2:4
    Klára VESELÁ
    (Pekárková)

FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec 2:4
branky: 39. Lucie Cholinská, 44. Marta Horáčková - 27. Adéla Dlouhá, 47. Oxana Šamanina, 52. Michaela Mlejnková, 57. Klára Veselá; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Martina Franková 23 - Marcela Velzelová 32; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:3
60:00 Komentář trenéra Dadeje 2/2: Souhlasím s kolegou, že v utkání vynikly obě brankářky - pro nás to ale není omluva, gólové šance jsme měli a prostě jsme je měli využít. Play-off je pro nás už nyní pouze v rovině teorie, po dnešním výkonu jsem ale na hráčky hrdý a jsem přesvědčený, že pokud budeme předvádět takový florbal, nečeká nás nijak dlouhá sezona. Gratuluji soupeři k vítězství a přeji klidnou cestu domů.
60:00 Komnetář trenéra Dadeje 1/1: Liberec utkání zvládl výborně takticky a díky výjimečnosti hráček Mlejnkové s Šamaninou dokázal vytěžit z minima maximum. Na soupeře jsme byli připraveni, a ač nás v zápase nás ničím nepřekvapil, využil právě ty své silné zbraně, díky kterým patří mezi nejlepší osmičku.
60:00 Komentář trenéra Neměráka 2/2: V zápase asi nejvíce dominovaly gólmanky (naše Máca nakonec o 2 situace lépe) a branková konstrukce. Přiznám se, že Olomouc hraje skvělý dynamický florbal a hráčky jsou na českou ligu nadprůměrně fyzicky připravené. Škoda že Olomouc prospala první půlku sezony. Podle mne patří bez pochyby do playoff. Děkujeme panu Čermákovi a kouzelnému lektvaru štěstí, jehož síla přemohla Isoline, který používají domácí.
60:00 Komentář trenéra Nesměráka 1/2: Dnešní zápas byl přesně takový, jaký jsme čekali. Rozhodující bylo, že jsme ubránili 5 min oslabení a celý zápas se drželi našeho plánu, který holky ve většině případů plnily. Podle mne měly dneska oba týmy dostat 3 body.
60:00 Střely na branku (celkem): FBS Olomouc - 34, Crazy girls FBC Liberec - 27.
60:00 Střely na branku (3. třetina): FBS Olomouc - 7, Crazy girls FBC Liberec - 12.
59:18 Domácím se dnes nedaří v koncovce.
57:38 Mandátová střílela pouze do boční síťky.
57:00 Začínají poslední 3 minuty a domácí budou mít těžké dohnat 2 brankové manko.
56:27 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #19 Nikol Pekárková (2:4)
56:27 Leierová posílá svůj tým do dvou brankového vedení.
56:05 Vejdělková nepustila protihráčku ke střele.
55:20 Franková podržela svůj tým.
54:20 Pařízkové sjela střela na půlce.
53:50 Reimrová ztratila míček za brankou soupeře.
52:34 Standartní situace ze středu hřiště. Hosté zakončili pouze do zdi.
52:25 Šamanina se protáhla podél mantinelu a dostala se i ke střele, která skončila v boční síťce.
51:55 Štěpánová vyrazila další střelu.
51:17 Timeout FBS Olomouc
51:17 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #77 Oxana Šamanina (2:3)
51:17 Mlejnková posílá svůj tým do vedení, když překonala Frankovou.
51:10 Tečovaná střela proskákala kolem branky Frankové.
50:17 Pejzlová dobře ubránila akci soupeře.
49:18 Kronychová zkoušela trefit míček ze vzduchu, ale sekla pouze do hole protihráčky.
47:32 Peterková v úniku špatně nahrála a hosté šly do přečíslení 2 na 1, ale ani ony nic nevymyslely a míček se přesouvá znovu na hokejky domácích hráček.
46:48 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Oxana Šamanina, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:2)
46:48 Šamanina střelou po zemi překonala Frankovou!
45:50 Reimerová se ocitla v obrovské šanci, ale Štěpánová dobře zasáhla.
43:53 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Marta Horáčková, asistoval #8 Barbora Pařízková (2:1)
43:53 Domácí jdou do vedení! Horáčková se dostala k dorážce a překonala dnes skvělou Štěpánovou.
43:26 Mandátová střílela do spojnice!
42:30 Čermákové na středu sjel míček z hokejky, když mohla zakončit.
41:50 Mlejnková střílela ze středu těsně vedle branky.
41:00 Podroužková svou střelou trefila Dlouhou do břicha.
40:06 Pejzlová se chopila rozehrávky a zakládá útočnou akci.
40:01 Začala třetí třetina tohoto vyrovnaného utkání.
39:58 Z volného úderu se odražený míček dostal až k Frankové, která jej na poslední chvíli vyrazila nad branku.
39:45 Franková si připisuje další zákrok.
39:00 Cholinská z půlky trefila Čermákovou a míček se odrazil k mantinelu.
38:03 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #13 Petra Mandátová (1:1)
38:03 Srovnáno! Cholinská s klidem zakončila do odkryté branky.
37:15 Štěpánová dobře zasáhla proti střele Suchánkové.
36:30 Štěpánová maskou vyrazila míček.
35:50 Pejzlová se dostala ze zdvojení a rozehrála.
35:00 Suchánková minula branku.
33:55 Štěpánová stále drží čisté konto.
33:27 Pařízková trefila pouze dobře postavenou Dlouhou.
32:16 Rozenbergová zastavila Kronychovou v úniku.
31:38 Cholinská střílela od mantinelu, ale Štěpánová je stále bezchybná.
30:28 Franková vyškrábla dobrou střelu od mantinelu.
30:20 Kros na Cholinskou neprošel a míček skončil za mantinelem.
29:18 Oháňková se obtočila kolem Mlejnkové a následně byla faulována.
28:15 Rumlová vyzkoušela pozornost Frankové.
27:13 Uvidíme hru 4 na 4 a potom krátkou přesilovku Liberce.
27:00 Domácí mají další přesilovku.
26:13 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #14 Adéla Dlouhá, asistoval #96 Michaela Vejdělková (0:1)
26:13 Máme tu první branku utkání! Dlouhá se dobře vytočila na středu a lehce tečovaná střela skončila v šibenici.
26:03 Překvapivá střela Mandátové nakonec nepřekvapila Štěpánovou.
25:15 Leierová si poradila s dotěrnou Oháňkovou a v pohodě rozehrála.
24:25 Pavlíková střílela pouze do dobře postaveného bloku.
23:19 Dlouhá utekla Pařízkové po mantinelu a v rohu držela míček.
22:33 Oháňková to zkusila z úhlu, ale Štěpánová byla včas u tyčky a míček vyrazila.
21:33 Štěpánová teď dvakrát podržela svůj tým.
20:55 Domácím se přesilovka zatím moc nedaří. Nemohou se dostat ke střele.
20:01 U míčku jako první hráčky z Liberce.
20:00 Střely na branku (1. třetina): FBS Olomouc - 9. Crazy girls FBC Liberec - 6.
19:50 Domácí mají velkou šanci v 5 minutové přesilovce, ale tu využijí hlavně v druhé třetině.
18:50 Obrovská šance Liberce! Kronychová už pálila do odkryté branky, ale Franková skvělým přesunem vyrazila míček mimo branku.
17:55 Oháňková se dostala ke střele ze středu, ale trefila pouze dobře postavenou bránící hráčku.
17:18 Pařízková zastavila útočnici za brankou a podržela míček.
16:33 Cholinská se dostala do úniku po mantinelu, jenže Štěpánová opět dobře zasáhla proti její střele.
15:45 Šablaturová po velkém boji proti dvěma protihráčkám nakonec vybojovala míček.
14:30 Míček se odrazil k Cholinské, ale ani její střela nepřekonala Štěpánovou.
13:20 Franková v klidu chytila střelu Kronychové.
12:10 Pejzlová s Pařízkovou zakládají útočnou akci.
11:29 Štěpánová vyráží míček nad branku.
11:10 Pavlíková měla potíže s rozehrávkou a nakonec ztratila míček.
10:00 Dobrou standartní situaci zakončila Suchánková, jenže Štěpánová míček vyrazila.
08:48 Suchánková z dobré pozice těsně minula branku.
08:33 Mikulová přestřelila branku svou táhlou střelou z poloviny hřiště.
07:58 Podroužková nepustila Kronychovou k dorážce.
07:05 Horáčková ztratila míček na středu hřiště a hosté rozehrávají.
06:25 Suchánková prodloužila na Peterkovou, ale tu v poslední chvíli předběhla bránící hráčka.
05:35 Vejdělková si poradila s dotírající hráčkou a pokračuje v rozehrávce.
04:39 Pekárková střílela pouze do Cholinské.
04:00 Peterková nedosáhla na rychlou nahrávku od Suchánkové a Štěpánová sbírá míček vedle svojí branky.
03:30 Sklenářová čistě odzbrojila útočící hráčku.
02:15 Štěpánová vyrazila dobrou střelu Pejzlové mimo tři tyče.
01:40 Suchánková se zbavila dotěrné soupeřky a vyvezla míček podél mantinelu.
01:05 Střílená nahrávka od mantinelu neprošla do brankoviště domácích.
00:05 Pekárková začala svižně, ale domácí obranu neprošla a raději se vrátila na svou polovinu.
00:01 Utkání právě začalo! Úvodní buly vyhrály hosté.