• 59 58:14
    8:1
    Markéta KOLÁŘOVÁ

1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 8:1
branky: 9. Hana Uimonen, 17. Michaela Šponiarová, 30. Romana Kiecková, 41. Katarína Klapitová, 45. Zuzana Halfarová, 47. Denisa Ferenčíková, 51. Alžbeta Ďuríková, 59. Markéta Kolářová - 27. Eva Smutná; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 7 - Lenka Remešová 20; po třetinách: 2:0, 1:1, 5:0
60:00 Nejlepší hráč domácích: 88 - Alžběta Ďuríková Nejlepší hráč hostů: 25 - Lenka Remešová
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Jiřího Starého: První dvě třetiny se nám dařilo držet přijatelný výsledek, nutné je ovšem přiznat že jsme měli často štěstí. V třetí třetině začaly soupeři vycházet kombinace a bohužel pro nás bylo po pár minutách poslední části hry o zápasu rozhodnuto. My se nyní musíme soustředit na klíčové zápasy v bojích o play-off. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Veleckého: Spokojenost se třemi body a zápasovým nasazením. V prvních dvou třetinách se nám vždy povedla úvodní desetiminutovka, pak hra ztrácela mírně na přesnosti a soustředění, částečně i únavou ze hry v tempu na dvě formace, v té poslední už to vydrželo celých dvacet minut.
60:00 Střely ve třetí třetině: domácí 9 - hosté 3 Střely celkem: domácí 28 - hosté 8
58:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Markéta Kolářová, asistoval #3 Michaela Šponiarová (8:1)
58:14 Kolářová přidává osmý gól Vítkovic.
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny
55:55 Vítkovice v tlaku.
54:32 Vítkovice kombinují na straně Židenic.
53:49 Enenkelová v dobré šanci pouze do golmánky.
52:40 Vývodová nastřeluje tyč.
52:33 Ferenčíková střílela pouze do helmy Remešové
50:15 Timeout K1 Florbal Židenice
50:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Alžbeta Ďuríková, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (7:1)
50:15 Ďuríková zvyšuje na 7:1
48:12 Hra se přelévá ze strany na stranu.
46:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #3 Michaela Šponiarová (6:1)
46:34 Ferenčíková se nejlépe zorientovala před branou a upravuje skóre.
44:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Zuzana Halfarová, asistoval #5 Markéta Kolářová (5:1)
44:18 Kolářová nahrála Halfarové a ta neměla problém zakončit.
42:33 Vítkovice v tlaku.
40:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Katarína Klapitová, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (4:1)
40:42 Vítkovice otevírají skóre třetí třetiny.
40:00 Střely v druhé třetině: domácí 9 - hosté 2
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:36 Právě je ošetřovaná hráčka Židenic.
36:03 Nyní se hraje nahoru dolů.
35:05 Dnešní utkání sleduje 94 diváků.
32:33 Theimerová střílí, Remešová vyráží nad sebe a následně chytá.
29:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Romana Kiecková, asistoval #19 Veronika Třinecká (3:1)
29:43 Enenkelová našla před bránou Žurkovou a ta zvyšuje.
29:32 Žurková prověřuje Remešovou.
26:45 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #43 Jitka Drápalová (2:1)
26:45 Smutná snižuje na rozdíl jediné branky.
25:23 Valehrachová pouze do obrany.
23:43 Mošťková hledala před bránou Drápalovou, ale nenašla ji.
21:33 Vítkovice kombinují na půlce Židenic.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v první třetině: domácí 10 - hosté 3
19:32 Niemcová střílí pouze do golmanky.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:05 Kapitánka hostí prověřila Kubíčkovou.
16:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (2:0)
16:17 Ferenčiková našla před bránou Šponiarovou a ta zvyšuje na 2:0.
15:48 Židenice mají standartku z rohu
14:48 Ďuríková střílí, Remešová pozorná.
12:25 Avšak nic nevymysleli.
12:11 Židenice mají rozehrávku z půlky.
10:17 Vítkovice kombinují na straně hostů.
09:08 Šponiarová nastřeluje tyč.
08:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Hana Uimonen, asistoval #21 Klára Kociánová (1:0)
08:07 Koníčková backendem otevírá skóre dnešního zápasu.
07:32 Klapitová pouze do brankářky.
05:35 Domácí si zahrají přesilovku.
03:48 Enenkolová pouze do připravené Remešové
02:25 Zatím se neodehrávají žádné větší akce.
00:01 Vítkovice vyhráli úvodní buly.