6:1
    Milan PATÁK
    (Voldřich)

Pacovští Honzíci - FBK Atlas Blansko 6:1
branky: 1. Milan Buřič, 14. Jan Papež, 17. Matěj Doubek, 30. Matěj Doubek, 33. Matěj Doubek, 45. Milan Paták - 19. Jakub Fedra; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Lukáš Paták; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 21 - Radim Kapoun 16; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:0
45:00 Komentář trenéra domácích : 'nedostavil se' Komentář trenéra hostů: 'nedostavil se'
45:00 Počet střel na branku ve 3. třetině: Pacovští Honzíci 9; FBK Atlas Blansko 7 Počet střel na branku celkem: Pacovští Honzíci 22; FBK Atlas Blansko 22
44:50 GÓL Pacovští Honzíci! 6:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #33 Milan Paták, asistoval #9 Tomáš Voldřich (6:1)
32:48 GÓL Pacovští Honzíci! 5:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #22 Tomáš Dohnal (5:1)
31:06 Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil #87 Michal Hošek.
30:00 Počet střel na branku ve 2. třetině: Pacovští Honzíci 6; FBK Atlas Blansko 7
29:17 GÓL Pacovští Honzíci! 4:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #24 Jan Papež (4:1)
18:36 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra bez asistence (3:1)
16:27 GÓL Pacovští Honzíci! 3:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #92 Jaroslav Mareš (3:0)
15:00 Počet střel na branku v 1. třetině: Pacovští Honzíci 7; FBK Atlas Blansko 8
13:56 GÓL Pacovští Honzíci! 2:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #24 Jan Papež, asistoval #8 Milan Buřič (2:0)
00:32 GÓL Pacovští Honzíci! 1:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #8 Milan Buřič, asistoval #43 Matěj Doubek (1:0)