• 59 58:12
    5:11
    Michaela ŠPONIAROVÁ

TJ Sokol Královské Vinohrady - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:11
branky: 3. Michaela Nejmanová, 10. Petra Hanáková, 16. Alena Žižková, 36. Nikola Bursová, 36. Kristýna Vejvodová - 11. Katarína Klapitová, 13. Hana Uimonen, 20. Hana Uimonen, 20. Zuzana Halfarová, 24. Zuzana Halfarová, 36. Justyna Rudzińska, 37. Barbora Husková, 41. Hana Uimonen, 48. Katarína Klapitová, 48. Natálie Martináková, 59. Michaela Šponiarová; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 32 - Nikola Příleská 13; po třetinách: 3:4, 2:3, 0:4
60:00 Vyjádření domácího as. trenéra pana Pavla Doubka: Dnes jsme za pomoci výborné brankářky odehráli 2 velmi dobré třetiny. Holky hrály s velkou chutí se po novém roce proti silnému soupeři ukázat. Jen je škoda, že takhle bojovný výkon neodevzdáme vždy v zápasech proti týmům z nižších pater tabulky. Děkujeme soupeři za hezký zápas.
60:00 Střely ve třetí třetině 2:13, celkově 18:43 ve prospěch Vítkovic.
60:00 Vyjádření hostujícího trenéra pana Richarda Urbana: První třetina vlažná, druhá třetina paradoxně ještě vlažnější, až třetí třetina byla z našeho pohledu lepší. Děkuji soupeři i pořadatelům za zápas.
60:00 Nakonec se podle předpokladů raduje ze tří bodů hostující tým, holky Vinohrad ale předvedly velmi dobrý, bojovný výkon.
59:58 Poslední střelu, která skončila za mantinelem, vyslala domácí Šádková.
58:13 Rychlý útok Vítkovic proměňuje po pěkné přihrávce Ferenčíkové Šponiarová.
58:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (5:11)
58:00 Poslední dvě minuty této třetiny i celého utkání.
57:04 Vyrobíková svým zákrokem ukončila vítkovický kolotoč.
56:09 Tyč hostující Šponiarové po přihrávce Koníčkové!
55:40 Střídání na obou stranách, zbývají čtyři minuty a kousek. Utkání je poklidné, bez většího vzruchu.
55:18 Domácí tým také v plném počtu, Vítkovice se k žádné střele nedostaly.
54:21 Hra čtyři na čtyři bez gólu, Vítkovice v plném počtu a ještě 57 vteřin budou mít přesilovou hru.
53:38 Koníčková útočila na čtvrtou branku, Vyrobíková byla proti.
53:19 Na rozehrávku Vítkovické standardky zareagovala příliš brzy Vejvodová a jde si také odpočinout.
52:22 Bartošová šla sama na gólmanku a byla faulována, trestné střílení Kutnarová neproměnila. Následuje dvouminutová přesilovka domácích.
52:21 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #45 Anna Macháčková.
51:33 Vinohrady v této třetině již téměř nehrozí, Vítkovice si hlídají pohodlný náskok a zkouší další pěkné kombinace.
49:28 Gólovku Klapitové chytá fantasticky Vyrobíková! Koníčková o pár vteřin později střílí do boční sítě.
47:49 Nejprve Klapitová krásně trefuje o břevno do branky po přihrávce Ferenčíkové, hned po buly pak Martináková střílí a domácí hráčka tečuje mimo dosah Vyrobíkové.
47:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #51 Natálie Martináková bez asistence (5:10)
47:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Katarína Klapitová, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (5:9)
46:55 Vyrobíková se nyní skvěle stihla dvakrát přesunout proti střele z křižné nahrávky!
46:00 Odpočatá lajna Vítkovic složená z reprezentantek nyní opět v náporu, Vyrobíková střelu Klapitové skvěle kryje.
45:12 Střela hostující Kolářové končí na připravené Vyrobíkové.
43:30 Hostující hráčky nyní točí Vinohrady, naštěstí bezgólového efektu. Domácí hráčky si drží pozice a nepouští vítkovické do střeleckých pozic.
40:38 Hostující Koníčková využila zmatky v domácí obraně, kompletuje hattrick a zvyšuje na 8:5.
40:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Hana Uimonen bez asistence (5:8)
40:01 První buly vyhrávají Vítkovice, které do třetí třetiny vyměnily lajny - hrají dále na dvě lajny, ale holky, které ve druhé třetině seděly, jsou nyní na hřišti.
40:00 Dnešní utkání sleduje zde v hale na Vinohradech 36 diváků.
40:00 Ve druhé třetině opět aktivnější hostující hráčky, střely 8:16.
39:50 Druhá třetina nakonec také nabídla slušnou porci gólů, Vítkovice dokázaly po vyrovnání Vinohrad znovu odskočit do dvougólového vedení.
38:27 Hostující Krzywaková dnes poněkolikáté pouze do připravené Vyrobíkové.
37:55 Náznak šance domácích, Příleská si brankoviště pohlídala.
37:05 Domácí Vejvodová trefuje spojnici, měla to složité - přihrávku neměla po ruce.
36:16 A hned další gól Vítkovic - Husková pěknou bombou nedala Vyrobíkové šanci.
36:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #4 Eliška Planková (5:7)
35:48 Hned po buly dělá domácí obrana chybu v rozebrání hráček a volná Krzywaková trefuje přesně.
35:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska, asistoval #9 Romana Kiecková (5:6)
35:38 A vzápětí další gól domácích - po přihrávce Lingové se přesně nad rameno trefuje Vejvodová!
35:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #26 Michaela Nejmanová (5:5)
35:02 Nepříliš prudká střela Bursové kolem nohou obránkyně prošla až za záda Příleské, ta měla zakrytý výhled.
35:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #21 Lenka Kalistová (4:5)
34:33 Vyrobíková nyní chytá střelu i dorážku, poté přichází faul hostující hráčky.
33:21 Břevno nyní nastřelila hostující Kolářová!
32:09 Ani jeden z týmů se nyní nemůže dostat do větší šance - hraje se hlavně po mantinelech a rozích.
30:51 Snadné zákroky si nyní připsaly postupně obě brankářky, hraje se nyní poměrně bezstarostný florbal s rychlými akcemi na obou stranách.
29:27 Druhá třetina zatím o poznání klidnější, než třetina první - na šance i na góly.
28:23 Domácí Žižková se nyní připomněla Příleská, ta chytá. Vzápětí na druhé straně jistý zákrok Vyrobíkové.
27:41 Domácí nyní spíše pod tlakem, z vlastní poloviny vyráží k rychlým brejkům.
26:50 Hezká akce Vítkovic, Hložánková ale střílí hodně mimo.
24:54 Domácí Vyrobíková teď dvakrát dobře proti střelám hostujících hráček.
23:34 Halfarová v brejku přihrávala zpět před bránu, kde míček do domácí sítě smolně nakopla Kutnarová.
23:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Zuzana Halfarová bez asistence (3:5)
23:10 Vítkovice stáhly do druhé třetiny hru na dvě lajny, trenérům se zřejmě nelíbilo nasazení některých hráček.
21:31 Druhá třetina zatím žádnou střelu na branku nenabídla.
20:01 První buly v této třetině opět vyhrává hostující tým.
20:00 Dvě branky na konci první třetiny otočily zatím překvapivé vedení Vinohrad na stranu Vítkovic. Velká škoda pro domácí, že nepohlídaly vedení do konce třetiny. Střely po první třetině 8:14 z pohledu domácího týmu.
19:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Zuzana Halfarová, asistoval #69 Justyna Rudzińska (3:4)
19:59 Standardní situaci před koncem třetiny proměňuje hostující Halfarová a do kabin se tak jde za stavu 3:4.
19:49 Nahození Šupákové sklepla mezi nohy Vyrobíkové Koníčková.
19:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Hana Uimonen, asistoval #25 Ivana Šupáková (3:3)
18:47 Nebezpečná střela Krzywakové, kterou Vyrobíková vytěsnila mimo.
16:58 Vítkovice jsou na míčku o dost silnější, ale domácí se dnes opravdu velmi dobře připravily a jsou ve hře téměř vyrovnaným soupeřem - na skóre jsou dokonce o branku vepředu!
15:11 Co se to děje? Domácí využívají další šanci a Žižková prostřeluje Příleskou na bližší nad nohu!
15:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Alena Žižková, asistoval #24 Tereza Trunečková (3:2)
14:21 Střelu Honzové Příleská jen tak tak chytá.
13:50 Domácí Vyrobíková opět skvěle proti velké šanci Ferenčíkové!
12:33 A je srovnáno, Vyrobíková nejdříve výborně proti střele Ferenčíkové, na dorážku však již nestačila.
12:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Hana Uimonen, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (2:2)
11:16 Domácí Tvrzníková si teď povodila tři hostující hráčky a z obrany se dostala až do zakončení, střela byla ale nepřesná.
10:37 Hostující hráčky vzápětí odpovídají pěknou souhrou do prázdné brány.
10:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Katarína Klapitová, asistoval #3 Michaela Šponiarová (2:1)
09:51 A domácí vedou o dvě branky - krásný výjezd a střela Honzové prošla s tečí obránkyně až do brány!
09:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Petra Hanáková, asistoval #26 Michaela Nejmanová (2:0)
08:42 Hostující Šponiarová vystřelila schovanou střelu nad nohu, Vyrobíková chytá opět do rukou. O chvíli později rychlý brejk Vítkovic zazdila nepřesnou střelou v jasné pozici Krzywaková.
07:34 Domácí Honzová krásně ze středu tahem do horního rohu branky, Příleská opět pozorná. Vzápětí Kylarová také jen do Příleské. Domácí hráčky začaly nebojácně, pro diváky zatím velmi pěkné utkání!
06:57 Domácí Kalistová vyzkoušela pozornost Příleské, ta bez problému chytá.
06:30 Vítkovice zamkly Vinohrady na své polovině, nic z toho nebylo.
05:28 Střelu hostující Krzywakové chytá do teplých Vyrobíková.
04:48 Vítkovice mají více ze hry, domácí však zatím dobře brání a nepouští Vítkovice do šancí.
02:47 Domácí se překvapivě ujímají vedení, když první střelu na branku ze střední vzdálenosti proměnila kapitánka Lingová v krásný gól!
02:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Michaela Nejmanová, asistoval #67 Radka Kylarová (1:0)
01:46 Šupáková nabila krásně nabíhající Žůrkové, které střela nesedla.
00:25 První střelu zápasu si připisuje hostující kapitánka Ferenčíková, před bránou střelu odvrací domácí blok.
00:01 První buly vyhrávají hostující hráčky a pomalou rozehrávkou se dostávají do útočného rozestavení.
00:00 Před dnešním utkáním mají domácí hráčky v tabulce 9 bodů a jsou na 11. místě, hostující hráčky mají na kontě bodů 36 a jsou na 3. místě.
00:00 Vážení čtenáři dnešního onlinu, v dnešním utkání 15. kola extraligy žen nastoupí domácí tým TJ Sokol Královské Vinohrady proti trojnásobným mistryním, 1. SC Tempish Vítkovice. Za malou chvíli bude utkání zahájeno, zbývají pokřiky obou týmů, nástup na plochu a zápas může začít.