5:6
    Matyáš MÜLLER
    (Hlaváček)

Florbal Chomutov - FBC Liberec 5:6
branky: 23. Daniel Kučera, 41. Vojtěch Bernas, 43. Tomáš Martin Matušů, 46. Daniel Kučera, 60. Matyáš Müller - 6. Adam Štěpán, 13. Adam Štěpán, 17. Tomáš Martin Matušů, 27. Martin Peksa, 45. Adam Štěpán, 51. Lukas Krejčí; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 70; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 25 - Jan Král 23; po třetinách: 0:3, 1:1, 4:2
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Škoda první třetiny a některých zbytečných vyloučení. Jsem spokojen s pasáží hry uprostřed zápasu, kdy jsme dokázali dotáhnout na rozdíl jednoho gólu. Ještě musíme lépe zvládat klíčové momenty hry. Soupeři děkuji za zápas a přeji hodně štěstí v dalším průběhu soutěže.
59:59 Nejlepšími hráči utkání jsou: Chomutov - č. 15 Kučera Daniel a č. 25 Štěpán Adam
59:59 Komentář hostujícího trenéra Miroslava Svobody: Dneska těžko hodnotit. Z naší strany byla pouze florbalová první třetina, zbytek zápasu ovlivnila vyloučení. Jsem velmi rád, že jsme utkání zvládli a vezeme si domu tři body. Děkuji soupeři a divákům.
59:59 Máme tady konec utkání, kdy hostující hráči si odvezou do Liberce tři body.
59:59 Střely ve třetí třetině: Chomutov 12 a Liberec 7
59:52 Neproměnil.
59:52 Hostující hráč Balatka Adam pojede trestné střílení.
59:40 GÓL Florbal Chomutov! 5:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Matyáš Müller, asistoval #71 Zbyněk Hlaváček (5:6)
58:43 Domácí hrají bez brankaře.
58:01 Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:21 Hosté hrají v plném počtu.
56:10 Možná poslední šance v dnešním utkání pro domácí hráče se pokusit něco vymyslet a porvat se o body.
55:15 Domácí hrají v plném počtu.
53:57 Domácí hráči se snaží po zisku míčku šetřit vteřinami.
52:24 Bartoš Ondřej byl úplně sám před brankařem Štěpánkem, ale ten dorážku zneškodnil.
50:25 Máme před sebou necelých 10 minut ve třetí třetině a hosté navýšili svůj náskok.
50:20 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #46 Lukas Krejčí, asistoval #12 Lukáš Lhota (4:6)
49:35 Adam Balatka se dostal před domácího obránce, ale domácí brankař mu vykopl míček.
48:56 Oba týmy jsou více aktivnější a snaží se dát branku.
48:45 O střelu z půlky hřiště se pokusil Zbyněk Hlaváček, ale míček minul hostující branku.
46:55 Domácí hráči jsou na míčku a snaží se přesnou rozehrávku, ale míček zachytili hostující hráči.
46:33 Oba týmy mají pořád o co hrát.
46:00 Prvních 5 minut ve třetí třetině je velmi zajímavých.
45:35 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Daniel Kučera, asistoval #6 Ondřej Halej (4:5)
44:44 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Adam Štěpán bez asistence (3:5)
42:50 GÓL Florbal Chomutov! 3:4
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů (3:4)
42:10 Hostující hráči v klidu si přihrávají a vyčkávají na chvíli, kdy zaútočí.
41:03 Tak to se začátek domácím hráčům povedl.
40:43 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #71 Zbyněk Hlaváček (2:4)
39:59 Střely ve druhé třetině: Chomutov 9 a Liberec 10
39:20 Timeout Florbal Chomutov
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:42 Domácí hráč Giptner Jiří se snažil utéct do samostatného úniku, ale míček mu uskočil.
36:09 Právě vidíme ve hře dostatek nepřesných přihrávek.
35:16 Hosté hrají v plném počtu.
34:01 Ondřej Halej se pokoušel překvapit hostujícího hráče, ale trefil pouze boční síť.
32:55 Domácí hráči se usadili na útočné půlce, ale všechno je bez střelby.
32:06 Budeme tady mít další vyloučení hostujícího hráče.
30:57 Domácí brankař Štěpánek si teď poradil se střelou z půlky hřiště.
30:24 Hosté hrají v plném počtu.
29:20 Domácí hráči mají za sebou půlku další přesilové hry, ale zatím se jim nedaří něco vymyslet.
28:10 Domácí hráči během své přesilové hry ztrácejí míček a hostující hráč se dostával do vyložené šance.
26:15 GÓL FBC Liberec! 1:4
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Martin Peksa (1:4)
25:02 Oba týmy teď hrají zbrkle a velmi chybují.
24:19 Hezká střela domácích, slušný reflex brankáře. Chyběl tam stínící hráč.
23:31 Balatka rychle vyjel zpoza branky, domácí brankář se skvěle přesunul.
23:03 Střela domácích těsně minula odkrytý horní roh.
22:45 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
22:34 Hosté chybovali, domácí hráč nezpracoval darovaný míček.
21:24 Střela z hostů byla zblokována, pro padající list si došel domácí brankář.
20:35 Domácím to chvilku trvalo zpracování a střela v nadějné pozici byla zblokována.
19:06 Balatka se hezky individuálně uvolnil, na umístěnou střelu mu už trošku chyběly síly.
18:29 Domácí jsou zatím v přesilovce nepřesní.
16:45 Hostující brejk pokazila nepřesná finální nahrávka.
16:03 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #86 Adam Balatka (0:3)
15:35 Hezký cross domácích, nepřesná střela.
14:23 Nadějná střela domácích, hezký zákrok hostujícího brankáře.
13:53 Hosté se hezky kombinačně vymotali od mantinelu, finální přihrávka byla o pár desítek centimetrů vyšší.
13:03 Domácí trefili z půlky tyč.
12:02 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Adam Štěpán, asistoval #86 Adam Balatka (0:2)
11:14 Hosté předvedli sérii nepřesností, domácím chyběl důraz, když míček několikrát poskakoval na hraně přečíslení.
10:27 Giptner se prosadil jeden na jednoho a brankář jeho střelu vyrazil hlavou.
09:31 Domácí s nepřesnými přihrávkami obkroužili útočnou polovinu a nedostali se ke střele.
09:04 Poslední domácí obránce v situaci dva na jednoho zastavil finální přihrávku.
08:33 Podruhé to hosté trochu uspěchali a střela šla hodně nad.
07:58 Hosté si připravili trpělivě střeleckou pozici, střela byla nepřesná.
07:11 Domácí vysunuli napadání, po střele ale zůstal jeden útočník osamocený na brankovišti. Z těžké dorážky trefil po odrazu o zem břevno.
06:05 Domácí naslepo nahazovali, rychlý výpad hostů skončil střelou po zemi.
05:37 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Adam Štěpán, asistoval #92 Jakub Daníček (0:1)
04:50 Hosté vyhráli buly a kombinují kolem domácí branky.
03:59 Hosté měli brejk dva na jednoho, střela prošla podpažím brankáře, ale pohotově se zorientoval a míček sebral ještě před brankovou čarou.
03:31 Hosté nepustili domácí zpoza branky, rodící se brejk zastavuje útočný faul na půlce.
02:57 Hosté míjí domácí branku ze střední vzdálenosti.
02:24 Domácí drží míček, k překvapení chybí přesná přihrávka.
01:49 Přišla první šance domácích, obránce nedal prostor k důrazné střele.
01:36 Hostující pokus zdálky byl zblokován.
01:08 Liberec svůj útok přerušil faulem v rohu.
00:44 Chomutov začal náporem, první střelecké pokusy byly zblokovány.