2:6
    Petr TKADLČÍK
    (Mikeška)

SFK Slovácko-FATR Dubňany - FbC Slow Shoes Holešov 2:6
branky: 11. Petr Kubálek, 22. Tomáš Kordula - 2. Václav Nuhlíček, 7. Petr Lánský, 36. Martin Svozil, 37. Daniel Mikeška, 39. Petr Mikeška, 44. Petr Tkadlčík; rozhodčí: Viktor Chrást - Jaromír Pěnčík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jonáš Vojtek ? - Jiří Tkadleček ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:4
44:59 Holešov si zvýšenou aktivitou ve třetí třetině vybudoval bezpečný náskok a závěr zápasu si bez problémů pohlídal.
43:16 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 2:6
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #19 Petr Tkadlčík, asistoval #26 Petr Mikeška (2:6)
43:00 Slovácko rezignovalo.
41:35 Holešov otupil útočnou aktivitu Slovácka a kontroluje průběh zápasu.
39:43 Slovácko hraje velmi tvrdě, přičemž se snaží ještě něco udělat s průběhem zápasu.
38:02 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 2:5
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #26 Petr Mikeška, asistoval #14 Petr Lánský (2:5)
38:02 Petr Mikeška s Lánským využili hrubé chyby Slovácka v rozehrávce a první jmenovaný vstřelil svůj první gól v sezóně.
36:20 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 2:4
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #17 Daniel Mikeška z trestného střílení (2:4)
36:20 Kapitán Daniel Mikeška proměnil trestné střílení a opět vrací Holešovu dvoubrankové vedení.
35:41 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 2:3
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #8 Martin Svozil, asistoval #10 Václav Nuhlíček (2:3)
35:41 Veterán Svozil dorážkou před bránou strhává vedení na stranu Holešova.
34:55 Petr Mikeška nedokázal tváří v tvář gólmanovi usměrnit míček do brány.
33:15 Holešov si získal převahu, jeho střely však zatím branku Slovácka pouze míjejí.
30:52 Holešov vstoupil do poslední části velmi aktivně.
29:59 První polovina druhé třetiny se nesla ve znamení územní převahy Holešova. Slovácko však pečlivou obranou gól ve vlastní síti nepřipustilo a postupem času převzalo otěže hry. Holešov v průběhu třetiny naprosto vyklidil pozice a může být rád, že stav zápasu je vyrovnaný.
29:27 Dění na hřišti začíná být vyhrocené.
27:55 Petr Mikeška uplatnil při zakončení své tenisové schopnosti, branku to však nepřineslo.
26:24 Slovácko jev přesilovce zatím bezzubé, z protiútoků hrozí spíše Holešov.
24:42 Němec se zalekl sám před brankářem Holešova a svou tutovku neproměnil.
23:35 Florbal v těchto okamžicích brečí.
21:49 GÓL SFK Slovácko-FATR Dubňany! 2:2
Branku družstva SFK Slovácko-FATR Dubňany vstřelil #11 Tomáš Kordula, asistoval #33 Jiří Ilčík (2:2)
21:49 Kordula nádhernou střelou v oslabení srovnává stav zápasu.
21:20 Holešovu se přesilovka nedaří, zatím pořádně nevystřelil.
20:05 Nečekaný výpad Slovácka takřka skončil brankou.
19:31 Holešov častěji drží míček, šance však nepřicházejí.
17:24 Slovácko přitvrdilo v obraně, některé zákroky jsou na hraně faulů.
15:59 Svozil selhal ve vyložené šanci.
14:59 První třetina nepřinesla žádný světaborný florbal. Holešov se snaží diktovat tempo hry, jeho snaha však naráží na kvalitní obranu soupeře. Útočné aktivity Slovácka jsou víceméně na náhodu.
12:30 Ani jednomu z týmů se nedaří kombinace, hra je velmi neurovnaná.
10:51 GÓL SFK Slovácko-FATR Dubňany! 1:2
Branku družstva SFK Slovácko-FATR Dubňany vstřelil #98 Petr Kubálek, asistoval #8 Jan Maňák (1:2)
10:11 Nuhlíček neproměnil svou šanci, stav utkání se nemění.
08:40 Slovácko se tlačí do útoku, vyloženou šanci si zatím nevypracovalo.
06:48 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 0:2
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #14 Petr Lánský, asistoval #18 Michal Fridrich (0:2)
06:00 Slovácko se po oslabení osmělilo a vypracovalo si první brankovou příležitost.
04:28 Přesilovka Holešova branka nepřinesla.
03:55 Lánský v brankové příležitosti nezkrotil míček a neskóroval.
01:50 Holešov si po vstřelené brance udržuje mírnou převahu, ovšem bez výraznějších šancí.
01:03 GÓL FbC Slow Shoes Holešov! 0:1
Branku družstva FbC Slow Shoes Holešov vstřelil #10 Václav Nuhlíček bez asistence (0:1)
00:16 Utkání začalo nepřestnostmi na obou stranách