(Dadej)
  • 52 51:49
    Vinohrady

K1 Florbal Židenice - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:2
branky: 2. Linda Hyksová, 14. Linda Hyksová, 25. Kamila Pravcová, 30. Linda Hyksová, 47. Petra Dadej, 48. Linda Hyksová, 52. Eva Smutná - 16. Anežka Dobisíková, 43. Michaela Nejmanová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 13 - Jana Vyrobíková 25; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:1
60:00 To je od nás pro dnešek vše, Děkujeme, že jste nás sledovali a budeme se těšit u dalšího zápasu. Přeji hezký zbytek víkendu.
60:00 Vyjádření trenéra domácích Jiřího Starého: Pro nás velmi důležité vítězství a po dlouhé době opět tři body. V zápase jsme dle mého názoru byli jednoznačně lepší a nebýt naší špatné koncovky mohl být zápas rozhodnutý mnohem dřív. Soupeři děkuji za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Vyjádření vedoucího hostů Pavla Doubka: Židenice nás v dnešním utkání přestřílely, přeběhaly a díky velmi dobrému důrazu si vcelku snadno zasloužily tři body. My se musíme vyvarovat zbytečným ztrátám a chybám, které soupeř jednoduše trestá. Děkujeme soupeři za férové utkání a pořadatelům za vzornou práci.
60:00 Střely ve třetí třetině: Židenice 8 - Vinohrady 5.
59:59 Máme tu konec a nutno říct, že domácí si dnes vítězství opravdu zasloužili.
59:00 Začala nám poslední minuta a vítěz je už víceméně jasný, nicméně ani jeden z týmů rozhodně nepřestává hrát.
57:58 Indrová nyní spatřila míček letící do rohu a jala se ho stíhat se vskutku hrdinným výkřikem. :)
56:36 Dundelová se Zelníčkovou bojovaly v rohu o míček, úspěšnější byl hostující hráčka.
53:11 Sladkovská poslala do mantinelu Léblovou a zapíše si do svých statistik další trest.
52:20 Dundelová se zjevila před bránou nikým nebráněná, golmanka hostů však vytáhla epesní zákrok.
51:49 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
51:49 GÓL K1 Florbal Židenice! 7:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #98 Petra Dadej (7:2)
50:35 Půlka třetiny za námi a na hřišti je to trošku nuda. Domácí stále drží míček ale nejsou schopní vyslat rozumnou střelu.
47:48 GÓL K1 Florbal Židenice! 6:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #98 Petra Dadej (6:2)
47:48 Skóre nám začíná narůstat skoro exponenciálně. Nejdříve se z otočky nádherně trefila Grufíková, minutu poté vsítila další gól Linda Hyksová. Je vidět, že pětiminutové oslabení hosty dost zasáhlo.
46:28 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #98 Petra Dadej, asistoval #79 Martina Valehrachová (5:2)
45:55 Vejvodová trochu nešťastně trefila Indrovou do obličeje a obdržela od rozhodčích vyšší trest,
45:19 Drápalová srolovala soupeřku za mantinel a odchází na trestnou.
44:30 Federselová teď vyslala další střelu ze středu hřiště, míček však proletěl vysoko nad břevnem.
43:10 Znovu velice podobná situace, domácí obrana nám teď trochu spí.
42:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Michaela Nejmanová, asistoval #17 Petra Hanáková (4:2)
42:53 Domácí obránkyně teď naprosto zazmatkovaly a Lingová zůstala sama před bránou, kde již neměla sebemenší problém zakončit.
41:42 Pravcová zpět na hřišti a zápas nám pokračuje ve vyrovnaném počtu.
41:05 Třetí třetina nám právě začala a hosté nyní kombinují na polovině domácích, chybí tomu však jakákoliv střela.
40:00 Střely v druhé třetině: Židenice 11 - Vinohrady 4
39:42 Pravcová teď všem ukázala svůj dřevorubecký talent a po zásluze se už blíží k našemu stolku.
39:00 Začala nám poslední minuta, hra se odehrává na půlce hostů.
37:30 Smutná se ocitla sama před hostující golmankou, míček však nedokázala na své čepeli zkrotit.
36:15 Pravcová poslala výbornou přihrávku od mantinelu na střed Hyksové, ta však v rozhodující moment míček netrefila.
34:49 Hosté teď měli šanci 2 na 1, střela však končí pouze na břichu Krištofové.
33:14 Domácí jsou zpět v plném počtu a rozjíždějí další útočnou akci.
31:14 Hyksová teď trochu přehnala důraz a na chvíli si odpočine.
30:54 Valehrachová teď vyslala neskutečný projektil z půlky, který branku minul jen o kousek.
29:38 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #39 Martina Indrová (4:1)
29:38 A Hyksová teď díky přesně střele k tyči kompletuje HATTRICK!
27:20 Novotná v rohu vybojovala míček poté, co ji dvě soupeřky přehodily přes mantinel.
24:31 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #34 Kamila Pravcová bez asistence (3:1)
24:31 Pravcová si teď z obránkyň udělala kužely a nekompromisně zakončila pod víko.
22:00 A i hosté jsou již kompletní.
21:40 Nicméně nic kloudného zatím bohužel nevymysleli.
20:29 Domácí jsou již v plném počtu a začíná nám další přesilovka.
20:00 Střely v první třetině: Židenice 13 - Vinohrady 6.
19:45 Míček na hokejce nyní mají domácí a do konce třetiny už ho nebudou chtít soupeři půjčit.
18:29 Domácí přesilovku nevyužili a za velice podobný zákrok je nyní vyloučena Indrová.
16:25 Šanci pro domácí teď přinesl faul Kutnarové v rohu.
15:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková bez asistence (2:1)
15:57 Za poslední minutu se toho stalo tolik, že vás ani nestíhám informovat. Po rozehrávce již zmíněné situace se přes celé hřiště přehnala Dobisíková a krásnou kličkou vstřelila první gól svého týmu.
15:50 Velice komické situaci teď mohli přihlížet diváci v hale, když Pravcová vletěla před soupeřovu bránu jako parní válec a nevšímajíc si ničeho kolem sebe poslala Indrovou nekompromisně k zemi.
13:16 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #21 Monika Léblová (2:0)
13:16 Léblová teď získala míček na středu a poslala ho naprosto přesně na hůl Hyksové, která už neměla problém trefit zcela odkrytou bránu.
10:57 Hyksová teď ztratila v rohu míček, protiútok pak musela hasit až Pravcová celkem ostrým faulem.
10:02 Domácí teď kombinují u své brány, přejít na soupeřovu půlku se jim však dlouho nedaří.
09:30 Pravcová se teď hnala dopředu podél mantinelu, nedokázala však probourat blok tří hráček, který jí stál v cestě. V jejím případě vskutku nevídaná situace.
08:35 Hosté nyní získali po faulu slušnou šanci k ohrožení domácí branky, míček však nakonec končí v rohu hřiště.
05:03 Utkání je zatím spíše opatrnější, hráčky se spíše oťukávají a čekají co vymyslí soupeř.
01:23 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
01:23 Máme tu rychlý nástup domácích, kdy se po přesné přihrávce Indrové od mantinelu prosazuje Linda Hyksová!
00:00 Vážení diváci, vítám vás u dnešního zápasu extraligy žen, v němž se proti sobě utkají domácí K1 Florbal Židenice a jejich pražský soupeř, TJ Sokol Královské Vinohrady. Utkání slibuje velkolepou podívánou, neboť oběma týmům jde o velmi cenné body, které jim mohou notně přiblížit play-off.