
51:57 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #79 Martina Valehrachová, asistoval #34 Kamila Pravcová (3:3)
49:59 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Lucie Kloutvorová bez asistence (2:3)
49:59 Ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientovala Kloutvorová a hosté opět vedou.
49:25 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #98 Petra Dadej, asistoval #11 Eva Smutná (2:2)
49:25 Přeci jen není hostující branka zakletá. P. Grufíková utěšenou střelou na zadní tyč nadala Kučové žádnou šanci.
48:50 Dalekonosný projektil hostující Žůrkové jen těsně nad.
46:14 To se divákům musí líbit. Šance střídá šanci a hraje se nahoru dolů, kdy mírná převaha je zatím na lopatách domácích hráček.
45:46 Velká šance domácích. Švecová nechala z bezprostřední blízkosti vyniknout Kučovou, která si připisuje vynikající zákrok.
44:13 To se musí dávat a ví to i P. Grufíová. Z křídla zakončovala, bohužel však netrefila,
42:41 Střela Pospíšilové ' chybaly iba milimetry, ale bolo jich vela'.
41:18 Hostující hráčky teď zaměstnali Krištofovou, která s námahou chytá.
39:22 Grufíková se objevila sama před brankou, ale hostující golmanka zatím drží svůj tým.
36:08 Bachmaierové chyběl kousek, aby se po druhé zapsala mezi střelce.
33:20 Šance domácích končí na výstroji připravené Kučové.
31:20 Trestné střílení družstva KM automatik FBK Jičín neproměnil #85 Kristýna Bachmaierová.
31:12 Dnešnímu utkání přihlíží 102 diváků, kteří doufají v otočení vývoje utkání
30:49 Po krásné individuální akci se ke střele tzv. z mezi kruhy dostala Drápalová, ale ke smůle domácích tradičně, jak už v celém zápase trefila jen blok hostí.
29:09 Šanci ke srovnání měla Hyksová. Hostující obrana však přispěchala včas a střelu zablokovala.
27:23 Střílená přihrávka Svobodové nenašla adresáta.
25:13 Domácí Drápalová teď těsně minula hostující svatyni.
23:49 Židenicím se nedaří usadit na útočné polovině. Jičín zatím dobře brání.
21:23 Dnešní zápas je zatím hlavně o bojovnosti.
18:31 Střela hostující Bachmaierové ze střední vzdálenosti šla těsně nad branku.
17:07 Závar před brankou hostí obrana zpacifikovala.
14:50 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #43 Jitka Drápalová (1:2)
14:50 Domácí využívají přesilovku. Drápalová vrátila Hyksové zpět na osu hřiště, která zamířila přesně pod břevno.
14:44 Indrová teď promarnila možnost na korekci skóre. Její střela šla však těsně vedle.
11:42 Výborné napadání hostí málem vyústilo v branku. Na poslední chvíli z brankové čáry odvrátila Krištofová a podržela svůj tým.
09:46 Zatím velice vyrovnané utkání s minimem šancí a střel na obou stranách.
05:10 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #21 Lucie Florianová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (0:2)
05:10 Krištofová se musí hodně červenat, když ji propadl do sítě míček, nahozený z poloviny hřiště.
04:05 Nedáš, dostaneš. Jinak se to nazvat nedá a hosté překvapivě vedou.
04:04 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Lucie Kloutvorová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (0:1)
04:00 Dorážka Hyksové jen do připravené Kučové.
01:20 K. Pravcová se dostala až ke střele, která ovšem končí úspěšným blokem.