5:6
    Jan JAROŠ
    (Štěpán)

Kanonýři Kladno - FBC Liberec 5:6
branky: 7. Tomáš Sochor, 25. Štěpán Merta, 49. Tomáš Sochor, 51. Tomáš Sochor, 56. David Sachr - 19. David Šklíba, 22. Tomáš Martin Matušů, 34. Adam Štěpán, 39. Adam Balatka, 59. Jan Jaroš, 60. Jan Jaroš; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 63; zásahy brankářů: Adam Jiří Král 14 - Jan Hladík 21; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:2
59:59 Komentář trenéra S. Mináře (KLA): To co jsme si řekli před zápasem, jsme plnili až v poslední třetině. Naprosto vyhrané utkání, které jsme si prohráli sami v poslední minutě. Situace, ze kterých branky padly musíme řešit zodpovědněji. Smutné je, že poslední minutu soupeř využil naší naivity a tím pádem jsme mu darovali 3 body.
59:59 Komentář trenéra P. Saláta (LIB): Zápas nejvíce ovlivnily přesilové hry a spousta chyb, které neplynuly z tlaku soupeře, ale spíše z vlastní nekoncentrovanosti. I když jsme vedli a mohli jsme spoustou šancí náskok navýšit, zápas jsme zbytečně zdramatizovali. Družstvo však ukázalo obrovský charakter a podařilo se odvézt 3 body. Do další fáze přeji soupeři hodně štěstí a díky skvělým divákům.
59:18 Timeout Kanonýři Kladno
59:18 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #87 Jan Jaroš, asistoval #25 Adam Štěpán (5:6)
58:49 GÓL FBC Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #87 Jan Jaroš, asistoval #12 Lukáš Lhota (5:5)
57:37 Timeout FBC Liberec
55:00 GÓL Kanonýři Kladno! 5:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #67 David Sachr, asistoval #17 Tomáš Sochor (5:4)
55:00 Bombou z vrcholu přesilovkové formace posílá náš tým do vedení David Sachr
50:30 Kanonýři se dotáhli na Liberec... teď je hra nahoru dolu, šance na obou stranách
50:02 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (4:4)
48:46 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #67 David Sachr (3:4)
39:58 Ve čtyřech nám to zatím moc nejde a vyloučeními dáváme Liberci zbytečně navrch. Disciplína bude v poslední třetině zásadní.
38:38 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Adam Balatka, asistoval #25 Adam Štěpán (2:4)
37:00 Kanonýři drží Liberec daleko od své branky. Zatím spíše propagační střely létají na hostující bránu. Uvidíme, co přinesou závěrečné minuty druhé třetiny.
33:50 Liberec zvýšil aktivitu, stal se více nebezpečným a naši borci museli hasit několik situací faulem.. jeden z nich oceněn dvouminutovým vyloučením. V přesilovce si Liberečtí vyměnili pár nahrávek a pohodlně zakončili z levého křídla.
33:47 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Adam Štěpán, asistoval #86 Adam Balatka (2:3)
31:00 Kanonýři přesilovou hru nevyužili, ale několikrát nechybělo mnoho a hala se mohla radovat.
24:42 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #18 Štěpán Merta bez asistence (2:2)
21:34 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #87 Jan Jaroš (1:2)
19:59 Střely v 1. třetině: KLADNO - 10, LIBEREC - 7
19:57 Chvíli před koncem bylo v brankovišti Kladna pěkné horko... jen díky nepřesnosti v zakončení zůstává stav vyrovnaný.
18:53 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #82 David Šklíba, asistoval #86 Adam Balatka (1:1)
12:00 Kladno stále více aktivní, více na míčku, ale obrana soupeřů zatím drží.
06:32 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor bez asistence (1:0)
05:50 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #25 Adam Štěpán.
04:00 Hraje se spíše ve 'středním pásmu'.
00:30 Tak už nám to začalo... Kanonýři na balónku.. a jsou v mírném náporu.