Boleslav
  • 57 56:04
    Chomutov

Technology Florbal MB - Florbal Chomutov 8:6
branky: 12. Marek Korych, 16. Daniel Martínek, 31. Lukáš Netrefa, 37. Daniel Martínek, 38. Marek Korych, 42. Daniel Goll, 51. Filip Zakonov, 51. Lukáš Netrefa - 2. Vojtěch Bernas, 9. Tomáš Uhlík, 25. Daniel Kučera, 26. Ondřej Halej, 31. Michael Muselík, 39. Jiří Giptner; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:0; využití: 3:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Marek Macík 12, Vojtěch Dufek 11 - Jan Štěpánek 52; po třetinách: 2:2, 3:4, 3:0
60:00 Hráči utkání: Technology Florbal MB - Marek Korych, Florbal Chomutov - Daniel Kučera.
60:00 Střely celkem: Technology Florbal Mladá Boleslav 60:29 Florbal Chomutov.
60:00 Střely po třetí třetině: Technology Florbal Mladá Boleslav 21:9 Florbal Chomutov.
60:00 Komentář trenéra Technology Petra Kološe: ''Dnes jsme viděli hezké, emotivní utkání, které jsme v kritických momentech nezvládali. Tlak, odpovídající play-off zápasu, ukazuje silné a slabé stránky týmu. Jsem rád že jsme to zvládli výsledkově. Bohužel i přes velkou marodku se nám nepovedlo jedno utkání a proto jdeme do nižšího koše. Děkujeme soupeři za utkání.''
60:00 Komentář trenéra Chomutova Martina Bociana: ''Dvě třetiny, si myslím, jsme dnes odehráli dobré utkání. Ve třetí bohužel rozhodla naše nedisciplinovanost a zbytečná vyloučení. Při hře 5 na 5 jsme byli rovnocenným soupeřem, ale bohužel jsme ji často nehráli. Jsem rád, že jsme všechny buly měli milimetrově v pořádku, což považuji za rozhodující prvek dnešního utkání. Blahopřeji soupeři k výhře, jelikož byli disciplinovanější.''
59:39 Kombinace hostí končí Halejovou nepřesnou střelou.
59:27 Martínek z otočky přestřeluje.
58:56 Rozkovec blokuje střelu utrženého Kučery.
58:04 Domácí hrají v plném počtu.
57:46 Hosté prosazují tvrdou hru tělem.
56:55 Netrefa trefuje tyč!
56:52 Timeout Technology Florbal MB
56:04 Timeout Florbal Chomutov
54:53 Kučera posílá Peštála na vlastní střídačku a fasuje dvě trestné minuty.
54:17 Domácí se trápí v rozehře. Chomutov výborně napadá.
53:24 Z chaosu na středu hřiště vychází s míčkem domácí. Rozkovcova střela jen těsně míjí růžek branky.
52:00 Marek Korych prokličkoval přes dva hráče a přihrává žabkou Netrefovi. Jeho střelu zastavuje brankař.
50:54 GÓL Technology Florbal MB! 8:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #96 Lukáš Netrefa, asistoval #24 Marek Korych (8:6)
50:54 Domácí plně využívají přesilovky a navyšují náskok.
50:36 GÓL Technology Florbal MB! 7:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #65 Daniel Martínek (7:6)
50:36 Vyhnánek trefuje tyč, následně je faulován. Ze standardní situace proměňuje Zakonov a posílá Boleslav do vedení.
50:05 Přichází další vyloučení a opět na straně hostí.
49:42 Boleslavské akce končí na nepřesných přihrávkách.
48:55 Hosté půjdou do oslabení. Boleslav se snaží využít výhody.
48:26 Zakonov s Kárníkem zakládají útok.
47:39 Domácí mají problém s pokrytím hráčů před bránou. Macík naštěstí včas reaguje.
46:49 Po faulu rozehrávají hosté.
46:18 I Chomutov je v napadání důrazný a drží domácí za svou brankou.
46:00 Domácím vychází napadání a dostávají se k míčku.
45:27 Na balonku hosté.
44:40 Giptner vyhazuje do bezpečí.
44:38 Hosté pod tlakem.
43:36 Netrefa přestřeluje branku. Rozehrává Chomutov.
43:10 Boleslavští trefují jen bránící hráče.
41:09 GÓL Technology Florbal MB! 6:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #12 Daniel Goll, asistoval #22 Patrik Rozkovec (6:6)
41:09 Goll po přihrávce z poza brány skóruje.
40:02 Buly pro domácí.
40:00 Střely po druhé třetině: Technology Florbal Mladá Boleslav 19:10 Florbal Chomutov.
38:49 GÓL Florbal Chomutov! 5:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #88 Jiří Giptner bez asistence (5:6)
38:49 Giptner backhandem zakončuje.
38:25 Zakonov přihrává na volného Vyhnánka. Ten jen promáchl.
37:33 GÓL Technology Florbal MB! 5:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #22 Patrik Rozkovec (5:5)
37:33 Rozkovec nastřeluje z dálky chomutovskou branku a Marek Korych doráží za záda brankaře!
36:29 GÓL Technology Florbal MB! 4:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #65 Daniel Martínek, asistoval #22 Patrik Rozkovec (4:5)
36:29 To je již minulostí. Martínek našel místo v obraně hostí.
36:15 Hosté kvalitně brání.
35:11 Hosté půjdou do třech.
33:49 Rychlý protiútok Chomutova, po nepřesné přihrávce domácích.
33:08 Hlaváčkovu střelu s přehledem vyráží Dufek.
32:30 Macura po kontaktu s Martínkem zůstal ležet na středu hřiště.
30:36 GÓL Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #22 Michael Muselík, asistoval #15 Daniel Kučera (3:5)
30:36 Domácí opět nechali na středu před brankou volného hráče a Chomutov dává pátý gól.
30:03 GÓL Technology Florbal MB! 3:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #96 Lukáš Netrefa bez asistence (3:4)
30:03 Ve vyrovnaném počtu se jim nejspíš hraje lépe a dotahují náskok Chomutova! Netrefa se trefil!
29:44 Domácí chvilkovou přesilovku nevyužili.
28:55 Boleslav drží Chomutov na obranné polovině. Střelu Zakonova blokuje Giptner.
27:43 Rozkovec v trháku faulován. Bude se hrát ve vyrovnaném počtu hráčů.
25:53 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Ondřej Halej bez asistence (2:4)
25:53 Chomutovští vyhazují na polovinu domácích. Po souboji Zakonova s Halejem míček záhadným způsobem doklouzal za záda Dufka.
24:00 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Daniel Kučera, asistoval #6 Ondřej Halej (2:3)
24:00 Nahrávka z poza brány na volného Kučeru, ten s přehledem zakončuje a posílá Chomutov opět do vedení.
23:27 Kárníkův nástřel před bránu. Míček skákal s Švejda tak neměl ideální situaci k doražení.
23:04 Nyní hosté blokují jednu střelu za druhou.
22:19 Domácí se probíjí přes chomutovskou obranu. Střela od Marka Korycha letí mimo zařízení.
21:37 Boleslav s přehledem ubránila oslabení a nyní hraje v plném počtu.
20:50 Rozkovec přebíhá bez problémů celé hřiště a střílí. Brankař jen tak tak zareagoval a vyráží.
20:01 Buly vyhrává Chomutov a zakládá útok.
20:00 Střely po první třetině: Technology Florbal Mladá Boleslav 20:10 Florbal Chomutov.
19:55 Zakonov vynáší míček za branku Chomutova a kontroluje si čas do konce třetiny.
18:07 Střela po zemi od Daniela Korycha poskakovala na brankové čáře.
17:41 Štecha faulován na útočné polovině. Ze standardní situace však neproměňuje.
17:21 Domácí na balonku a zahajují útok.
17:03 Kárník pod tlakem vyhazuje míček za mantinel.
15:28 GÓL Technology Florbal MB! 2:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #65 Daniel Martínek bez asistence (2:2)
15:28 To se však změnilo a Boleslav srovnává!
15:09 Vytažená obrana Chomutova působí domácím problémy v rozehrávce.
14:19 Marek Korych opět přechází přes hráče hostí a střílí. Brankář tentokrát včas zareagoval.
13:44 Boleslav nepouští Chomutov ke klidné rozehře.
11:41 GÓL Technology Florbal MB! 1:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych bez asistence (1:2)
11:41 Marek Korych famózně prošel přes tři hráče a vymetl pravý horní roh chomutovské branky.
10:48 Chomutovské přihrávky jsou nepřesné. Střela z dálky míjí branku.
09:58 Chaos před brankou domácích. Boleslavští vyhazují.
08:56 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #23 Tomáš Uhlík, asistoval #22 Michael Muselík (0:2)
08:56 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Vojtěch Dufek družstva Technology Florbal MB
08:56 Odražený balonek doskákal za záda Macíka.
07:24 Bernas trefuje spojnici boleslavské branky.
06:48 Hra se otočila a boleslavští si hledají příležitost k zakončení.
06:21 Chomutov drží domácí na jejich polovině.
05:19 Nepřesné přihrávky hostí se chopil Marek Korych a zakládá útok. Famózní kombinace domácích zakončená střelou. Brankář na poslední chvíli vyráží helmou.
04:50 Nepřesné zakončení Šlechty. Rozehrávají hosté.
04:20 Standardní situace domácích za brankou Chomutova.
03:48 Střela Martínka míjí Chomutovskou branku.
02:19 Boleslavští tvoří útok. Vidíme však spoustu nepřesností a k míčku se dostává Chomutov.
01:17 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #15 Daniel Kučera (0:1)
01:17 Hosté využívají brejku a skórují.
00:33 Chomutov ihned aktivně napadá. Kárník prošel přes tři hráče a přihrává na Švejdu. Brankář Chomutova včas zareagoval a vyráží.
00:01 Úvodní buly pro domácí celek.
00:00 Vítejte u online přenosu z juniorského zápasu mezi Technology Florbal Mladá Boleslav a Florbal Chomutov. Přeji příjemnou zábavu!