36
  • 36 35:13
    Hattrick

FBC SLAVKOV - FBŠ Hattrick Brno B 3:1
branky: 8. David Mládek, 19. Vojtěch Blaha, 20. David Mládek - 4. Martin Lank; rozhodčí: Monika Chromá - Jan Ponížil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Beňák ? - Tomáš Huser ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:0
38:30 Hosté hraji Power play
35:56 Timeout FBŠ Hattrick byl spěšný a oživil hru.
35:13 Timeout FBŠ Hattrick Brno B
28:36 Dvou minutová přesilovka Slavkova přinesla spíše honěnou než početní převahu. Za zmínku stojí až závěr, kdy se v slibné příležitosti ocitá Martínek, ale střílí mimo.
26:15 Trenér hostů Michla Havelka, zahájil poslední třetinu utkání posedem na mantinelu zády ke hře ( asi se na to už nechce dívat )
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
19:32 GÓL FBC SLAVKOV! 3:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #22 David Mládek, asistoval #54 Adam Rybecký (3:1)
18:02 GÓL FBC SLAVKOV! 2:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #14 Vojtěch Blaha, asistoval #48 Štěpán Uhlíř (2:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
07:01 GÓL FBC SLAVKOV! 1:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #22 David Mládek bez asistence (1:1)
03:07 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 0:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #23 Martin Lank, asistoval #15 Kryštof Krchňák (0:1)