9:5
    Jakub HAŠA
    (Kvapil)

PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Torpedo Havířov 9:5
branky: 15. Michal Kundrata, 18. Michal Kundrata, 24. Tomáš Zubek, 27. Ivan Zajíc, 31. Michal Kundrata, 38. Michael Kořének, 59. Jakub Haša, 59. Michal Kundrata, 60. Jakub Haša - 13. Adam Klimeš, 17. Dominik Křístek, 31. Jaroslav Valenta, 34. Ondřej Kučera, 44. Adam Klimeš; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Vičánek 20 - David Funiok 15, David Lipowski 8; po třetinách: 2:2, 4:2, 3:1
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Ondřeje Mikuly: 'První třetinu jsme byli lepší, zápas rozhodla druhá třetina, ve které jsme byli tragičtí. Děkuji soupeři za hru, stejně tak rozhodčím a divákům.'
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila: 'Po úvodní seznamovací třetině jsme se zvedli a konečně jsme hráli jako domácí tým, převzali jsme hru na míčku na naše florbalky a trpělivostí si zaslouženě šli za vítězstvím. Děkuji soupeři za utkání a týmu za bojovnost a pracovitost.'
60:00 Střely ve třetí třetině 9:6, celkově 30:25
59:41 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 9:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Jakub Haša, asistoval #27 Lukáš Kvapil (9:5)
59:41 Po krásné akci je tu devátý zásah Otrokovic.
58:57 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 8:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Michal Kundrata bez asistence (8:5)
58:56 Další trefa do prázdné.
58:34 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Jakub Haša, asistoval #91 Ivan Zajíc (7:5)
58:01 Hosté v šesti.
57:32 Haša v šanci trefuje vysoko nad.
56:16 Blíží se nám poslední minuty zápasu a hosté pořád ztrácejí pouze gól, o drama tedy máme postaráno.
55:22 Haša teď odvedl velmi dobrou práci při oslabení.
53:34 Několik sekyr v řadě nakonec překazilo panterskou snahu o útok.
52:38 Velmi pěkně si to teď panteři dávali, k větší šanci to ale nevedlo.
50:35 Zubkovi před prázdnou klecí přeskočil míček hůl.
49:09 Hosté teď byli velmi blízko k vyrovnání, ani na třikrát však ležícího Vičánka neprostřelili.
48:11 Panterská přesilovka je zatím poměrně statická a v podstatě se skládala jen z nahrávek.
46:26 Kontroverzní situace a Havířov jde do čtyřech.
44:56 Vičánkův výborný zásah proti Tomančákovi.
43:21 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 6:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #19 Adam Klimeš, asistoval #95 Filip Deák (6:5)
43:06 Panteři teď hezky založili útok, Kundratova střela zblokovaná.
41:53 Deák zastavuje akci Otrokovic.
40:41 Výborný zákrok Lipowskiho.
40:00 Střely ve druhé třetině 10:10
37:57 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 6:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Michael Kořének, asistoval #25 Jan Hrtús (6:4)
37:57 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Lipowski družstva Florbal Torpedo Havířov
37:40 Holinkova střela mimo.
35:59 Haša předvedl pěknou otočku a následnou střelu, jež skončila těsně vedle.
33:45 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #19 Adam Klimeš (5:4)
33:45 Pěkná akce Havířova a už je to zas jen o gól.
30:37 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:3
Vlastní branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #11 Jaroslav Valenta (5:3)
30:37 Dorážka Havířova nakonec přece jen dotančila za brankovou čáru a je to připsáno jako vlastní gól.
30:04 Timeout Florbal Torpedo Havířov
30:04 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 5:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Michal Kundrata, asistoval #34 Tomáš Zubek (5:2)
30:04 Kundrata luxusní stahovačkou připisuje svůj čtvrtý bod v zápase.
27:27 Chalabala výborný obranný zákrok v poslední chvíli.
26:01 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Ivan Zajíc, asistoval #27 Lukáš Kvapil (4:2)
25:46 Otrokovice aktivnější, Havířov má momentálně problémy ubránit soupeře.
24:03 Další velká příležitost u domácích, po Kvapilově nahrávce Haša míjí.
23:38 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #34 Tomáš Zubek, asistoval #21 Michal Kundrata (3:2)
23:38 Krásná akce a Panteři vedou.
22:20 Ve druhé periodě zatím hbitější domácí.
20:00 Střely v první třetině 11:9 pro Otrokovice.
19:49 Po výborné nahrávce Kundraty v šanci Janeček, Funiok velmi šťastně chytil.
18:48 Zajíc z bezprostřední blízkosti břevno.
17:59 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
16:51 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #14 Dominik Křístek, asistoval #11 Jan Fiedor (1:2)
16:21 Trestné střílení družstva Florbal Torpedo Havířov neproměnil #11 Jan Fiedor.
14:17 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
13:58 Klimeš se pěkně prokličkoval, druhý zásah ale nepřidal.
12:17 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #19 Adam Klimeš, asistoval #26 Ondřej Kučera (0:1)
10:08 Deák těsně vedle.
09:27 Vidíme hodně bojů o míček uprostřed hřiště, na balonku jsou ale převážně žlutočerní.
08:40 Křístek v šanci těsně nad.
06:43 Zdražil zabránil šanci hostů.
06:18 Panteři oslabení ubránili, ale hosté zůstávají v tlaku.
05:22 Klimešova rána ztečovaná vedle.
02:57 Vidíme nepřesnosti na obou stranách a stav tak zůstává nezměněn.
00:52 Panteři v situaci dva na jednoho, poslední bek Havířova ale situaci zachránil.