2:3
    Jiří LÍPA
    ()

FK Slovan J.Hradec - FBC Došwich Milevsko 2:3
branky: 13. Jan Pech, 23. David Camrda - 33. Václav Strouhal, 39. Martin Dolejš, 44. Jiří Lípa; rozhodčí: Michal Bílý - František Janda; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Filip Keníž ? - Miloš Kahoun ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:3
44:43 Asi poslední rozehrávka domácích z rohu u soupeřovi brány.
43:49 Timeout FK Slovan J.Hradec
43:40 Hradec si koledoval a tak přišla rána od půlky, která proletěla změtí těl až do Kenížovi sítě.
43:05 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #48 Jiří Lípa bez asistence (2:3)
38:44 Vzápětí se do úniku dostal Patrik Holý, kterého v jasné šanci fauloval soupeř a za pár sekund přesilovky hrál další z milevských hráčů v leže. 5 na 3 pro Hradec na téměř 2 minuty.
38:15 Zbytečný faul Vettermann byl potrestán a začíná se od nuly. Milevsko je teď však na koni.
38:14 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (2:2)
32:51 Lacinou branku dostávají domácí. Špatně rozehrávali v rohu a díky tlaku Milevska získal míček Dolejš a předložil ho Václavu Strouhalovi, který stál nikým nekrytý před hradeckou brankou.
32:50 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #82 Martin Dolejš (2:1)
28:29 Milevsko má více ze hry, ale gólově se ne a ne prosadit.
22:55 Jindrovu ránu od půlky Kahoun kryl, ale nejblíže vyraženému míčku byl David Camrda, který jej uklidil do sítě.
22:54 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #9 David Camrda, asistoval #33 Jakub Jindra (2:0)
21:00 Šance na obou stranách končí buď u brankářů nebo hodně mimo bránu. Čas běží a téměř půlku druhého dějství máme za sebou.
13:00 Honza Pech si zaběhl za obranu a lehkým bekhendem k tyči překonal brankáře hostí.
12:59 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #27 Jan Pech bez asistence (1:0)
05:45 Milevsko nešťastně střídalo a Slované se řítili téměř sami ve třech na bránu, ale zaváhání soupeře nepotrestali.
03:32 Slovan sice pohledně kombinoval na polovině Milevska, ale přesilovku nevyužil.
01:32 Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil #9 David Camrda.
00:01 Krásné dopoledne u textového on-line přenosu z Jindřichov Hradce. Bez bázně a hany začalo první utkání dne před zraky více než pěti desítek diváků.