44
  • 44 43:03
    Black Angels

BLACK ANGELS - OpenCamps Tatran Střešovice 3:3
branky: 6. Jiří Calda, 10. Jakub Vávra, 11. Tomáš Čáslava - 7. Michael Kočandrle, 32. Jakub Kerzel, 40. Ondřej Papoušek; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Tomáš Ernée ? - Lukáš Kříž ?; po třetinách: 3:1, 0:0, 0:2
43:03 Timeout BLACK ANGELS
39:54 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #39 Ondřej Papoušek, asistoval #37 Matěj Havlas (3:3)
31:02 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #53 Jakub Kerzel bez asistence (3:2)
20:06 Standardní situací domácích se s vámi loučím a předávám online Matce spoluhráče
15:01 Hostující se z vyhrané buly radují více než z gólu
15:00 Kvalitní přestávkový program zajišťují borci z domácího celku, jako třeba AK47 (Adam Kocián), Michael kapitán Řehák a další
14:20 Tatranská strídačka sedí na mantinelu, jako papoušek na větvi
13:20 Za takový výkop by se nestyděl ani Petr Čech
13:15 Kříž v bráně doslova čaruje
11:33 Lepší sekery neuvidíte ani na dřevorubeckých závodech
10:38 Hráč hostí s číslem 89 míří vysoko
10:13 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #17 Matouš Burian (3:1)
09:19 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Jakub Vávra, asistoval #79 Lukáš Staněk (2:1)
08:13 Hráč domácích s číslem 7 padá k nohám hostujícího Moravce
06:28 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #21 Michael Kočandrle, asistoval #45 Lukáš Kříž (1:1)
06:20 Brankář hostí skáče v bráně jako lachtan a v zápětí si připisuje asistenci
05:24 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #80 Jiří Calda, asistoval #72 Dominik Janda (1:0)
03:44 Venkovní teplota -3 stupně se nijak nepromítá do hry domácích
02:20 Hráč hostí číslo 27 střílí zpoza branky, golmana nepřekvapil
00:40 Sudí zvedá ruku
00:01 Úvodní buly pro domácí